Сторінка 1 з 2

Який тарифний розряд?????

Додано: 11 жовтня 2012, 17:09
myzschool
Працюю бухгалтером в муз. школі уже майже рік. Я молодший спеціаліст, стажу немає, у грудні буде рік, у травні отримаю диплом бакалавра.
Працюю за строковим договором (1 рік) на декретному місці. Бухгалтер, що в декреті мала 10 розряд та 30 %. Ці десять місяців мені, згідно наказу, платили по 9-му розряду, але без надбавки 30%. Чи потрібно мені було платити 30%, чи вони відносяться до 10-го розряду?
Помилку помітили тільки тепер. Як вийти із цієї ситуації? Чи можливе таке, щоб не знімати з-ту, тому, що, якщо зняти з-ту і нарахувати мені 30%, виходить майже те саме (якщо 30% мені положено) . Допоможіть будь-ласка!!!!

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 жовтня 2012, 08:38
Barabashka
Якщо Вам платили лише посадовий оклад, то знімати зарплату не можна ні в якому разі. Оклад це обов'язкова виплата. 30 % - це необов'язкова надбавка, вона встановлюється керівником в розмірі до 50 % від окладу за наявності коштів в бюджеті і до тарифного розряду ніякого відношення не має.
Тобто, якщо Ви працюєте за строковим договором в якому не передбачено виплату такої надбавки то Ви і неповинні її отримувати. Якщо договором передбачена така надбавка або є накази керівника про її виплату то Вам зобов'язані перерахувати зарлату з урахуванням цієї надбавки, але зняти зарплату не мають права.

Тому перш за все ознайомтесь з договором: що там вказано з приводу надбавок.

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 жовтня 2012, 08:41
myzschool
Спасибі, я зрозуміла про надбавку, але що робити з розрядом???? Мені ж виходить, що платили не по моєму....

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 жовтня 2012, 08:55
Barabashka
Поясніть, Вам платили по 10 розряду, а в договорі вказаний 9?

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 жовтня 2012, 11:31
myzschool
Ні, мені платили по 9-му!!!! Але в зв'язку із моєю освітою, мені він не призначений, в наказі що дав секретар було написано, що 9.

Який тарифний розряд?????

Додано: 15 жовтня 2012, 15:49
Barabashka
Платили по 9, в наказі що дав секретар теж вказаний 9. Що не так? І що вказано в договорі?

Який тарифний розряд?????

Додано: 17 жовтня 2012, 09:44
judo
Добрый день.скажите пожалуйста,я работаю 2м бухгалтером в школе,мне платят по 8т.р+50%,но у меня диплом магистра.Какие ещё нужны доки что бы мне подняли т.р?и какой он вообще должен быть?очень жду ответ,спасибо

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 грудня 2012, 21:04
natalya0606
Вам нужно аттестоваться с 2 категории (если у вас 8 т. разряд) на 1 категорию, при условии если есть высшее образование и опыт от 3 лет бухгалтером 2 категории.

Який тарифний розряд?????

Додано: 15 січня 2013, 12:18
Тиманова
Який розмір І тарифного розряду - 852 чи 845 грн?

Який тарифний розряд?????

Додано: 15 січня 2013, 21:11
ssvet_ubr
judo, если у Вас высшее образование по специальности, Вам могли сразу присвоить квалификацию Специалист с 9 тарифным розрядом. А 10 розряд - то уже нужно атестация как специалиста 2 категории.

Який тарифний розряд?????

Додано: 15 січня 2013, 21:35
саюн
якщо бухгалтеру встановлено 10 т.р., то у нього має бути присвоєна за наслідками атестації кваліфікаційна категорія "провідний".
у бухгалтерів т. р. такі 8безкатегорії, 9- 11 категорії, 10- провідний.

а от у охорони здоровя і соціального захисту у бухгалтерів із дипломом на рівні коледжа чи технікума взагалі т. р. починаються із 7  розряду

Добавлено (15.01.2013, 21:35)
---------------------------------------------
за основу необхідно взяти довідник 336 від 29.12.2004 , крім того хто хоче бути проатестованим керуватися законом про професійнийм розвиток працівників

Який тарифний розряд?????

