Відпускні та декретні

Alisa7670
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 25 грудня 2014, 16:49
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Alisa7670 »

По закінченню лікарняного по вагітності і пологам, працівниця йде у додаткову відпустку. Чи включаються лікарняні по вагітності і пологам? Дякую.

kyltira
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 червня 2018, 15:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення kyltira »

Доброго дня, підкажіть будьласка, якщо працівник піщов у декрет і не відгуляв відпустку, компенсації не було. Після виходу з дикрету на наступний день працівник може піти у відпустку??

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

kyltira, так

Іванна@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 листопада 2018, 13:13
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Іванна@ »

Доброго дня,вийшла з декрету 1.10.18,на початку лютого 2019р йду в другий декрет! Чи маю я право піти у відпустку перед дикретом і на скільки днів??

Хорощак Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2019, 19:42

Повідомлення Хорощак Тетяна »

Доброго дня, шановні форумчани! Працюю вчителем української мови 5 років, за планом, 4 червня маю йти в декретну відпустку. Тобто я не встигаю піти в основну щорічну ( отримати відпускні !!!!) . Ідеально, саме в моєму випадку, піти у декретну відпустку на 70 і на 56 днів за вагітністю і пологами, а відразу після неї взяти щорічну. За словами директора так не можна, бо немає фінансування, замість відпускних я отримаю декретні, в офіційному декреті на 3 роки я ще не рахуватимусь і якщо візьму ще 56 днів в бухгалтерії відділу освіти не буде чим виплачувати заміну.

Питання: чи має право вчитель брати відпустку в середині навчального року????

Маріяяя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 травня 2019, 14:51
Регіон: Львовская область

Повідомлення Маріяяя »

Доброго дня. Питання до бухгалтерів днз. В мене інклюзивна група з 1.01.2019 року, відпустка має бути 56 днів. З 23 серпня я іду в декрет. Чи дадуть мені повністю відпустку 56 днів?

Vasilenko Maryashka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 жовтня 2019, 18:52

Повідомлення Vasilenko Maryashka »

Доброго вечора! Працюю вихователем в закладі з 29.12.14,  з 1.07.19 по 12.08.19 була у відпустці, з середини грудня йду в декретну відпустку, чи маю я право на відпустку перед декретом?

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”