Нарахування премії

smidynska@gmail.com
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 18 грудня 2015, 09:28
Регіон: Волынская область

Повідомлення smidynska@gmail.com »

Як нарахувати премію, в якому розмірі, якщо частину місяця працівник був на лікарняному? Відповідно до фактично  відпрацьованого часу чи в повному розмірі?

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Це залежить від того, що у вас написано в положенні про преміювання. Наприклад, у нас визначено, що не здійснюється преміювання за період находження у відпустці та на лікарняному.

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Добрий день! Чи можливо нарахувати працівнику премію, якщо він звільнився 20.10.2016, а наказ про преміювання 27.10.2016?

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Чи прописано десь, що звільненому працівнику премія не виплачується?

владка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2015, 14:00
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення владка »

чи обмежений розмір премії працівників, які виконують функції з обслуговування? на який нормативний акт спиратися?


pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

владка писав:

чи обмежений розмір премії працівників, які виконують функції з обслуговування? на який нормативний акт спиратися?

постанова 268 від 06.04.16. Там чітко не вказано граничний розмір премії,а тільки сказано що в розмірі 20% посадових окладів загального фонду(всіх працівників).Так що на мою думку всі оклади працівників  помножте на 12*20% і побачте чи виплатили ви премію за рік в такому розмірі,якщо ні,так отримуйте..

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

Иришка писав:Чи прописано десь, що звільненому працівнику премія не виплачується?
Ваше положення про преміювання,там повинно бути вказано.

владка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2015, 14:00
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення владка »

pppppppppp* писав:
владка писав:

чи обмежений розмір премії працівників, які виконують функції з обслуговування? на який нормативний акт спиратися?

постанова 268 від 06.04.16. Там чітко не вказано граничний розмір премії,а тільки сказано що в розмірі 20% посадових окладів загального фонду(всіх працівників).Так що на мою думку всі оклади працівників  помножте на 12*20% і побачте чи виплатили ви премію за рік в такому розмірі,якщо ні,так отримуйте..
якщо чіткіше, оклади саме тих працівників, які вик. функц. з обслуг.?інших (держслужбоців наприклад) не враховувати? Я вас правильно зрозуміла?

pppppppppp*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 24 лютого 2016, 21:42
Регіон: Ровенская область

Повідомлення pppppppppp* »

(((здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах фонду преміювання відповідного органу, утвореного у розмірі 20 відсотків загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці.))). Я розумію,що всі оклади працівників вашого підприємства,а не тільки тих,які викон.функц.з обслуговування

Вікторія Короленко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 січня 2017, 21:33
Регіон: Одесская область

Повідомлення Вікторія Короленко »

доброго дня!
якими нормативними актами врегульовано питання виплати премій зі спецфонду? які максимальні розміри виплати працівникам? можливо хтось стикався в своїй практиці з даною ситуацією!? буду вдячна за відповідь!

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

IRINA789 писав:доброго дня! підкажіть  будь ласка який може бути максимальний відсоток премії у сільського голови? де можна знайти підтвердження даної інформації?
І мене цікавить це питання!

Вікторія Короленко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 січня 2017, 21:33
Регіон: Одесская область

Повідомлення Вікторія Короленко »

IRINA789 писав:доброго дня! підкажіть  будь ласка який може бути максимальний відсоток премії у сільського голови? де можна знайти підтвердження даної інформації?
можливо Вам допоможе стаття: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-pr ... posadovim/

natashazhadko80
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 лютого 2015, 13:13

Повідомлення natashazhadko80 »

Добрий день підкажіть будь ласка чи потрібно нараховувати та виплачувати премію звільненому працівнику бюджетної сфери і в якому документі відобразити цю виплату(наказ на звільнення або наказ на премію).Чи є які строки по нарахуванню та виплаті звільненому працівнику премію(працівник звільнився 14 квітня,а наказ на преміюванняза 1кв. був підписаний 26 квітня )

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


natashazhadko80
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 лютого 2015, 13:13

Повідомлення natashazhadko80 »

Дякую за відповідь

contact8383
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 06 лютого 2015, 08:40
Регіон: Сумская область

Повідомлення contact8383 »

Добрый день. Подскажите пожайлуст, можно выплатить премию сотруднику, который сейчас на больничном, но в конце месяца будет выходить . Премия не зависит от фактически отработанного времени, в твердой сумме и к определенному событию.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

премія згідно колдоговору-положення про преміювання, а взагалі-це можливо - працівник знаходиться у трудових відносинах та й премія планується до свята-тут кількість відпрацьованого часу не важлива

dussh-2@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 16 травня 2017, 15:32
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення dussh-2@ukr.net »

Доброго дня! В якому розмірі нарахувати премію старшому тренеру-викладачу? В наказі написано "в розмірі посадового окладу". Посадовий оклад 4000 грн. чи з підвищенням за старшого 15% 4600?

