Заробітна плата в бюджетних установах

Тиманова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 15 травня 2012, 11:07
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення Тиманова »

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВАвід 25 березня 2014 р. № 110
Київ

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/110-2014-%D0%BF

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Я так розумію, що де дифференціяція окладів 1-6 тарифних розрядів. Для іншич працівників все без змін.

Natka1984
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Natka1984 »

Чи можна здійснювати виплату премії головному бухгалтеру та заступникуголовного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти (не є
 державними службовцями), виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах, але за рахунок економії, що склалася та враховуючи вимоги постанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» ? А також прошу підказати, - Чи можливо проводити інші доплати, допомоги,винагороди чи премії головному бухгалтеру та заступнику головного бухгалтера 
 централізованої бухгалтерії відділу освіти з метою диференціації оплати праці в межах чинного законодавства та вимогпостанови КМУ від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»?
Заздалегідь вдячна!

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Цитата писав:14. Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород,
премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду
оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету,
або власних доходів, отриманих від провадження господарської
діяльності.
Тобто, якщо виплати здійснюються в межах фонду оплати праці, то на мій погляд ніякої заборони на це немає.

Natka1984
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Natka1984 »

Barabashka, Дякую!

ira87
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2014, 14:49
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Большая Александровка

Повідомлення ira87 »

Доброго дня, підкажіть будь-ласка я працюю в  охороні здоровя бухгалтером маю право на матеріальну допомогу до відпустки?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

ira87, если фонд есть, нам материалка по решению руководителя предоставляется

ira87
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2014, 14:49
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Большая Александровка

Повідомлення ira87 »

дякую

Аватар користувача
solnichko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 28 березня 2014, 15:55
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир

Повідомлення solnichko »

підкажіть будь-ласка чи буде вважатися базовим для індексації  місяць підвищення надбавки за складність та напруженість (з 30% до 50% з1.01 до кінця року) якщо в наказі вказано що оплату проводити по можливості, в межах затвердженого фонду заробітної плати

147741
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 30 квітня 2013, 17:56
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення 147741 »

Подскажите пожалуста! работник работает в бюджетном учереждении на должности мед.сестры 0,5 ст и в этом же учереждении по внут совместительству на должности мед сестры з масажа 0,5 ст ! как считать надбавку за вислугу лет согласно постанови 1418 по посадам ( к примеру медсесты з масажа 10%, а мед сестры 30% согласно трудовой книжке) или общий стаж работы????????

Koko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 12 квітня 2013, 09:34
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Калуш

Повідомлення Koko »

Підкажіть як бути! Я помилково, чисто технічно через казначейську програму в березні 2014 року заплатила утримання 2111 6.1% і  нарахування на ЗП 2120 36.3% на рахунок прибуткового, а прибутковий відповідно на рахунок ЄСВ. Тобто в призначенні написано все правильно а рахунки переплутані. тепер  звіти недобрі, і фактично по 36,3% недоплата,а по 6,1%ЄСВ, 15% прибуткового-  переплата! Допоможіть, що тепер робити

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

147741 писав:работник работает в бюджетном учереждении на должности мед.сестры 0,5 ст и в этом же учереждении по внут совместительству на должности мед сестры з масажа 0,5 ст ! как считать надбавку за вислугу лет согласно постанови 1418 по посадам ( к примеру медсесты з масажа 10%, а мед сестры 30% согласно трудовой книжке) или общий стаж работы????????

Стаж работы, который  дает право на установление надбавки за выслугу лет определен п.4 Постановы 1418. При установлении размера надбавки, выплата ее производится как по основному месту работы, так и по совместительству. (п.7 Постановы 1418)

Добавлено (14.05.2014, 19:06)
---------------------------------------------
Koko писав:що тепер робити

Сделайте корректировку.

астра
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 06 грудня 2013, 11:03
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення астра »

Доброго ранку, колеги!
Підкажіть, чи можна зараз виплачувати доплату за тимчасове виконання обовязків, так як в Постанові 65 написано цю доплату тимчасово скасувати, то що виходить людину призначають тимчасово виконувати вконувати чиюсь роботу на безплатній основі. хто на таке погодиться?!!

