ЄСВ

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Svetic
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2014, 14:11

Повідомлення Svetic »

Доброго дня! підскажіть будь ласка...В листопаді нарахована індексація за жовтень, як відобразити в звіті ЄСВ ? чи показувати що нараховано за жовтень окремою строчкою і чи не буде нараховано штрафних санкцій за донорахування

Гуль Тетяна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Гуль Тетяна »

отображаете в одной строке с ноябрьской зарплатой. Штрафных санкций не будет. Подробнее можете прочитать в "Оплата труда", 2014. № 15, с. 26

Svetic
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2014, 14:11

Повідомлення Svetic »

дуже вдячна ;)

o.fedevuch
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 19 серпня 2014, 09:17

Повідомлення o.fedevuch »

Чи залишається незмінною ставка нарахування ЄСВ на ФОП працівників бюджетних установ в розмірі 36,3 % (росту зарплати не відбулося). Дякую!

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Ставка осталась прежней, но теперь если база начисления единого взноса (кроме вознаграждения по гражданско-правовым договорам) не превышает размер минимальной зарплаты, установленной законом на месяц, за который начисляется зарплата, сумма единого взноса рассчитывается как произведение размере минзарплаты, установленной законом на месяц, за который начисляется зарплата, и ставки единого взноса, установленной для соответствующей категории плательщика. Например,если за январь 2015г. начислено 609 грн., то раньше платили 609*36,3%=221,07, а с января 2015г. надо платить 1218*36,3%=442,13. Читайте в газете оплата труда №2 от 22.01.2015г. стр.5-10. Также на форуме тема ЕСВ на 0,5 ставки.

Минутка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 квітня 2015, 17:44
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Минутка »

Як в таблиці 6 показати відпустку ?

Аватар користувача
veta3699
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 354
З нами з: 17 грудня 2014, 10:02
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення veta3699 »

Минутка писав:Як в таблиці 6 показати відпустку ?


Графа " Тип нарахувань" - 10 суми нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток.
Якщо нараховані суми переходять на декілька місяців поспіль, то потрібно відображати за які саме місяці нараховані відпусткові у таблиці 6.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

добрий день, мене цікавить ЄСВ на мобілізованих. У ЗУ написано,що ЄСВ на відшкодування із бюджету сер.зарплати не нараховується і не утримується, я звернулась у фіскальну службу, так там мені відповіли, що це питання ще не вирішено до кінця, то як нам бути? Відповідно ПДФО та військовий збір не повинен нараховуватись. Може хтось уже точно знає про це точно?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Luda_66 писав:добрий день, мене цікавить ЄСВ на мобілізованих. У ЗУ написано,що ЄСВ на відшкодування із бюджету сер.зарплати не нараховується і не утримується, я звернулась у фіскальну службу, так там мені відповіли, що це питання ще не вирішено до кінця, то як нам бути? Відповідно ПДФО та військовий збір не повинен нараховуватись. Може хтось уже точно знає про це точно?
Прошу надати відповідь,хто знає, що робити з оплатою мобілізованих!!!!!

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

З сер. заробітку мобілізованих не утримуються податки з березня 2015 року і 6 таб показується тільки 17 колонка нарах. сер. заробіток . А Ви подаєте у соц праці звіт для компенсаціїї? Ми вже навіть отримали компенсацію

Аватар користувача
Віта_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2013, 22:47
Регіон: Закарпатская область
Звідки: Закарпатська обл.

Повідомлення Віта_ubr »

Чи проводиться утримання та нарахування ЄСВ на оплату часу простою (2/3 посадового окладу)?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Позашкілля писав:З сер. заробітку мобілізованих не утримуються податки з березня 2015 року і 6 таб показується тільки 17 колонка нарах. сер. заробіток . А Ви подаєте у соц праці звіт для компенсаціїї? Ми вже навіть отримали компенсацію
я про це знаю,але податківці не мають ще конкретних роз"яснень, т. я. організації спочатку своїми грошима оплачують сер. зар. ,а потім будуть відшкодування з держ.бюджету, тому податківці трактують ,що зараз ми сплачуємо цей сер. заробіток з організації,тому і ЄСВ та ПДФО ми повинні сплачувати, а компенсації ми ще не отримували, а коли отримаємо, то що тоді робити? Зробити перерахунки податків, чи вже нічого не робити з виплатами, які ми вже відзвітувались в податкову- ми ж там показували 101 ознаку! А подання в управління праці ми подали ще в квітні за березень, а в травні за квітень, тільки грошей не отримали!

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

У нашій країні все через ..... Допомогу мобілізованим і організаціям придумали а як правильно це робити - повідомлять в кращому випадку через пів року.
Я плачу мобілізованому з коштів наших і чекаю компенсації.
в 1ДФ за січень- лютий показала з ознакою доходу 101
за березень поставила суму з ознакою доходу 128 і ЄСВ січень-лютий з податком березень без податку
На сьогодні мені прийшла компенсація за січень-березень і так я думаю отримають усі
Ждатиму розяснення від податкової що з січнем, лютим.

Аватар користувача
Віта_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2013, 22:47
Регіон: Закарпатская область
Звідки: Закарпатська обл.

Повідомлення Віта_ubr »

Задала питання і сама знайшла відповідь.