Додано: 16 січня 2013, 09:28
ssvet_ubr
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 04.08.2010 р. № 713/13/84-10
Про атестацію бухгалтерів
У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто Ваш лист щодо атестації бухгалтерів і в межах компетенції повідомляється.

Основними нормативними актами, якими встановлено порядок проведення атестації, є постанова Ради Міністрів СРСР від 26.07.73 № 531 "Про проведення атестації керівних, інженерно-технічних працівників та інших фахівців підприємств і організацій промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту і зв'язку" та Положення про порядок проведення атестації керівних, інженерно-технічних працівників та інших фахівців підприємств і організацій промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту і зв'язку, затверджене постановою Державного комітету Ради Міністрів СРСР з науки і техніки та Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань праці та заробітної плати від 05.10.73 № 470/267 (зі змінами, затвердженими постановою Державного комітету з науки і техніки та Державного комітету з питань праці та заробітної плати СРСР від 22.10.79 № 528/445 та від 14.11.86 № 486/489).

Типовий перелік посад керівних, інженерно-технічних працівників та інших фахівців промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту і зв'язку та інших галузей народного господарства, що підлягають атестації відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 26 липня 1973 р., затверджений постановою Держкомітету СРСР з науки і техніки та Держкомпраці СРСР від 22 жовтня 1979 р.

Зазначені нормативні акти колишнього Радянського Союзу діють відповідно до Постанови Верховної Ради "Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства СРСР".

Основним завданням атестації є оцінка професійної кваліфікації і ділових якостей працівника на основі об'єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів його роботи, з метою визначення можливостей професійного і посадового росту.

Рішення про проведення атестації вправі приймати міністерство, інший центральний орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, інший власник.

Для проведення атестації керівник підприємства, організації наказом призначає атестаційну комісію (голову, секретаря і членів комісії з числа керівних працівників і висококваліфікованих фахівців). До складу комісії включаються також представники профспілкової організації.

Атестація проводиться один раз в три - п'ять років. Конкретні строки, а також графік проведення атестації визначаються керівником підприємства (організації) за погодженням з профспілковим органом і доводяться до відома працівників, що атестуються. При цьому до чергової атестації не включаються особи, що працювали на посаді, яку займають, менше одного року; молоді спеціалісти в період строку обов'язкової роботи після закінчення навчального закладу, вагітні жінки, та жінки, що мають дітей до одного року.

Детально порядок проведення атестації може регламентуватися локальним нормативним актом, що може бути прийнятий на підприємстві як додаток до колективного договору чи затверджений власником за погодженням з профспілковим органом.

Атестаційна комісія на підставі поданих даних, за наявності не менше 2/3 її членів таємним або відкритим голосуванням дає одну з таких оцінок професійної кваліфікації і ділових якостей працівника: відповідає займаній посаді; відповідає займаній посаді за умови виконання рекомендацій комісії з повторною атестацією через рік; не відповідає займаній посаді.

Оцінка діяльності працівників, що пройшли атестацію, і прийняті щодо них рекомендації атестаційної комісії заносяться до атестаційного листа встановленої форми. Атестаційний лист підписується головою, секретарем і членами атестаційної комісії, що брали участь у голосуванні. Атестаційний лист і відгук (характеристика) зберігаються в особистій справі працівника.

Результати атестації повідомляються працівнику безпосередньо після голосування. Матеріали атестації передаються керівнику підприємства, організації для прийняття рішення.

При проведенні атестації бухгалтерів необхідно керуватися чинним законодавством та Випуском 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженим наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 № 336.

Атестаційна комісія може вносити рекомендації керівництву щодо заохочення окремих працівників за досягнуті успіхи в роботі, включення до кадрового резерву, направлення на підвищення кваліфікації або перепідготовку тощо.

