Компенсація за невикористану відпустку при переведенні

Тарнавская Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 травня 2015, 16:27
Звідки: Украина, Бердичев

Повідомлення Тарнавская Ирина »

Доброго дня всім!!! Піскажіть будь-ласка, як бути в такій ситуації??? Працівник звільняється по переведенню до іншої організації, в якого є 36 днів невикористаної відпустки. З них за 16 днів працівник хоче забрати компенсацію на старому місці роботи, а останні 20 на новому місці. Як має бути написано в розпорядженні про оплату компенсації даному працівнику, за 16 днів чи за 20?? Якщо 16, то на підставі чого я, бухгалтер, маю нарахувати компенсацію за останні 20 днів і перерахувати кошти на рахунок організації, куди йде працівник ??

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

На підставі наказу Вашої організації!

Тарнавская Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 травня 2015, 16:27
Звідки: Украина, Бердичев

Повідомлення Тарнавская Ирина »

yaoleg писав:На підставі наказу Вашої організації!
Я теж з цим згідна, але працівник кадрів надала мені (бухгалтеру) довідку про невикористану відпустку даного працівника і каже, що не потрібно вказувати останні 20 днів невик відпустки в розпорядженні і я маю нарахувати їх на підставі довідки. Тобто в розпорядженні має бути вказано, щоб виплатити абсолютно всі дні невикористаної відпустки??? а перерахування коштів здійснити на підставі заяви працівника про перевод суми нарахованої (без утримань) на рахунок іншої організації??

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Краще щоб усе це було обумовлено в наказі. Тому що, довідка кадровика це лише довідка! А вже рішення про виплату чи не виплату відпускних повинен брати на себе керівник, а не бухгалтер. Бухгалтер лише виконавець!

Тарнавская Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 травня 2015, 16:27
Звідки: Украина, Бердичев

Повідомлення Тарнавская Ирина »

Дякую за відповідь!!! Ще питання таке: зазвичай про виплати по заробітній платі готує розпорядження відділ кадрів, чи можу я на підставі довідки підготувати наказ керівника по відділу?

Mopo3oFF
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 26 серпня 2015, 17:04
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Mopo3oFF »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, які проводки необхідно зробити при перерахуванні компенсації за дні невикористаної відпустки до іншої установи?

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”