Новий звіт ЄСВ

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Аватар користувача
Slavker
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 14:43
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Slavker »

ОльгаZT писав:На жаль це не допомагає...... Приходить квитанція № 2 з повідомленням про те, що звіт не прийнятий. Чекаємо оновлення, ще є час. Безкоштовне подання звіту пропонує Айфін Україна console.ifin.ua. Але як працює, ще не знаю. Можна спробувати.
Яка у Вам помилка приходить у Квитанції 2 ?

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

Помилка у квитанції 2: розбіжність у 1 коп. між даними табл. 6 та даними табл. 1 по нарахуваннях на ФОП, тобто сума нарахованих внесків по кожному працівнику на дорівнює ФОП * 36.3% на 0.01 грн.

О.В.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 06 травня 2015, 13:44
Регіон: Харьковская область

Повідомлення О.В. »

У меня похожая ситуация. Перекачала отчет из Медка онлайн в Сонату, при проверке было написано "помилки відсутні". Хотя не совпадала общая база нарахування* 36,3% з персонификацией в табл. 6, т.е. на 1 коп. менше. Я вручную добавила в табл. 6 одному человеку 1 коп., чтобы совпало с табл.1 п.2.1.2. (повторюсь- ошибок в медке не было при проверке) и в аванс при оплате 2120 специально добавила 1 коп. В квитанции 2 указано отчет не принято - ошибка. Замкнутый круг?????

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Спробуйте програму "Єдине вікно", яка створює та ВІДПРАВЛЯЄ звіти безкоштовно!
http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/s ... e-program/

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Добрий день! Може вже хтось зміг відправити звіт, відкоригований по коп. на нарахування на зарплату, а то в мене все видає помилку,в табл. 6, коли я вручну виправляю нарахування 36,3% та 33,2%, а утримання- можеш міняти як хочеш ,а помилку не показує!!!!

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

ОльгаZT писав:Помилка у квитанції 2: розбіжність у 1 коп. між даними табл. 6 та даними табл. 1 по нарахуваннях на ФОП, тобто сума нарахованих внесків по кожному працівнику на дорівнює ФОП * 36.3% на 0.01 грн.
Попробуйте отключить в Правке "Заполнение из таблицы 6 в таблицу 1" и в табл.1 отключите "автоматичний розрахунок", и отредактируйте 0,01 коп вручную.

Аватар користувача
Шкляр Анна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 червня 2015, 11:05
Звідки: Украина, Чернигов

Повідомлення Шкляр Анна »

Я сегодня закачала обновление 53 от 17.06.2015р. и программа сама исправила.Отчёт принят.Делала тоже самое без этого обновления и не принимали :cry:

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Anna писав:Я сегодня закачала обновление 53 от 17.06.2015р. и программа сама исправила.Отчёт принят.Делала тоже самое без этого обновления и не принимали :cry:
Вы отчет сдали в Медке по версии 53? А не в онлайне? Так что - работает уже прежний Медок? Можна обновлять и отсылать отчет?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо є ліцензія, тоді можна :D

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Понятно. А Медок онлайн будет на постоянной основе бесплатным? Тогда не берем лицензию, лишь бы он работал!

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Надєєва писав:А Медок онлайн будет на постоянной основе бесплатным?

до 15.07.2015 року безкоштовно

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

А хтось робив звіт у FreeZvit?

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

panyutinorada писав:[до 15.07.2015 року безкоштовно
Будем стараться сдать отчет за июнь до 15-го, а дальше может что-то придумают для бюджетников!

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Я також почну з 01.07.15 робить звіт за червень 2015 року.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Відправки звіт по персоніфікації до податкової за червень 2015:

1. Заповнити таблицю в FreeZvit (заповнює Табл.6)
2. Потім нажати клавішу "Друк" у FreeZvit - це сформує PDF-файли вже трьох таблиць (Таб. 1, Таб.6, Ярлик), перевірити правильність.
3. Сформувати файл для відправки - створить там файл для імпорту у Сонату всіх трьох таблиць.
4. Імпортувати до Сонати, підписати (не відкриваючи звіт, з реєстру звітів) і відправити.
5. Отримати квитанцію №2 про прийняття звіту.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

хочу повідомити для тих, у кого не здається звіт із-за заокруглень-в табл.6 ставте те, що хоче програма, а в табл.1 буде розбіжність, але вона буде як попередження, а не помилка-в мене так звіт "прийнято" , а коп. які "вилазять" по табл.6 ,може десь в якомусь із слідуючих місяців закриються, або придумають щось нове по звіту, щоб не було у нас таких проблем!!!

Inna9403
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 18 грудня 2014, 14:39
Звідки: Лисичанск

Повідомлення Inna9403 »

А кто-то заполнял в доп.к табл.1 строку "выплачено зарплаты всего"? я не заполнила, отчет приняли, вот думаю, а может надо было заполнить?

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Inna9403 писав:а может надо было заполнить?

Надо, и еще не поздно исправить. Указывать только налик, без удержаний.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

panyutinorada писав:
Inna9403 писав:а может надо было заполнить?

