Зарплата педагогів, що працюють у закладах системи охорони здоров'я

olga190266
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 жовтня 2016, 21:25
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення olga190266 »

З вересня 2016 року працюю на посаді логопеда у консультативно-діагностичному центрі для дитячого населення міської клінічної лікарні. До цього працювала на посаді учителя-логопеда у закладах МОН України. Спеціальний педагогічний стаж становить 30 років. У 2013 році пройшла курси підвищення кваліфікації у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти як учитель-логопед. У 2014 році пройшла чергову атестацію. За результатами якої було підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "учитель-методист" (Наказ департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА №165-к/тр від 25.04.2014р.)
Прошу надати роз'яснення щодо наступних питань:
1. За яким тарифним розрядом мені має нараховуватись заробітна платня;
2. Чи маю я право на отримання надбавки, у розмірі 15%, за педагогічне звання "учитель-методист";
3. Чи маю я право на отримання разової грошової винагороди у розмірі до одного посадового окладу  "за сумлінну працю", згідно ст. 57 Закону України "Про освіту".

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

olga190266 писав:З вересня 2016 року працюю на посаді логопеда у консультативно-діагностичному центрі для дитячого населення міської клінічної лікарні. До цього працювала на посаді учителя-логопеда у закладах МОН України. Спеціальний педагогічний стаж становить 30 років. У 2013 році пройшла курси підвищення кваліфікації у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти як учитель-логопед. У 2014 році пройшла чергову атестацію. За результатами якої було підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "учитель-методист" (Наказ департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА №165-к/тр від 25.04.2014р.)
Прошу надати роз'яснення щодо наступних питань:
1. За яким тарифним розрядом мені має нараховуватись заробітна платня;
2. Чи маю я право на отримання надбавки, у розмірі 15%, за педагогічне звання "учитель-методист";
3. Чи маю я право на отримання разової грошової винагороди у розмірі до одного посадового окладу  "за сумлінну працю", згідно ст. 57 Закону України "Про освіту".
Стосовно Ваших запитань ми направили запити до МОН та Держслужби з питань оплати праці. Зокрема, роз'яснення фахівця Держслужби буде розміщено у найближчому номері "Бюджетної бухгалтерії". Слідкуйте за публікаціями

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”