Відпустка молодшої сестри медичної - буфетниці

SemenovaSvetlana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 липня 2017, 18:14
Регіон: Запорожская область

Повідомлення SemenovaSvetlana »

Чи можу я відправити молодшу медичну сестру-буфетницю, яка працює в графіку: 2 дня працює з 8.00-18.00, 2 дня вихідних на наступний день після зміни у тарифну відпустку? Чи потрібно надати їй якийсь час відпочити?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Так Ви ж її відправляєте у відпустку, яка ї є відпочинком від роботи. Тим більше, що відпустка є оплачуваною роботодавцем.

SemenovaSvetlana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 липня 2017, 18:14
Регіон: Запорожская область

Повідомлення SemenovaSvetlana »

Питання стоїть в тому, що вона вважає неправомірним "не надання їй перед відпусткою 2 дня вихідних після робочої зміни".

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

SemenovaSvetlana писав:Питання стоїть в тому, що вона вважає неправомірним "не надання їй перед відпусткою 2 дня вихідних після робочої зміни".
Я з нею згоден!

SemenovaSvetlana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 липня 2017, 18:14
Регіон: Запорожская область

Повідомлення SemenovaSvetlana »

Це прописано в якомусь пункті закону? Я не можу знайти.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

SemenovaSvetlana писав:Це прописано в якомусь пункті закону? Я не можу знайти.
А як у вас в загалі організовано надання відпусток? Працівник пише заяву? Графік відпусток? А ви на якій підставі її у відпустку відправляєте саме у її вихідний день? Ви таке в законі бачили?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Я вважаю, що відпустка це той же самий відпочинок. Бо, якщо дотримуватись логіки працівника, то у відпустку можна лише йти у будні дні?
А взагалі, в організації має бути графік відпусток із яким працівник знайомиться з початку року, і тоді в нього не буде претензій.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yaoleg писав:Я вважаю, що  відпустка це той же самий відпочинок. Бо, якщо дотримуватись логіки працівника, то у відпустку можна лише йти у будні дні?
А взагалі, в організації має бути графік відпусток із яким працівник знайомиться з початку року, і тоді в нього не буде претензій.
Ну ось я іду у відпустку з понеділка, ну мені ж відпустку не з суботи дають і в заяві я писав прошу надати з ...., і ставив понеділок! Ну хоча якщо написав би з суботи це теж не було б порушенням, але навіщо так робити?? Покажіть мені хто так робе???

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

При бажанні відпустку можна надати із суботи, цього в жодному законі не заборонено.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку. 

Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.

SemenovaSvetlana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 липня 2017, 18:14
Регіон: Запорожская область

Повідомлення SemenovaSvetlana »

Дуже дякую за коментарі. В нашому закладі складаються графіки відпусток на наступний рік в листопаді поточного року, тому ми в цих графіках вказуємо першу або другу половину місяця. А при складанні графіка на поточний місяць я ставлю дати  змін працівникам так, як, на мій погляд, буде комфортно працювати всьому колективу, бо зараз літо і люди хочуть всі відпочити на морі.... Таким чином, людина, яка відпрацювала з 8 до 18.00 два дня, знову таки на  мою думку, може піти у відпустку на наступний день після своєї зміни. Тому я і питаю у вас поради: чи не будуть такі мої дії протизаконними.
 З повагою, Світлана.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”