оплата праці практичного психолога соціальної сфери

ketin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 вересня 2016, 14:12
Регіон: Киевская область

Повідомлення ketin »

Доброго вечора. Працюю на посаді практичного психолога психоневрологічного інтернату з 2007 року. Стаж роботи - 9 років і 5 місяців. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.  Пройшла курси підвищення кваліфікації: 
1. Міжнародний інститут глибинної психології . 
2. Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Академія неперервної освіти".
 (Згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників).
Запитання до Вас:
1. Заробітна плата???
2. Тарифний розряд?
3. Доплати та надбавки згідно чинного законодавства?
Дякую за можливість звернення.

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

ketin писав:Доброго вечора. Працюю на посаді практичного психолога психоневрологічного інтернату з 2007 року. Стаж роботи - 9 років і 5 місяців. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.  Пройшла курси підвищення кваліфікації: 
1. Міжнародний інститут глибинної психології . 
2. Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Академія неперервної освіти".
 (Згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників).
Запитання до Вас:
1. Заробітна плата???
2. Тарифний розряд?
3. Доплати та надбавки згідно чинного законодавства?
Дякую за можливість звернення.
Подібне питання було розглянуте на сторінках "Бюджетної бухгалтерії", 2016, № 14 і стосувалося встановлення тарифного розряду психологу (практичному псхологу) лікарні. Зважаючи на те, що умови оплати праці працівників медичних та соціальних закладів регламентуєтьмя одним нормативним документом (Умови 308/519), то розглянуте питання буде актуальним і для вашої ситуації.

ketin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 вересня 2016, 14:12
Регіон: Киевская область

Повідомлення ketin »

Дякую за відповідь! Підкажіть способи,окрім платних,перегляду даної статті .
В попередніх Ваших відповідях звучав наказ МОН 557, так як я педагогічний працівник??? Практичний психолог не =психолог (згідно дкхп)! Це різні назви посад.

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

ketin писав:Дякую за відповідь! Підкажіть способи,окрім платних,перегляду даної статті .
В попередніх Ваших відповідях звучав наказ МОН 557, так як я педагогічний працівник??? Практичний психолог не =психолог (згідно дкхп)! Це різні назви посад.
Так,  посада практичного психолога належить до педагогічних відповідно до Переліку № 963 і робота на такій посаді в медичних чи соціальних закладах має свої певні особливості. Зокрема тарифний розряд для такой посади встановлюють відповідно до додатку 6 до наказу МОН № 557. Про це зазначали і фахівці МОЗ у листі від 19.05.2009 р. № 10.03.67/956. Отже, для працівників, які займають посаду практичного психолога у закладах соціальної сфери, встановлюються наступні тарифні розряди, за наявності:
вищої кваліфікаційної категорії - 12-й тарифний розряд;
першої кваліфікаційної категорії - 11-й тарифний розряд;
другої кваліфікаційної категорії - 10-й тарифний розряд;
без категорії - 8 - 9-й тарифний розряд.

ketin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 вересня 2016, 14:12
Регіон: Киевская область

Повідомлення ketin »

Доброго вечора. Я практичний психолог вищої категорії. Працюю в психоневрологічному інтернаті. З 1.01.18р. педагогічним працівникам підвищують заробітну плату,та розмір надбавки за престижність(від 20% до 30%). Прошу,надайте мені роз'яснення по виплатам стосовно моєї посади з 1.01.18р. З/п,обов'язкові виплати. Дуже дякую за можливість звернутися.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”