Новий звіт ЄСВ

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Tata_S
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 10:16

Повідомлення Tata_S »

Добрий день. З'явився новий порядок формування та подання Звіту з ЄСВ. Наказ Мінфіну № 435 від 14.04.2015. Податкова повідомляє, що вступив в дію він 30.04.2015р. За квітень 2015р. подаємо звіт вже за новою формою? Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

kuhmenko писав:Добрий день. З'явився новий порядок формування та подання Звіту з ЄСВ. Наказ Мінфіну № 435 від 14.04.2015. Податкова повідомляє, що вступив в дію він 30.04.2015р. За квітень 2015р. подаємо звіт вже за новою формою? Дякую.
Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435 набрав чинності 30 квітня 2015 року. Але він застосовуватиметься тільки починаючи зі звітності за травень 2015.року, про що повідомила ДФС у листі від 30.04.2015 р. № 15939/7/99-99-17-03-01-17.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... i-y-grafi/

Inna9403
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 18 грудня 2014, 14:39
Звідки: Лисичанск

Повідомлення Inna9403 »

"Що стосується новацій в заповненні таблиці 6, то якщо досі страхувальники показували лише утримані суми єдиного внеску, то тепер там мають персоніфікуватися ще й нарахування єдиного внеску окремо за кожною застрахованою особою. Такі суми проходитимуть за графою 21 (але окремо нараховані на фактичну базу й окремо – на додаткову)."
У меня по ведомости всегда сумма рассчитаная отдельно по каждому сотруднику в итоге всегда больше на несколько гривен, чем сумма рассчитаная на общие итоги по ведомости. По всей видимости, теперь из 6 табл. в первую будет подтягиваться начисления, расч.отдельно по каждому...

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Утверждена новая Инструкция по ЕСВ

Наказом Мінфіну від 20.04.15 р. №449 затверджено нову Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, на заміну міндоходівській аналогічній Інструкції, затвердженій наказом від 09.09.13 р. № 455.

Наказ Мінфіну № 449 готується до опублікування у «Офіційному віснику України» від 29.05.15 р. № 40.

Тож із 29 травня запрацюють оновлені норми стосовно порядку нарахування ЄСВ.


Источник: http://uteka.ua/

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

Доброго дня, шановні колеги! Підкажіть, будь ласка, хто подавав безкоштовно у демо версії програми Медок персоніфікацію. При поданні звіту за травень і оновленні програми, вимагається придбання модулю "звітність" або придання електронної версії. Чи можна буде подавати і надалі персоніфікацію безкоштовно?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Так можна через медок онлайн посібник за адресою http://medoc-ua.com.ua/Content/manuals/help.pdf

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Вхід до M.E.Doc Online тут : http://medoc-ua.com.ua/User/Login

фіалка6289
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 13 лютого 2015, 10:14
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Повідомлення фіалка6289 »

Все дуже гарно Медок Онлайн, але є дуже гарне прислівя, щодо безкоштовного сиру. Пояснюю чому я зробила такий висновок:
1. 02.06.2015 я дуже хотіла почати формувати звіт Додаток 4 в Медок Онлайн, зареєструвалась, але ж з Демо версії Медка з бази даних ( довідники співробітників) експортувати в онлайн версію не можна, а в мене співробітників таки багатенько.
2. Сьогодна телефоную на тел.номер підтримки Медок, мені пояснюють, так дійсно, експортувати не можна, тобто потрібно створювати в ручну. Але це ще не все - щоб сформувати звіт вже за червень, я повинна пройти всю процедуру з початку: 1. зареєструватись. 2. набрати усіх працівників.
3. Також на рахунок квітанцій, щодо одержання ДФС мого звіту, вони можуть мені і не дійти, гарантіій немає ( коментар працівника). Я не можу здавати звіт на флешці, не відомо чи дозволить це ДПІ, якщо я користуюсь цифровим підписом.
Мене гарнесенько підвели, до того, що я маю таки заплатити і працювати далі. А ви, вирішуйте, поки є ще час до 20-го червня 2015р.

Yanik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 березня 2012, 10:35
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Yanik »

Сьогодні знанку заключили договір із СТ "Міські інформаційні системи" для придбання програми Медок, вартість 1262,00 грн. Я зрозуміла, що поширюється така тенденція, що скоро і податкова запровадить здачу звітності в платній програмі, тому вирішала придбати ліцензію на медок для здачі звітності на 1 рік, а далі побачимо. Шкода, звичайно, звикли до комфорту, а тепер за нього потрібно платити....

