Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників

Nata-77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 15 грудня 2015, 09:40
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Nata-77 »

Підскажіть, будь ласка! Викладачі музичної школи були на курсах підвищення  кваліфікації. Заробітна плата їм нараховується виходячи із педагогічного навантаження у годинах на тиждень. Як правильно розрахувати середню заробітну плату за час підвищення кваліфікації, якщо у січні було відпрацьовано 20 годин на тиждень із ЗП 3500,00 грн за місяць, у лютому 20 годин на тиждень із ЗП 3500,00 за місяць. 
Знаю як рахувати середню заробітну плату за робочими днями, а тут трохи не зрозуміла.
Дякую!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

а оплата здійснюється за поданим табелем за години чи за відпрацьовані дні? зазвичай, у педагогів розрахунок місячної з/пл по тарифікації -це розрахунок тижневого навантаження від установленого розряду з постійними виплатами(за престижність, за вислугу та ін.). якщо оплачуєте за таким принципом-то середню з/пл за 1 день розраховуєте за 2 місяці, а якщо оплата почасова ( як за години сумісникам-не по тарифікації), то за 2 місяці знаходите середню з/пл за 1 годину і згідно розкладу на дні курсів оплачуєте ці години. Думаю, Ваш варіант, все-таки перший

Nata-77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 15 грудня 2015, 09:40
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Nata-77 »

Так, мій варіант перший. А от з мого прикладу, як буде правильно? 7000/40=175 - середня ЗП за один день? Чи ділити на робочі дні, які йдуть по графіку за місяць?

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”