Враховуючи вищезазначене, на підприємстві, установі чи організації атестація проводиться з метою встановлення професійної кваліфікації і ділових якостей працівника для визначення можливостей професійного та посадового росту.

Рішення атестаційної комісії може бути оскаржене в комісії по трудових спорах, а у разі її відсутності в установі - безпосередньо в судовому порядку.

Відповідно до пунктів 10, 11 Загальних положень розділу 1 "Професії керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців" зазначеного Довідника кваліфікаційні категорії підвищуються насамперед тим працівникам, які успішно виконують посадові завдання та обов'язки, творчо і сумлінно ставляться до службових доручень і вимог посадових інструкцій. Присвоєння і підвищення кваліфікаційних категорій працівникам здійснюють комісії з проведення кваліфікаційної атестації.

Особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов'язки, можуть бути, як виняток, залишені на займаній посаді або призначені на відповідні посади за рекомендацією атестаційної комісії.

Відповідно до зазначеного Випуску для професійної назви роботи "бухгалтер I категорії" передбачені такі кваліфікаційні вимоги: "базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст), стаж роботи за професією бухгалтера II категорії - не менше 1 року", для бухгалтера II категорії: "базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст), стаж роботи за професією бухгалтера - не менше 1 року", для бухгалтера: "базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст); для бакалавра - без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста - стаж роботи на посаді технічного службовця у галузях фінансової діяльності, роботи з базами даних, статистики, бухгалтерського обліку - не менше 1 року".

Отже, у разі відсутності відповідної освіти працівник підприємства, як виняток, може займати посаду бухгалтера II категорії при стажі роботи на посаді бухгалтера не менше 1 року, та наявності рішення атестаційної комісії із рекомендацією про присвоєння чергової кваліфікаційної категорії, якщо відповідна вакантна посада є в штатному розписі підприємства.

Директор Департаменту                                                                     О. Товстенко

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 лютого 2013, 15:08
Кукуся2704
Здравствуйте. Я пришла на работу с дипломом младшого специалиста и  мне дали 6 т. розряд,( несмотря на то что у меня на другой работе был 6 т. розряд), а сейчас получила бакалавра, положен ли мне 7 т. розряд?

Який тарифний розряд?????

Додано: 12 лютого 2013, 20:32
krytofist
Працюю в Дитячому садочку бухгалтером 2 роки. Прийнятий на роботу по сьомому (7) тарифному розряду, зараз получив диплом "бакалавра". Чи маєме збільшуватись від цього диплома тарифний розряд? і якщо має то що для цього потрібно зробити?

Який тарифний розряд?????

Додано: 18 березня 2013, 13:07
Садлій Алла
Скажіть будь-ласка  якою постановою керуватися щоб встановити Тарифні  розряди працівникам музею?????

Який тарифний розряд?????

Додано: 18 березня 2013, 13:19
ltvir
ssvet, При атестації бухгалтерів ми дієм зараз[/font]Відповідно до Закону України «Про професiйний розвиток працівників» від 12 січня 2012 року №4312-VІ та наказу Міністерства праці та соціальної політики України «Про затвердження Випуску 1 «Професiї працiвникiв,
що є загальними для всiх видiв економічної дiяльностi» Довiдника  квалiфiкацiйних характеристик професiй працівників» від 29 грудня № 336


Добавлено (18.03.2013, 13:18)
---------------------------------------------
Якісь проблеми з шрифтом

Добавлено (18.03.2013, 13:19)
---------------------------------------------
ssvet, При атестації бухгалтерів ми дієм зараз відповідно до Закону України «Про професiйний розвиток працівників» від 12січня 2012 року № 4312-VІ та наказу Міністерства праці та соціальної політики
України «Про затвердження Випуску 1 «Професiї працiвникiв,
що єзагальними для всiх видiв економічної дiяльностi» Довiдника  квалiфiкацiйних характеристик професiй працівників»від 29 грудня № 336

Який тарифний розряд?????