Надо, и еще не поздно исправить. Указывать только налик, без удержаний.
https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... -zarplati/
И наверно налик + удержания профсоюзные + удержания алиментов + всё удержания которые не ВС, ЕСВ, ПДФО, если я правильно понял эту новость :57:

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

У мене вподатковій виникла проблема: в звітному періоді був лікарняний 900 грн.нараховано в травні.а лікарняний за квітень в таблиці 1 заповнено рядки1.3 та 1.4 та2.3.1 і 3.3.1.Коли в податковій відкривається флешка зі звітом зявляється 33.2% в рядку 3.5.5. і в рядку 8.8. Тобто на загальну суму лікарняного двічі нараховується 33.2%.В таблиці6 зарплата і лікарняний розписано двома рядками і є код 29.Здавала три!!! рази.хто знає допоможіть!!!!!!!! Звіт набраний в ліцензійному МЕДКу версія 10.01.053

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

Re: Новий звіт ЄСВ

Ludа66 а вмене такий звіт не прийняли Кременчуцька ОДПІ . а в МЕДКу було "попередження" і ця копійка в таблиці 6 1 таблиці 1 ніяк не справляється навіть виключала всі автозаповнення

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

И наверно налик + удержания профсоюзные + удержания алиментов + всё удержания которые не ВС, ЕСВ, ПДФО, если я правильно понял эту новость
EVGENIY , так написано ж "за вирахуванням військового збору, ЄВ, страхових внесків та сум податку на доходи фізичних осіб," , чи я щось не так зрозуміла?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tinamar писав:
И наверно налик + удержания профсоюзные + удержания алиментов + всё удержания которые не ВС, ЕСВ, ПДФО, если я правильно понял эту новость
EVGENIY , так написано ж "за вирахуванням військового збору, ЄВ, страхових внесків та сум податку на доходи фізичних осіб," , чи я щось не так зрозуміла?
Я имел ввиду, что нужно показывать не то что сотрудники получили наличкой (не те суммы которые пошли на банк), а нужно прибавить необязательные удержания к примеру профсоюзные! :11:

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

Добрий день.не підкажите як виправити помилку ?
Помилка Таблиця 6 аркуш 6. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку по аркушу сумам по ЗО, що зазначені в полі "Сума єдиного внеску за звітний місяць (із заробітку/доходу)", При цьому суми з типом нарахувань 3,5,7,9 та 12 повинно враховувати зі знаком мінус, суми з типом нарахувань 1,2,4,6, 8 та 11 враховувати зі знаком плюс"

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

EVGENIY писав:
tinamar писав:
И наверно налик + удержания профсоюзные + удержания алиментов + всё удержания которые не ВС, ЕСВ, ПДФО, если я правильно понял эту новость
EVGENIY , так написано ж "за вирахуванням військового збору, ЄВ, страхових внесків та сум податку на доходи фізичних осіб," , чи я щось не так зрозуміла?
Я имел ввиду, что нужно показывать не то что сотрудники получили наличкой (не те суммы которые пошли на банк), а нужно прибавить необязательные удержания к примеру профсоюзные! :11:
а не проще будет от начисленной суммы отнять ЕСВ, п/н и в/сбор? по Вашему расчету можно ж пропустить что-то, а так отнимать только 3 суммы.....

светик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 червня 2014, 11:18

Повідомлення светик »

Cкажіть будь ласка якщо в серпні 2013року була допущена помилка в 6 таблиці, а саме невірно вказана зарплата та єдиний внесок працівника(пропущена премія на суму 2064грн), хоча єдиний внесок було утримано та перераховано в той же місяць (просто помилка в звіті) якщо я зроблю виправлення в звіті за червень 2015року(донарахування) то які штрафи мене чекають? Хто знає підскажіть, можливо зовсім нічого неробити ждати перевірку може пронесе? Як краще підскажіть будь ласка.

ррррррр
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Подякували: 1 раз

Повідомлення ррррррр »

У рядку "Виплачено заробітної плати усього" додатка до таб. 1 як зазначати коли зарплата виплачується 22 і 7 числа і на 1 число получається заборгованість по зарплаті . Потрібно в рядку сума заборгованості з виплати зарплати теж ставити заборгованість на 01. Чи заборгованість рахуєтьсч після 20 числа місяця.

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

Скажите пожалуйста как показать в отчете за июнь премию сотрудника который был уволен в мае?какая категория или тип нарахувань?я же не могу поставить количество дней пребывания в труд.отношениях
?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

в т.5 звіту за 05.2015 повинно бути показано дату закінчення трудових відносин. якщо не подавали-то зараз подати необхідно додаткову. а в т.6 звіту за 06.2015 по цій особі дані вкажіть як звичайно, але за 05.2015 без днів, бо ж за минулий період

Alekso
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 31 травня 2012, 22:04
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Alekso »

Подскажите пожалуйста. Работникам начислена индексация в июне 2015 года за январь-май 2015 года. Как показывать эти выплаты в отчете за июнь:
за каждый месяц отдельно? или всю индексацию показывать в июне общей суммой без разбивки по месяцам?

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”