Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Доброго дня
Працівник придбав товар у фізичної особи підприємця. Для повернення витрачених коштів оформив авансовий звіт, який проплатили. Чи потрібно показувати суму витрачених організацією коштів, на оплату авансового звіту ,у формі 1 ДФ під ознакою доходу "157"-дохід виплачений самозайнятій особі?

Igor.Ronsky

Повідомлення Igor.Ronsky »

Наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4

Додаток:(Довідник ознак доходів)
157 Дохід, виплачений самозайнятій особі (підпункт 165.1.36 пункту 165.1 статті 165, статті 177 та 178 розділу IV Кодексу)

НКУ РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
165.1.36. дохід фізичної особи. - підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно із спрощеною системою оподаткування відповідно до цього Кодексу;

Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

177.1. Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу.

Відповідь - так

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Дякую за відповідь, але питання виникає в тому, що кошти ми платимо нашому працівнику , а не підприємцю напряму

Аватар користувача
Алексей_ІТ
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 07 квітня 2013, 21:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Алексей_ІТ »

Доброго дня, так потрібно, а ще потрібно взяти в ФОПа свідоцтво про реєстрацію, бо якщо нема свідоцтва, то потрібно ще 15 % податку за нього сплатити (з сумм доходу що ви нарахували йому).

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Добрый день! Подскжите пожалуйста,  сотрудник оплатил юр.лицу, которые не являются плательщиками ПДВ -  за страховку помещения, предоставил авансовый отчет , по котрому  сотруднику были возмещены деньги. В отчете по 1ДФ необходимо его указывать или нет? и под каким кодом?

Olena555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 12:21
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olena555 »

Скажіть , будь ласка, чи є кошти , виплачені по авансовому звіту працівнику ( не авансом), доходом , з відображенням в 1-ДФ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Olena555 писав:Скажіть , будь ласка, чи є кошти , виплачені по авансовому звіту працівнику ( не авансом), доходом , з відображенням в 1-ДФ?
по авансовому звіту можна що завгодно виплатити, ви б сказали що ви йому такого виплатили що хочете в 1дф втулити?

Olena555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 12:21
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olena555 »

Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Olena555 писав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?
Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html

Olena555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 12:21
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olena555 »

EVGENIY писав:
Olena555 писав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?
Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html
Дякую! Євгеній , будь ласка, підкажіть, як оформити виплату авансом у підзвіт працівнику через казначейство , щоб уникнути  оподаткування .
Є нормативний документ  чи який довільний кошторис необхідно розрахувати , наприклад, якщо ми купуємо якусь запчастинку незначну або конверти і марки?  І якщо точну вартість товару не знаємо.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Olena555 писав:
EVGENIY писав:
Olena555 писав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?
Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html
Дякую! Євгеній , будь ласка, підкажіть, як оформити виплату авансом у підзвіт працівнику через казначейство , щоб уникнути  оподаткування .
Є нормативний документ  чи який довільний кошторис необхідно розрахувати , наприклад, якщо ми купуємо якусь запчастинку незначну або конверти і марки?  І якщо точну вартість товару не знаємо.
Та то податкова щось тупить! Не звертайте увагу! Зазвичай з початку купують а потім працівникам повертають витрати! А якщо хочете видати аванс на закупку чогось, треба якийсь розрахунок прикладати до наказу про видачу авансу! Ну і якщо залишок буде то треба щоб працівник повертав! І нічого ніколи не оподатковували в таких випадках!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ще додам, як правило ДФСУ бюджетників не перевіряє на цю тему! Вам хіба що може держпраці перевірити щоб ви вчасно з працівником розраховувались, щоб ДФСУ бюджетникам про авансові звіти щось пред'являв я ще не чув!

Olena555
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 12:21
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olena555 »

EVGENIY писав:Ще додам, як правило ДФСУ бюджетників не перевіряє на цю тему! Вам хіба що може держпраці перевірити щоб ви вчасно з працівником розраховувались, щоб ДФСУ бюджетникам про авансові звіти щось пред'являв я ще не чув!
О, Євгеній, я відпрацювала дуже-дуже-дуже  довго у промисловості і практично на підприємстві був постійний перевіряючий , і вони, податківці , мені як "рідні" вже були , і , тому, всі ці острахи перенесла і в бюджет. Тут я працюю лише рік, запросили допомогти.
 Читаю уважно всі ваші консультації, і - дуже вдячна!

Відповісти

Повернутись до “Звітність”