Довідка для оформлення субсидії

Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Добрий день. Як правильно надати робітнику довідку про доходи для отримання субсидії: за розрахунковими місяцями чи за місяцями проведення розрахунку? Нарахувала лікарняний за вересень в жовтні і не знаю, чи включати його в довідку за квітень-вересень. Дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10283
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kuhmenko писав:Добрий день. Як правильно надати робітнику довідку про доходи для отримання субсидії: за розрахунковими місяцями чи за місяцями проведення розрахунку? Нарахувала лікарняний за вересень в жовтні і не знаю, чи включати його в довідку за квітень-вересень. Дякую
Думаю логичней будет включить!

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Вчитель школи пішов у відпустку з 25 червня 2015 року і відпускні отримав у червні місяці. Зараз треба видати довідку для оформлення субсидії за липень-вересень 2015р. Як включити доходи за липень і серпень коли вони виплачені у червні і включені у 1 ДФ за ІІ квартал, у відділі субсидії сказали, що доходи повинні відповідати звіту 1-ДФ.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Ну так здайте 1-ДФ за ІІІ квартал і дайте довідку за 9 місяців.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10283
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

майстер писав:Вчитель школи пішов у відпустку з 25 червня 2015 року і відпускні отримав у червні місяці. Зараз треба видати довідку для оформлення субсидії за липень-вересень 2015р. Як включити доходи за липень і серпень коли вони виплачені у червні і включені у 1 ДФ за ІІ квартал, у відділі субсидії сказали, що доходи повинні відповідати звіту 1-ДФ.
С этой довидкой никаких разьяснений нет, я бы включал в июль ту часть отпускных которые припадают на июль, мне кажется так будет правильней, а иначе мы занижаем доход! И логичней сверять не с 1дф, а с отчётом по ЕСВ!

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Дякую EVGENIY , я так і роблю, але хотіла почути ще думки компетентних людей. Роз"яснень дійсно ніяких не має і краще порадитись. Я також подумала, що будуть занижені доходи.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”