Нарахування ЄСВ на зарплату меншу мінімальної зарплати

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Аватар користувача
Богданова Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 23 вересня 2015, 20:39
Звідки: Украина

Повідомлення Богданова Ирина »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сотруднице в январе начислена з/п - 1400 грн, а в феврале с неё сняли 300грн за январь и начислили 200 грн больничных. Тоесть в январе з/п получилась 1400-300+200=1300 грн, меньше минимальной. Обнаружили это только сейчас, если в отчёте за июнь, я сделаю доначисление до минимальной з/п и укажу, что это за январь. Будут ли какие то штрафные санкции?

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Допоможіть розібратися. якщо:
1. працівник був 15 днів у в основній щорічній відпустці, решту днів на роботі, потрібно дораховувати ЄСВ до мінімальної?(в цьому місяці йому виплачені відпускні).
2. працівник інвалід, працює на 0,5 ставки?ДЯКУЮ.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Людмила писав:Допоможіть розібратися. якщо:
1. працівник був 15 днів у в основній щорічній відпустці, решту днів на роботі, потрібно дораховувати ЄСВ до мінімальної?(в цьому місяці йому виплачені відпускні).
2. працівник інвалід, працює на 0,5 ставки?ДЯКУЮ.
"У разі якщо база нарахування ЄВ не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки ЄВ" ЗІР 301.04.01
Виняток для інвалідів,які працюють в установі або організації, де застосовуються ставки 8,41 відс., 5,3 відс. та 5,5 відс. (підприємства та організації всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема, товариства УТОГ та УТОС)

Masjanja
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 грудня 2015, 10:21
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Masjanja »

Подскажите, пожалуйста!
Если в августе зарплата начислена 436 грн. Но в июле были выплачены ещё отпускные за август, надо ли в августе доначислять ЕСВ с минималки или суммируется доход за август и из него исходят?

Аватар користувача
tina6576
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 листопада 2014, 11:06
Регіон: Ивано-Франковская область
Звідки: Коломыя

Повідомлення tina6576 »

Так, суммуєте ввесь дохід за серпень і порівнюєте його з мінімалко

kolodij555
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 червня 2016, 16:30
Регіон: Киевская область

Повідомлення kolodij555 »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка! Виявлено помилки, з 01.05.2016 зі збільшення мінімалки, ЄСВ розраховували до мінімалки з показником 1378... Як зараз бути ? Як виправити звіти по ЄСВ?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

kolodij555, доначисление за каждый месяц с типом 2 и описанием ошибки в таб. 1

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Колеги! Допоможіть будь ласка розібратися в моїй ситуації: 1  вересня 2016 прийнято працівника на роботу, 30 вересня працівник звільнений. Зарплата склала 773,88 грн, тому що він працював на неповну ставку, відпрацьвано 30 к.д. ( табл.6 звіту ЄСВ)  Питання: Чи потрібно донараховувати ЄСВ до мінімальної зарплати, чи ЄСВ нараховується на 773,88 грн?

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Светлана1736, якщо для працівника це було основне місце роботи, тоді потрібно.

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Да, це було основне місце роботи, та мене смущало, що працівник в цьому місяці прийнят та звільнений- і я думала, що додаткова база ЄСВ не нараховується*

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

Светлана1736, якщо працівник прийнятий у перший день місяця, а звільнений у останній - це значить, що відпрацьовано повний календарний місяць і у звіті з ЄСВ Ви покажете 30 днів труд. відносин.
А от якби це був не вересень, а жовтень і Ви б прийняли працівника на роботу з першого робочого дня - 3 жовтня, тоді донарахування проводити було б не потрібно, навіть враховуючи те, що всі робочі дні відпрацьовані, адже у трудових відносинах працівник перебував не повний місяць і у звіті з ЄСВ Ви б його показали з 29 днями труд. відносин.

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Антон Янко, Дякую Вам за ро"зяснення!

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

Потрібна консультація .Працівник за основним місцем роботи працюватиме неповний робочий день у 2017 році. Його нарахована зарплата менша за мінімальну. Питання : Сума єдиного внеску розраховуватимесь так як і у 2016 році , а саме : як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки єдиного внеску ? Наприклад, сторож ставка 800+доплата до мінімалки 800+нічні 160 = сума зарплати на місяць -1760. Сума донарахування ЄСВ буде (3200-1760)*22% =316,8 . Може є нові роз"яснення щодо ЄСВ ?Ставка ЗП у 2017 розраховується не на рівні мінімалки як у 2016 р , а на рівні розміру прожиткового мінімуму. Завчасно вдячна Вам за відповідь.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

при розрахунку доплати до МЗП не враховуються разові премії до свят та ювілеїв, оплата нічних годин та доплата за шкідливі умови

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

а розраховувати потрібно до розміру МЗП пропорційно зайнятості працівника, а ось ЄСВ платити потрібно як з повної суми МЗП. працює на 0,5 ст- доплату розраховуємо теж як на 0,5ст від 3200 (тобто до 1600), а ЄСВ = 3200*22%- факт

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

Дякую !