Vortana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 листопада 2016, 22:36
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Vortana »

Підкажіть будь-ласка, чи можна виплатити премію більш посадового окладу?(ЗДО)

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

dussh-2@ukr.net писав:Доброго дня! В якому розмірі нарахувати премію старшому тренеру-викладачу? В наказі написано "в розмірі посадового окладу". Посадовий оклад 4000 грн. чи з підвищенням за старшого 15% 4600?
з підвищенням, це утворюється новий посадовий оклад

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Vortana писав:Підкажіть будь-ласка, чи можна виплатити премію більш посадового окладу?(ЗДО)
звичайно можна, якщо у вашому Колективному договорі не написано іншого.

axakym
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 грудня 2018, 22:23
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення axakym »

Допоможіть будь ласка порадою!! Я працюю на державній службі, із 25 жовтня 2018р  і до нового року я знаходжуся на лікарняному, чи маю я право на премію якщо є наказ за листопад  і за грудень. В наказі за листопад моє прізвище є, але виплату я не отримала і чи повинна я підписувати цей наказ? будь ласка допоможіть мені порадою!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

axakym писав:Допоможіть будь ласка порадою!! Я працюю на державній службі, із 25 жовтня 2018р  і до нового року я знаходжуся на лікарняному, чи маю я право на премію якщо є наказ за листопад  і за грудень. В наказі за листопад моє прізвище є, але виплату я не отримала і чи повинна я підписувати цей наказ? будь ласка допоможіть мені порадою!!
Премія зі дні лікарняного ніколи не платилася! В у цьому ж її суть, премія за підсумками роботи за місяць, якщо ви не робили то за що вам премія?

Marusnata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 травня 2016, 10:39
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Marusnata »

Доброго дня. В мене виникли сумніви. Наш співробітник в грудні 2022 року був у відрядженні. Планова зарплата за грудень більше, ніж середньоденна, розрахована за даними двох попередніх місяців. Дні перебування у відрядженні оплачуються як звичайний робочий день. В наказі про преміювання за грудень написано, що виплатити премію у відсотках до окладу пропорційно відпрацьованому часу. Як розцінювати дні відрядження. Чи нараховувати премію за ці дні? В положенні про преміювання описано, що "Розмір преміювання визначається до фактично нарахованої заробітної плати за відповідний місяць." Про перебування у відрядженні нічого не вказано.

Тана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2023, 16:36
Регіон: Дніпропетровська обл.

Повідомлення Тана »

Доброго дня. необхідна порада. Заступник директора з НВЧ на 0,5 ст. Премія до свят в наказі в Розмірі посадового окладу. Це від повного окладу чи від 0,5 окладу? З підвищеннями чи від тарифного розряду? Як вірно розрахувати?
Востаннє редагувалось 06 грудня 2023, 16:49 користувачем Тана, всього редагувалось 1 раз.

Тана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2023, 16:36
Регіон: Дніпропетровська обл.

Повідомлення Тана »

Щось дуже тихо тут.... :23:
Дуже потрібна відповідь, поділіться будь ласка :58:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тана писав:
06 грудня 2023, 16:48
Доброго дня. необхідна порада. Заступник директора з НВЧ на 0,5 ст. Премія до свят в наказі в Розмірі посадового окладу. Це від повного окладу чи від 0,5 окладу? З підвищеннями чи від тарифного розряду? Як вірно розрахувати?
так 0,5 це і є його ставка, а якби він працював на 0,1 ставки то премію до свята ви б йому платили в розмірі цілої ставки? Думаю в такому разі у вас питань не виникло, а от на 0,5 ставки ви засумнівались )))

Тана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 грудня 2023, 16:36
Регіон: Дніпропетровська обл.

Повідомлення Тана »

EVGENIY писав:
15 грудня 2023, 11:28
Тана писав:
06 грудня 2023, 16:48
Доброго дня. необхідна порада. Заступник директора з НВЧ на 0,5 ст. Премія до свят в наказі в Розмірі посадового окладу. Це від повного окладу чи від 0,5 окладу? З підвищеннями чи від тарифного розряду? Як вірно розрахувати?
так 0,5 це і є його ставка, а якби він працював на 0,1 ставки то премію до свята ви б йому платили в розмірі цілої ставки? Думаю в такому разі у вас питань не виникло, а от на 0,5 ставки ви засумнівались )))
Дякую!!! Просто ніде не знайшла чіткого пояснення, тільки основні загальні понняття. Ще раз дякую :69:

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”