Типові штатні нормативи позашкільних навчальних закладів

miroslava20011997
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 вересня 2016, 16:45
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення miroslava20011997 »

Працюю завідувачем господарством на 0,5 ставки і секретарем на 0,5 ставки в позашкільному навчальному закладі Центр дитячої творчості. В Типових штатних нормативах від 31.10.2012 № 1230 в п.3 Завідувач господарством 1 нормативна чисельність(максимальна) за умови введення до 600 вихованців. На перше вересня 2016 року в нашому закладі 750 вихованців. Не буде порушенням закону якщо мені введуть ще 0,5 ставки завідуючого господарством і залишать 0,5 ставки секретаря, і буде у мене 1 ставка завідуючого господарством і 0,5 ставки секретаря. Буду дуже вдячна за пораду і відповідь, бо моє керівництво відповідає, що це зробити не можливо. Дякую!!! Може у когось теж така ситуація, давайте будемо вирішувати  разом.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Вам не можна працювати за сумісництвом, існує таке обмеження передбачене Положенням N 43 від 28.06.93 - пункт 4 Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності). Тому можлива лише ставка завідуючого господарством.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”