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

Доброго дня, підскажіть будь-ласочка як мені вийти із такої ситуації:
2,5 роки пропрацювала на декретному місці, декретчиця-бухгалтер написала заяву на звільнення. Договір у мене закінчується 01 червня 2014 року і мене хочуть взяти на основне місце. 2013 році я не була в відпустці, і 5 місяців 2014 року, то мені виплатять компенсацію, але ж ставку я вже не отримаю. І ми з гол. бухгалтером задумались: А ЧИ МОЖНА МЕНЕ ПЕРЕВЕСТИ НА ЦЮ ПОСАДУ? ЧИ БУДЕ ЦЕ ПРАВОМІРНО, НЕ РОЗРИВАТИ ДОВГОСТРОКОВИЙ ДОГОВІР, А ЗМІНИТИ ЙОГО?

Yanchik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 10 січня 2013, 16:54
Регіон: Луганская Область
Звідки: Алчевск

Повідомлення Yanchik »

Здравствуйте! Вопрос по индексации за май20146
1. Основная масса сотрудников, которые работают с 2008г. и которым зафиксированна индексация в июле 2012 (повышения по з/пл были, но всегда менее зафиксированной суммы индексации) , расчет : з/пл+ фиксированая + 36,54грн.?
2. принята на работу в 10.2013г., з/пл не повышалась. База получается 09.2013, т.е. расчет такой: з/пл + 49,94грн.?
3. И для меня самый не понятный вариант. У сотрудника с окладом в 1376грн. новая должность с 04.2008г. Еще по старым правилам индексации платили ему 40,3% индексации. Незначительное повышения у него были 12.2011г, т.е. до нового расчета индексации. После 07.2012 никаких повышений не было. Я так понимаю, что фиксированной у него не будет до момента повышения з/п. За май 2014 я ему должна начислить 43,1%? Меня смущает базовый месяц. Это правильно?

Аватар користувача
yuliay@gad
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 січня 2014, 14:37
Регіон: Черновицкая область
Звідки: Романковцы

Повідомлення yuliay@gad »

EVGENIY, я користуюсь Вашою ЕКСЕЛІВСЬКОЮ програмкою нарахування зарплати з листа база в лист відомість втягує без копійок оклад. ав мене є копійки як можна виправити? Дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yuliay@gad, ну так на листе БАЗА поставте оклад человеку с копейками он и в ведомость будет с копейками попадать!

Аватар користувача
OLYLY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 11:59
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення OLYLY »

Доброго дня! Подскажите,как начисляется индексация  в апреле,мае 2014 г. ,если с  июля 2012 платится фиксированная сумма индексации-367,19.
Базовый месяц (последнее повышение зарплаты) январь 2013 г

Sadylysenkova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 січня 2013, 14:51
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Акимовка

Повідомлення Sadylysenkova »

OLYLY, з/пл+ фиксированая 367,19грн + 40,19грн (в том случае, если з/п =>1218).

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

OLYLY, добавлю:
з/пл+ фиксированая 367,19грн + апрель 1,1% - 13,40 грн, май 3,3% - 40,19 грн, июнь 6,7% - 81,61 грн (вся индексация пропорционально отработанному времени).

Аватар користувача
OLYLY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 11:59
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення OLYLY »

eMelya Это если 1218 и больше,а если меньше 1218 ,например на 0.75 ставки ,тогда как?

Добавлено (21.05.2014, 12:23)
---------------------------------------------
eMelya, Это если 1218 и больше,а если меньше 1218 ,например на 0.75 ставки ,тогда как?

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

Сумісники прийняті до школи з 02 вересня 2013 року (1 вересня - вихідний), звільняються 31 травня 2014 р.
Як нарахувати компенсацію:
1) які місяці враховуються для розрахунку середньої з/п?
2) з якого числа розраховувати компенсацію - з 31 травня чи 01 червня?
3) якщо працівник прийнятий не з першого числа місяця, до розрахунку компенсації додається неповний місяць?