Перелік доходів, на які ЄСВ нараховується ПФУ у пп. 4.3.5 Iнструкції №21-5 зазначив тільки «види виплат, що відносяться до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат». А це виплати, які формують фонд оплати праці та зазначені у р. 2 Iнструкції №5: зарплата, надбавки, доплати та премії, щорічні винагороди і за підсумками роботи за рік, суми індексації зарплати, суми компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів її виплати, оплата за час відпустки, простоїв, матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників (на оздоровлення, у зв'язку з екологічним становищем тощо). Як зазначено у ч. 7 ст. 7 Закону №2464, перелік видів виплат, на які не нараховується єдиний внесок, затверджується КМУ.

Перелік доходів, на які ЄСВ не нараховується

До Переліку №1170 входять майже всі виплати із р. 3 Iнструкції №5 (як такі, що не входять до фонду оплати праці), на які ЄСВ не нараховується.

Минутка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 квітня 2015, 17:44
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Минутка »

Дайте пораду помилково сплачено більшу суму нарахухувань 36,3% закладу чи зможу в наступному місяці порівівняти суму нарахувань.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Минутка писав:Дайте пораду помилково сплачено більшу суму нарахухувань 36,3% закладу чи зможу в наступному місяці порівівняти суму нарахувань.
Звичайно ж можете!!

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Минутка писав:Дайте пораду помилково сплачено більшу суму нарахухувань 36,3% закладу чи зможу в наступному місяці порівівняти суму нарахувань.
так. зазвичай ПФУ робить звірку за наслідками року. тим більше, що зараз ми перераховуємо все на один рахунок в ПФ. щоб не було зайвих питань потім у перевіряючих можете в ПФУ адресувати лист, що таку-то суму просимо вважати авансовою оплатою за цей звітний період. при порівнянні Додатку 4 та фактично перерахованою сумою все ж це видно в ПФ.

Лисичка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 12 травня 2014, 10:07
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Гадяч

Повідомлення Лисичка »

Доброго дня.Працівник пенсіонер працює на 0,5 ставки. Сума заробітної плати менша 1218,00 грн.ЄСВ нараховувати на 1218,00 чи на фактичну заробітну плату.Дякую

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Лисичка писав:Працівник пенсіонер працює на 0,5 ставки. Сума заробітної плати менша 1218,00 грн.ЄСВ нараховувати на 1218,00 чи на фактичну заробітну плату.
Пенсіонери - не виключення, нарахування на 1218,00, якщо з/пл. менша.

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

Як відобразити в таблиці 6 лікарняний працівника.який хворів уквітні а лікарняний здав у травні .Загальга сума лікарняного 900 грн.Працівник у травні працював повний місяць зарплата 1474 грн.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

вишня писав:Як відобразити в таблиці 6 лікарняний працівника.який хворів уквітні а лікарняний здав у травні .Загальга сума лікарняного 900 грн.Працівник у травні працював повний місяць зарплата 1474 грн.


У табл.6 відобразити період, за який нараховано лікарняний, тобто 4 2015.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Підкажіть, будь-ласка, якщо в кого є така ситуація, в липні місяці нараховано відпустку за серпень 2015 р., з нею нараховано матеріальну допомогу на оздоровлення. До якого місяця віднести матеріальну допомогу, до липня чи до серпня?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

До початку відпустки, тобто до липня.

ррррррр
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Подякували: 1 раз

Повідомлення ррррррр »

Виплатили в липні 2015 індексацію за квітень 2015 як показати в звіті ЄСВ індексацію. Окремим рядком зазначивши місяць 04. 2015 і чи потрібно застосовувати код типу нарахувань 2. (графа 10) та перерахунок відпускних за червень 2015 відображати одним рядком в 07. 2015 чи двома 06.2015 + код типу нарахувань 10

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Якщо нам профінансували в вересні 2015 р. заборгованість надбавки 20% та індексації за травень, липень, серпень 2015 р., як показувати в ЄСВ ?

Аватар користувача
Volodiimr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Золотой Поток

Повідомлення Volodiimr »

Вітання форумчанам. Цікавить відповідь на питання, а саме у вересні працівникам, які не мають мінімальної заробітної плати для нарахвуання ЄСВ "зверху" дораховувати до 1378?

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Я думаю, що ні. Доплата буде в жовтні за вересень.

Аватар користувача
Volodiimr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Золотой Поток

Повідомлення Volodiimr »

Галюся писав:Я думаю, що ні. Доплата буде в жовтні за вересень.
Тобто, як це доплата буде у жовтні, коли ще вчора фінансове управління довело до відома, що згідно постанови КМУ № 731 від 16.09.2015 року починаючи з 1 вересня 2015 року підвищуються тарифні розряди для працівників бюджетної сфери, і заробітна плата розрахована по нових тарифних розрядах.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Да но ми вересень платимо по старим. Приказа ще не було. тарифікація тоже по старим. А у вас що по новим?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

ми сьогодні закриваємо з/пл. всі нарахування по-старому, тарифікація розрахована-теж. доплату до мінімальної не проводимо у цьому місяці. в жовтні після нашого міністерського наказу зробимо всі відповідні перерахунки, в тому числі і доплату до вже нової мінімальної. вийде, що у жовтні будемо доплачувати за 2 місяці. просто перерахунків бухгалтеру трішки менше

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”