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

сільрада, Доброго дня! Вибачте, що не по темі... Я працюю головним бухгалтером сільської ради, формуємо бюджет на 2017 рік, а я ніяк не можу вийти з питань оплати праці з 1 січня. Які посадові оклади сільського голови, секретаря, бухгалтера та обслуговуючого персоналу? Ніде нічого толком не пише і чим керуватися при цьому невідомо. Допоможіть будь ласка, може ви вже стикалися з такими питаннями? Буду дуже вдячна)

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

ЯнаЯ писав:сільрада, Доброго дня! Вибачте, що не по темі... Я працюю головним бухгалтером сільської ради, формуємо бюджет на 2017 рік, а я ніяк не можу вийти з питань оплати праці з 1 січня. Які посадові оклади сільського голови, секретаря, бухгалтера та обслуговуючого персоналу? Ніде нічого толком не пише і чим керуватися при цьому невідомо. Допоможіть будь ласка, може ви вже стикалися з такими питаннями? Буду дуже вдячна)
ЯнаЯ, Доброго дня ! З 1 січня ми плануємо з/плату голови , секретаря та бухгалтера за посадовими окладами 2016 року ,секретарю та бухгалтеру  донараховуємо різницю між нараховоною з/пл та  мінімалкою 3200,00 , а обслуговуючому лерсоналу  ставка 1600 грн. та доплата 1600 грн. до мінімалки  теж до 3200 грн. Мінімалку підняли , і нас усіх на одному рівні залишили :52:

Аватар користувача
Джулианна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 93
З нами з: 26 жовтня 2011, 17:21
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Джулианна »

Добро дня, я теж з сільради. Від цих зарплат "урівняльних"..... аж той бюджет вже не хочиться рахувати...т.а щей по ПЦМ....

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

Джулианна писав:Добро дня, я теж з сільради. Від цих зарплат "урівняльних"..... аж той бюджет вже не хочиться рахувати...т.а щей по ПЦМ....
Ви праві ,точно не хочиться рахувати , ви не підкажите якщо внутрішній сумісник на 1,5 ст.,йому рахуємо тільки до 3200 чи + ще 1600 грн.як за 0,5 ст.? Десь можна роз"яснення почитати ? Дякую.

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

сільрада писав:
ЯнаЯ писав:сільрада, Доброго дня! Вибачте, що не по темі... Я працюю головним бухгалтером сільської ради, формуємо бюджет на 2017 рік, а я ніяк не можу вийти з питань оплати праці з 1 січня. Які посадові оклади сільського голови, секретаря, бухгалтера та обслуговуючого персоналу? Ніде нічого толком не пише і чим керуватися при цьому невідомо. Допоможіть будь ласка, може ви вже стикалися з такими питаннями? Буду дуже вдячна)
ЯнаЯ, Доброго дня ! З 1 січня ми плануємо з/плату голови , секретаря та бухгалтера за посадовими окладами 2016 року ,секретарю та бухгалтеру  донараховуємо різницю між нараховоною з/пл та  мінімалкою 3200,00 , а обслуговуючому лерсоналу  ставка 1600 грн. та доплата 1600 грн. до мінімалки  теж до 3200 грн. Мінімалку підняли , і нас усіх на одному рівні залишили :52:
Так, озадачили нас так озадачили.. Дзвонила в фін.управління сьогодні, казали так: в області нічого незнають, робіть у всіх до 3200. Абсурд.

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

А як на рахунок постанови №482 від 20 травня 2009 року.: " Установити, що у разі, коли розмір посадового окладу
працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
судів та інших органів, що фінансуються з бюджету, нижчий ніж
визначений законом розмір мінімальної заробітної плати, посадовий
оклад установлюється на рівні відповідного розміру мінімальної
заробітної плати." Виходить, що голова, секретар, головний бухгалтер, землевпорядник - оклад 3200, і не треба робити доплату до МЗП?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

ЯнаЯ писав:А як на рахунок постанови №482 від 20 травня 2009 року.: " Установити,  що у  разі,  коли  розмір  посадового  окладу
працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
судів та інших органів,  що фінансуються  з  бюджету,  нижчий  ніж
визначений законом розмір мінімальної заробітної плати,  посадовий
оклад установлюється на  рівні  відповідного  розміру  мінімальної
заробітної плати." Виходить, що голова, секретар, головний бухгалтер, землевпорядник - оклад 3200, і не треба робити доплату до МЗП?
Я ось також сиджу і думаю про цю постанову. Вона ж дійсна в частині місцевого самоврядування. Планую по ній, посадовий оклад на рівні мінімалки...