Додано: 21 жовтня 2013, 11:20
katino
ПАНТЕРКА, все тарифные розряды постанова КМУ 1298 и в приложениях ищите нужное

Добавлено (21.10.2013, 11:20)
---------------------------------------------
Надежда7073, согласно постановлению 1298 бухгалтеру устанавливают разряд с 6 по 9, пока у вас нет ВО высший разряд вам не поставят

Який тарифний розряд?????

Додано: 21 жовтня 2013, 15:56
judo
ssvet, спасибо за инфо!

Який тарифний розряд?????

Додано: 23 жовтня 2013, 18:09
Bir23
Підкажіть, будь ласка, який тарифний розряд у комірника дошкільного навчального закладу?

Який тарифний розряд?????

Додано: 23 жовтня 2013, 22:17
eMelya
Bir23, згідно штатного. Зазвичай 1-2-й.

Який тарифний розряд?????

Додано: 28 жовтня 2013, 10:18
ALISA-12
А какой тарифный разряд можно присвоить повару без образования в детсаду?

Який тарифний розряд?????

Додано: 28 жовтня 2013, 11:07
katino
ALISA-12, скорее всего 5

Який тарифний розряд?????

Додано: 03 листопада 2013, 16:49
valic
ALISA-12, не выше 3-го!!!

Який тарифний розряд?????

Додано: 24 січня 2014, 14:37
Volodiimr
В штаті є посада інспектор відділу кадрів (в закладі охорони здоров’я більше 200 працівників), на даний момент тарифний розряд встановлено - 6, чи можна і на яких умовах, підвищити працівникові тарифний розряд до 7 (освіта вища, стаж роботи на посаді більше 3 років). Дякую.

Який тарифний розряд?????

Додано: 14 лютого 2014, 15:51
салфетка
Добрий день, підскажіть буль-ласка,я маю вищу освіту(магістр), закінчила в 2013 році, стала на роботу бухгалтером в лікарню(бюдж.установа), точніше КЗ Центр ПМСД, працюю вже 2 місяці, мені призначили 7 розряд, хотя я моя одногрупниця працює так само в лікарні(диплом спеціаліста), і теж бухгалтером тількі в іншій лікарні(бюджетна установа) - в неї 9 розряд, чому так? це їй завищили чи мені занизили розряд? підскажіть будь-ласка?

Який тарифний розряд?????

Додано: 27 лютого 2014, 16:31
Animone
Категорийность бухгалтерам устанавливается по результатам аттестации. Каковы требования при установления категории бухгалтеру вы можете посмотреть в Справочнике квалификационных характеристик профессий и должностей, Выпуск 1.

Який тарифний розряд?????

Додано: 18 квітня 2014, 11:10
Ann1811
Доброго дня!
підкажіть будь-ласка чи правильно мені встановлений тарифний розряд та оклад за таких умов:Освіта неповна вища (бакалавр), досвід роботи 6,5 р бухгалтером. Я прийшла працювати у заклад охорони здоровя теж бухгалтером , мені встановили 6 т.р. з окладом 1235 грн.

Який тарифний розряд?????

Додано: 18 квітня 2014, 11:53
Animone
Ann1811 писав:чи правильно мені встановлений тарифний розряд та оклад

Всё верно. Согласно пп.4 п.2.2.21 Приказа МОЗ № 308/519 бухгалтеру без категории присваивается 6-й тарифный разряд. В соответствии с п.2.1 6-му тар.разряду соответствует тарифный коэффициент 1,45. 852х1,45=1235 грн. Если вы претендуете на что-то большее, то вам нужно пройти аттестацию.

Який тарифний розряд?????

Додано: 18 квітня 2014, 11:58
Ann1811
Animone писав:Всё верно
Дякую !!!

Який тарифний розряд?????

Додано: 30 травня 2014, 19:13
танюша№
Добрый день, подскажите пожалуйста,- какой оклад должен быть 1235 или 1312 грн при экономическом образовании на должности бухгалтера без опыта работы? Эсли возможно -напишите пожалуйста в каком документе можно найти эту информецию или киньте ссылочку на этот документ.