ЄСВ

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
lema2028
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 серпня 2015, 10:55
Регіон: Запорожская область

Повідомлення lema2028 »

Добрий день ! Підкажіть будь ласка. Звільняється керівник. Компенсацію за невикористану відпустку нараховано в сумі 23230,00грн . Чи утримується ЄСВ?

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Так утримується.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Якщо людина звільнилася, а їй доплата за минулі місяці. Як показувати в ЄСВ?

Марина***
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 грудня 2015, 16:44
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Марина*** »

Допоможіть, будь-ласка. Виявилось, що за вересень-листопад зарплата працівнику нараховувалась менше мінімальної + гірські. Мені тепер в грудні донараховувати за ті місяці? А як бути з 1 ДФ за 3 квартал? І штраф буде?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Марина*** писав:Допоможіть, будь-ласка. Виявилось, що за вересень-листопад зарплата працівнику нараховувалась менше мінімальної + гірські. Мені тепер в грудні донараховувати за ті місяці? А як бути з 1 ДФ за 3 квартал? І штраф буде?
1 ДФ показує всі суми нараховані, виплачені, нарахований ППП та виплачений ПП протягом звітного періоду. ті суми, які показуємо в звіті по ЄСВ (як доплату до мінімальної)  в 1ДФ не відображаємо зовсім. чи я неправильно зрозуміла питання?

Марина***
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 грудня 2015, 16:44
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Марина*** »

Мінімальна зп з 1 вересня - 1378 грн. В неї - 1552,5. Але в нас ще є гірські. А з гірськими повинна бути зп - 1722,5 грн. Тож мені треба за ці місяці донараховувати зп.

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

З 1 серпня - нові рахунки для сплати ЄСВ у зв'язку з реорганізацією ДФС
З 1 серпня - нові рахунки для сплати ЄСВ у зв'язку з реорганізацією ДФС
Деякі регіональні податківці повідомили, що у зв'язку з реорганізацією територіальних органів ДФС з 1 серпня буде відкрито нові рахунки з ЄСВ

Відповідно до постанови КМУ від 04.11.2015 р. №892 (щодо реорганізації деяких територіальних органів ДФС) Держказначейством відкрито нові рахунки для сплати ЄСВ в органах ДФС, які починають діяти з 1 серпня 2016 року.

Про це поки що повідомили лише ДФС у Закарпатській та Рівненській областях. Про появу аналогічної інформації від ДФСУ або інших її регіональних підрозділів повідомимо додатково. Стежте за оновленням новини!

Перелік територіальних органів ДФС, які реорганізуються (а відповідно можуть змінитися реквізити рахунків) дивіться тут >>

Своєю чергою, регіональні податківці наголошують, що  сплата ЄСВ має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на які зареєстровані платники податків.

Нові рахунки:

ДФС у Закарпатській області >>

ДФС у Рівненській області (поки не оприлюднені).

Дебет-кредит

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Нам сказали в податковій, що рахунки ті самі. Щось другий день немає квитанцій про прийняття звіту за липень! Щоб це означало?

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Якщо працівниця, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 6 років, принесла лікарняний по вагітності та пологам з 1 серпня 2016 року, а звіт з ЄСВ за липень 2016 року, в якому я повинна була вказати в таб.5 закінчення відпустки  31 липня,  уже зданий, то що можна зараз зробити, щоб було правильно?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

бухгалтер76, потрібно подати "Додаткову" таблицю 5 за липень вказавши дату закінчення відпустки до 6 років.

Janina28
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2015, 11:34
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Janina28 »

Доброго дня. У когось виникали такі проблеми, як у мене?
У квітні 2016 року начислила перехідні відпускні за травень (повний місяць) і відіслала звіт по ЄСВ. А в травні забула показати кількість днів перебування у трудових відносинах у таблиці 6. Звіт прийнято.Тепер не знаю,як виправити помилку.

nyucsha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 14:09
Регіон: Запорожская область

Повідомлення nyucsha »

Доброго дня. 
 - Якщо працівник весь місяць був у щорічній відпустці, яка база нарахування ЄСВ?

Maryna1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2017, 19:17
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Maryna1989 »

Доброго дня, колеги. Склалась така ситуація, нашій установі було нараховано штраф за несвоєчасну сплату єдиного внеску за 2015 рік, є розмір самого штрафу та розмір нарахованої пені. Підскажіть будь-ласка бухгалтерські проведення в даній ситуації. чи правильно я розумію що це будуть необмінні витрати 8511, суб.рахунок зобовязань 6211 чи 6313 ??????????????

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”