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

nessa-iness писав:
ЯнаЯ писав:А як на рахунок постанови №482 від 20 травня 2009 року.: " Установити,  що у  разі,  коли  розмір  посадового  окладу
працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
судів та інших органів,  що фінансуються  з  бюджету,  нижчий  ніж
визначений законом розмір мінімальної заробітної плати,  посадовий
оклад установлюється на  рівні  відповідного  розміру  мінімальної
заробітної плати." Виходить, що голова, секретар, головний бухгалтер, землевпорядник - оклад 3200, і не треба робити доплату до МЗП?
Я ось також сиджу і думаю про цю постанову. Вона ж дійсна в частині місцевого самоврядування. Планую по ній, посадовий оклад на рівні мінімалки...
Так, я теж думаю так робити, поки нічого толком не ясно. Але що є робити з окладами прибиральниці та опалювача? робити графу Доплата до МЗП, а оклади на рівні 2016 року? А ще в мене є посада діловода, який робить роботу по приписці-виписці, який там оклад теж не понятно?

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

nessa-iness писав:
ЯнаЯ писав:А як на рахунок постанови №482 від 20 травня 2009 року.: " Установити,  що у  разі,  коли  розмір  посадового  окладу
працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
судів та інших органів,  що фінансуються  з  бюджету,  нижчий  ніж
визначений законом розмір мінімальної заробітної плати,  посадовий
оклад установлюється на  рівні  відповідного  розміру  мінімальної
заробітної плати." Виходить, що голова, секретар, головний бухгалтер, землевпорядник - оклад 3200, і не треба робити доплату до МЗП?
Я ось також сиджу і думаю про цю постанову. Вона ж дійсна в частині місцевого самоврядування. Планую по ній, посадовий оклад на рівні мінімалки...
ЯнаЯ, а як Вам оцей закончик ,Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (проект Закону зареєстровано за №5130), яким передбачається: в частині оплати праці: - встановлення розмірів мінімальної заробітної плати на рівні, вищому від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, та заміна прив’язки розмірів посадових окладів від мінімальної заробітної плати до прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - новий порядок формування тарифної сітки оплати праці: У бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) встановлюватиметься Кабінетом Міністрів України. У небюджетній сфері підприємства визначатимуть тарифні ставки самостійно у колективних договорах. При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Виходить , що по постанові 482 можна не планувати ?

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

сільрада, Цитую :"МЗП не застосовуватиметься як розрахункова величина для визначення посадових окладів та зарплати працівників та інших виплат. МЗП застосовується в розмірі 1 600 грн., допоки не будуть унесені зміни до законодавства щодо незастосування її як розрахункової величини. Звертаємо увагу: як розрахункова величина в колдоговорах та угодах усіх рівнів МЗП не застосовується. Розрахунковою величиною буде прожитковий мінімум для працездатних осіб (далі – ПМ). Тож із початком 2017 року запроваджується норма, відповідно до якої МЗП є мінімальним розміром оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Це означає, що державою гарантується такий розмір заробітку, який не може бути нижчим від розміру МЗП. Як і зараз, складові заробітку працівника передбачено законодавчими та нормативно-правовими актами. Однак до цього гарантованого державою заробітку не входитимуть такі доплати: за роботу в несприятливих умовах праці та умовах підвищеного ризику для здоров‘я (простіше кажучи, доплати за шкідливість праці), за роботу в нічний та надурочний час, роз‘їзний характер роботи. Не входять до цього заробітку працівника й надані йому премії до святкових і ювілейних дат. Якщо нарахований працівникові за новими правилами заробіток виявиться нижчим за встановлений розмір МЗП, щомісяця йому доплачуватиметься різниця.
Для бюджетників (медпрацівників, освітян, бібліотекарів, соцпрацівників тощо, а також працівників державних та інших органів) схеми посадових окладів формуватимуться на основі встановленого Кабміном мінімального посадового окладу, а також міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень розмірів посадових окладів і тарифних коефіцієнтів. При цьому найменший посадовий оклад дорівнюватиме ПМ, установленому на 1 січня календарного року. Виходячи з цього, планові кошториси майбутнього року мають передбачати виплату кожному з найманих працівників заробітку щонайменше в розмірі встановленої держбюджетом МЗП (скоріш за все, це буде 3 200 грн.)

