Виплати при проходженні працівником медичного огляду за направленням військомату

stb9090
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 серпня 2018, 22:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення stb9090 »

Добрий день, бухгалтера!
Працює на державній службі, отримав повістку до військомату після чого направлення до обласної лікарні де проходив обстеження. В лікарні видали "виписку із медичної карти для рвк" з результатами обстеження та сказали, що більше вони нічого не видають і всі документи, які засвідчують вимушений прогул видає в цьому випадку лише військомат.
Оригінал виписки військомат забрав у особисту справу та видав довідку, в якій зазначено що я проходив медичне обстеження в лікарні напротязі 9 днів.
Оригінал довідки з військомату разом з копією виписки з лікарні був поданий у бухгалтерію, де мені через місяць заявили що цього замало і я повинен надати їм оригінал виписки лікарні (яка була подана в рвк) з гербовою печаткою, а копія їх не влаштовує.
Питання полягають в наступном:
1. Чи дійсно для компенсації середньої заробітної плати відповідно до п.2 ст.21 ЗУ "Про військовий обовязок та військову службу" окрім оригіналу довідки з військомату необхідний оригінал виписки про резултати обстеження лікарні та копія цього документу не підходить.
2. Чи дійсно пошуком оригіналу повинен займатись я у разі коли ні військомат не надає оригінал виписки (з цілком зрозумілих причин), ні лікарня не хоче займатися наданням дублікату коментуючи це тим, що оригінал подається лише у військомат (про що зазначено у самій виписці)  та цей документ не є лікарняним листом, а отже нікуди окрім військомату за його запитом надаватися не може.

Дякую за Ваші відповіді.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”