Аватар користувача
OLYLY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 11:59
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення OLYLY »

eMelya, А не пдскажете- если сотрудник работает на 0,5 ст  заступником по
хоз.части и +0.5 уборщицей. З\плата повышалась по заступнику в январе
2013 г.,уборщице- в декабре 2013 г.- индексацию начислять отдельно по
разным базовым месяцам?

Аватар користувача
Титаренко Анастасия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 липня 2013, 12:49
Звідки: Украина, Днепропетровск

Повідомлення Титаренко Анастасия »

Подскажите, пожалуйста, как правильно насчитать индексацию госслужащим в апреле, мае 2014 года. До этого индексация не проводилась. Нам нужно просто умножить минимальную з/п на ындекс инфляции (102,2% в марте был) и как поступать в следущее месяца новые индексы перемножать между собой или дальше каждый раз множить на новый индекс? Помогите разобраться.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

OLYLY писав:eMelya, А не пдскажете- если сотрудник работает на 0,5 ст заступником похоз.части и +0.5 уборщицей. З\плата повышалась по заступнику в январе
2013 г.,уборщице- в декабре 2013 г.- индексацию начислять отдельно по
разным базовым месяцам?
Этот же вопрос в теме Індексація, ответил. Задавайте вопросы по индексации в одной теме.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

OLYLY писав:eMelya Это если 1218 и больше,а если меньше 1218 ,например на 0.75 ставки ,тогда как?
"У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу" постанова 1078 п.4.
Начисляем всё-равно на полную - выплачиваем пропорционально отработанного времени.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Deffka писав:Подскажите, пожалуйста, как правильно насчитать индексацию госслужащим в апреле, мае 2014 года. До этого индексация не проводилась. Нам нужно просто умножить минимальную з/п на ындекс инфляции (102,2% в марте был) и как поступать в следущее месяца новые индексы перемножать между собой или дальше каждый раз множить на новый индекс? Помогите разобраться. happy
Какой базовый месяц?

P.S. Задавайте вопросы в теме Індексація

Аватар користувача
Амплитуда_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 26 січня 2013, 15:45
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Амплитуда_ubr »

Deffka, ежемесячно применяете индексы именно для текущего месяца. Пользуйтесь бухгалтерскими таблицами. Или вот калькулятор индексации онлайн , я его протестировала только что - считает правильно. В поле "зарплата" вводите 1218, если ЗП больше 1218. И не забывайте применять суммы пропорционально отработанным дням.
Напр. для базового месяца "май 2012" в мае 2014 сумма индексации будет составлять 35.32 грн. при условии что месяц отработан полностью. Если же из 19 дней мая было отработано, напр., 10 дней, то сумма индексации будет = 35.32 : 19 х 10 = 18.59 грн.

Вера1985
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 15 жовтня 2013, 00:05
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Вера1985 »

Animone писав:Это не то. Такое должно быть прописано в Коллективном договоре. Кроме того, кол.договором должен быть установлен перечень должностных лиц, на которых распространяются данные условия оплаты труда.
все сделали в кол договоре и зарегистрировали, но вопрос остался:

Animone, спасибо за ответ! Тоесть если я опишу в колдоговоре перечень должностных лиц и период за который ведётся учет времени  (мне лучше год), то впринципе я могу в одном месяце недоплачивать, а в другом переплачивать?
 
в МЕТОДРЕКОМЕНДАЦИЯХ все про облик часу, как высчитывать сверхурочные, праздничные и т. д., а как оплачивать нету
- пропорционально отработанному времени или
- время установленное графиком считать за норму (даже, если оно больше или меньше нормы 40 часовой недели) и выплачивать оклад???  

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Цитата
Вера1985 писав: если я опишу в колдоговоре перечень должностных лиц и период за который ведётся учет времени  (мне лучше год), то впринципе я могу в одном месяце недоплачивать, а в другом переплачивать? 

Работник в учетном периоде (лучше за такой период брать не год, а квартал) должен отработать баланс рабочего времени. Если отработанные часы превышают этот баланс, то они оплачиваются как сверхурочные в конце учетного периода.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”