Стосовно держслужбовців, то їхні посадові оклади з 01.01.17 р. формуватимуться виходячи не з розміру МЗП, а з ПМ станом на 01.01.17 р., установленого Законом про Держбюджет-2017. Нововведень щодо особливостей умов оплати праці в органах місцевого самоврядування законопроект № 5130 не містить. За усною інформацією Мінсоцполітики, поки що змінювати рішення КМУ з цього питання (ідеться про постанову КМУ від 06.04.16 р. № 268) не планується. Звісно ж, працюючим у цих органах працівникам також гарантується виплата заробітку щонайменше в розмірі МЗП."
Що ж, залишається тільки преміями,надбавками (в межах кошторисних, якщо будуть кошти) уникнути зрівняловки між посадовими окладами і чекати змін...(

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Якщо відпрацьований не повний місяць (прийнятий у січні 2017 року на роботу)то платить ЄСВ з фактичної ЗП чи з 3200?Дякую

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

Якщо відпрацьований не повний місяць (прийнятий у січні 2017 року на роботу)то платить ЄСВ з фактичної ЗП чи з 3200?
Якщо не з першого робочого дня січня прийнятий, то ЄСВ з фактичної.

zachselrada@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 18:01
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази

Повідомлення zachselrada@ukr.net »

ЯнаЯ писав:сільрада, Цитую :"МЗП не застосовуватиметься як розрахункова величина для визначення посадових окладів та зарплати працівників та інших виплат. МЗП застосовується в розмірі 1 600 грн., допоки не будуть унесені зміни до законодавства щодо незастосування її як розрахункової величини. Звертаємо увагу: як розрахункова величина в колдоговорах та угодах усіх рівнів МЗП не застосовується. Розрахунковою величиною буде прожитковий мінімум для працездатних осіб (далі – ПМ). Тож із початком 2017 року запроваджується норма, відповідно до якої МЗП є мінімальним розміром оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Це означає, що державою гарантується такий розмір заробітку, який не може бути нижчим від розміру МЗП. Як і зараз, складові заробітку працівника передбачено законодавчими та нормативно-правовими актами. Однак до цього гарантованого державою заробітку не входитимуть такі доплати: за роботу в несприятливих умовах праці та умовах підвищеного ризику для здоров‘я (простіше кажучи, доплати за шкідливість праці), за роботу в нічний та надурочний час, роз‘їзний характер роботи. Не входять до цього заробітку працівника й надані йому премії до святкових і ювілейних дат. Якщо нарахований працівникові за новими правилами заробіток виявиться нижчим за встановлений розмір МЗП, щомісяця йому доплачуватиметься різниця.
Для бюджетників (медпрацівників, освітян, бібліотекарів, соцпрацівників тощо, а також працівників державних та інших органів) схеми посадових окладів формуватимуться на основі встановленого Кабміном мінімального посадового окладу, а також міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень розмірів посадових окладів і тарифних коефіцієнтів. При цьому найменший посадовий оклад дорівнюватиме ПМ, установленому на 1 січня календарного року. Виходячи з цього, планові кошториси майбутнього року мають передбачати виплату кожному з найманих працівників заробітку щонайменше в розмірі встановленої держбюджетом МЗП (скоріш за все, це буде 3 200 грн.)

Стосовно держслужбовців, то їхні посадові оклади з 01.01.17 р. формуватимуться виходячи не з розміру МЗП, а з ПМ станом на 01.01.17 р., установленого Законом про Держбюджет-2017. Нововведень щодо особливостей умов оплати праці в органах місцевого самоврядування законопроект № 5130 не містить. За усною інформацією Мінсоцполітики, поки що змінювати рішення КМУ з цього питання (ідеться про постанову КМУ від 06.04.16 р. № 268) не планується. Звісно ж, працюючим у цих органах працівникам також гарантується виплата заробітку щонайменше в розмірі МЗП."
     Що ж, залишається тільки преміями,надбавками (в межах кошторисних, якщо будуть кошти) уникнути зрівняловки між посадовими окладами і чекати змін...(
В нашій селищній раді щоб не було урівняловки будемо коригувати преміями.

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Доброго дня!
До цього часу працівнику, оформленому на 0,5 ст. постійно нараховував ЄСВ, виходячи з мін зарплати.
Є роз'яснення податківців ЗІР 301.04.01 та статті на різних сайтах попередніх років. Зараз нічого не змінилося?
Якщо працівниця відпрацювала цілий місяць на 0,5 ст і отримала 1600 грн, ЄСВ я нараховую на 3200 = 704 грн?

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”