лікарняні у відпускних

владка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2015, 14:00
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення владка »

Допоможіть будь-ласка! Працівник був на лікарняному з 24.06 по 30.06, відповідно святковий день 28.06 проплатився як лікарняний.У  липні працівник пішов у відпустку. Чи виключається 28.06 як святковий день при розрахунку відпускних??? :23:

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

в чому проблема питання? всю суму лікарняних включаємо до загального доходу, а от святковий день не враховуємо до кількості днів, для розрахунку липневого середньоденногозаробітку весь дохід за рік (з 07.2016 по 06.2017) ділимо на 354дні

tree03
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 квітня 2018, 11:39
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення tree03 »

Подскажите как быть в ситуации, когда сотрудник болел в ноябре, в январе пошел в отпуск, а больничный лист за ноябрь принес в феврале. Нужно ли корректировать больничные за январь?

tree03
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 квітня 2018, 11:39
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення tree03 »

Разобралась сама - больничные засчитываются в тот месяц за который они начислены. Их нужно корректировать в составе зар. платы. А значит нужно пересчитать отпускные насчитанные ранее без больничных.

Оксана Белокопытова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 січня 2017, 16:01
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оксана Белокопытова »

Подскажите,пожалуйста, есть приказ на отпуск преподавателя,но он болеет уже месяц,больничный не сдан,как поступить,начислять без последнего месяца? а потом сделать перерасчет или начислять отпуск ,когда будет сдан больничный и новый приказ на отпуск нужен?

Лючия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 вересня 2017, 13:26
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Лючия »

Я думаю що нехай здасть лікарняний а потім нарахувати відпустку(наказ відмінити поскільки він на може підти в відпустку). А якщо він буде на лікарняному та піде на інвалідність

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Працівниця пішла у відпустку і на другий день впала і пішла на лікарняний по невиробничій травмі з червня 2018р по січень 2019р. 5 лютого її визнали інвалідом 3 групи. Відпускні вона отримала в червні 2018 року. Зараз їй продовжено відпустку з 6 лютого 2019 року. Я думаю (але чи правильно), що їй треба перерахувати відпускні на дні, що залишилися, і напевно на ці відпускні нарахувати 8.41% нарахування ЄСВ, а ті відпускні і нарахування 22% ЄСВ сторнувати. Допоможіть, бо хочу зробити правильно.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”