Як обрахувати стажові? ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

vasilencko.alesya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 09 серпня 2016, 09:16
Регіон: Одесская область

Повідомлення vasilencko.alesya »

Доброго дня! Звертаюся до Вас з проханням розяснити мені, чи має право моя співробітниця на отримання стажових???
Згідно записів у трудовій книжці:
07.10.1976р. - Прийнята на посаду начальника військово-облікового столу сільської ради
13.02.2002р. - Звільнена з посаді начальника військово-облікового столу сільської ради в звязку з скороченням посади.
14.02.2002р. - Прийнята на посаду техпрацівниці сільської ради на 0,5 ставки
06.01.2004р. - Прийнята на посаду рахівника-касира сільської ради на 0,5 ставки.
Підкажіть, чи має вона право отримувати надбавку за вислугу років? Чи прирівнюється її посада нач.військово-облікового столу сільської ради до державної служби? Якщо да, то їй треба суміровати роки роботи для обрахунку стажу.?
Дякую! Чекаю на вашу відповідь!

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Підкажіть, чи має вона право отримувати надбавку за вислугу років? Чи прирівнюється її посада нач.військово-облікового столу сільської ради до державної служби? Якщо да, то їй треба суміровати роки роботи для обрахунку стажу.?
1. Право на надбавку за вислугу років має згідно Положення № 1049.
2. В ОМС взагалі не держслужба, але посада працівника не належить до посадових осіб місцевого самоврядування.

vasilencko.alesya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 09 серпня 2016, 09:16
Регіон: Одесская область

Повідомлення vasilencko.alesya »

panyutinorada писав:
Підкажіть, чи має вона право отримувати надбавку за вислугу років? Чи прирівнюється її посада нач.військово-облікового столу сільської ради до державної служби? Якщо да, то їй треба суміровати роки роботи для обрахунку стажу.?
1. Право на надбавку за вислугу років має згідно Положення № 1049.
2. В ОМС взагалі не держслужба, але посада працівника не належить до посадових осіб місцевого самоврядування.
Мене більше хвилює як обрахувати стажові? 
За посадою касира стаж дорівнює 12 років. За посадою нач.військово-облікового столу 26 років. 
 яку надбавку за стаж їй потрібно виплачувати??? 20% чи 40%

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”