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

фіалка6289 писав:Все дуже гарно Медок Онлайн, але є дуже гарне прислівя, щодо безкоштовного сиру. Пояснюю чому я зробила такий висновок:
1. 02.06.2015 я дуже хотіла почати формувати звіт Додаток 4 в Медок Онлайн, зареєструвалась, але ж з Демо версії Медка з бази даних ( довідники співробітників) експортувати в онлайн версію не можна, а в мене співробітників таки багатенько.
2. Сьогодна телефоную на тел.номер підтримки Медок, мені пояснюють, так дійсно, експортувати не можна, тобто потрібно створювати в ручну. Але це ще не все - щоб сформувати звіт вже за червень, я повинна пройти всю процедуру з початку: 1. зареєструватись. 2. набрати усіх працівників.
3. Також на рахунок квітанцій, щодо одержання ДФС мого звіту, вони можуть мені і не дійти, гарантіій немає ( коментар працівника). Я не можу здавати звіт на флешці, не відомо чи дозволить це ДПІ, якщо я користуюсь цифровим підписом.
Мене гарнесенько підвели, до того, що я маю таки заплатити і працювати далі. А ви, вирішуйте, поки є ще час до 20-го червня 2015р.
Я робила так зберегла звіт за квітень з Медок імпортувала його у Медок Онлайн і через Файл -Оновити список співробітників підтянула всіх співробітників зі звіту ,попробуйте може у Вас теж ввийде

gssppvv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 серпня 2014, 15:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Гайсин
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення gssppvv »

А що з Додатком 4 Таблиця 8 (люди, які отримують допомогу в Управлінні соцзахисту). Ми подавали одним пакетом, а тепер як?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

gssppvv писав:А що з Додатком 4 Таблиця 8 (люди, які отримують допомогу в Управлінні соцзахисту). Ми подавали одним пакетом, а тепер як?
Підкажіть будь-ласка Ви там відображаєте свої дикретчиць ?

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

Скажите пожалуйста что отражать в колонке сума різниці між мінімальною зарплатою та фактично нарахованою?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Я розумію що якщо нарахована з.п 900 грн а сума різниці 1218-900=318
наскільки я зрозуміла по звіту правильно ставити
ряд 17 -900
ряд 18- 1218
ряд 19-318

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

а если зп больше 1218?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

то вносите 17 нарах з.п автоматично ставить ту саму суму 18 ряд а 19 р пусто

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

тоесть допустим в колонке загальна сума нарахованого заробітку 900, в колонке сума у межах максимальної величини сума дублюється 900, сума різниці між мінімальною зарплатою та фактично нарахованою 318? для чего это вообще нужно?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Я вибачаюсь говорила не правильно Отримала консультацію і правильно відображати людину якій нараховано з.п меньшу мінімальної двома рядками 1 рядок як і раніше
ряд 17 900
ряд 18- 900
а ін рядок вказуємо тип нарахування 13
ряд 19-318

Наталья0512
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 13:43
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья0512 »

тоесть зп если 900 мы отображаем двумя строками?например:Иванов 900
Иванов 318 с типом нарахування 13?

Позашкілля
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Позашкілля »

Ви бухгалтер?
Якщо нарахована з.п. за місяць менша ніж мінімальна (1218) Ви доплачуєте нарахування ЄСВ з з.п на цю різницю ?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

так, тепер відображатимемо тих працівників, за яких доплачуємо окремим рядком з типом нарахувань 13. і окремо виділяти необхідно ще й мобілізованих з категорією 48. а в колонці 24 необхідно проставляти ознаку неповного робочого часу

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Olga_K писав:так, тепер відображатимемо тих працівників, за яких доплачуємо окремим рядком з типом нарахувань 13. і окремо виділяти необхідно ще й мобілізованих з категорією 48. а в колонці 24 необхідно проставляти ознаку неповного робочого часу
а по мобілізованим ви ставите дні в трудових відносинах?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

так, адже вони не звільнялися

gssppvv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 серпня 2014, 15:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Гайсин
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення gssppvv »

Доброго дня. Як оновити довідник співробітників в Медок онлайн. В мене це поле не активне.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

martv писав:Отослала очет через медок. Пришла квитанція №2 с ошибками. Строка 3 в таб. 1 не соответствует таб.6 полюдно на 3 копейки (округления). Ни медок, ни ПФ не смогли ответить на вопрос, как бать с этим. Есть у кого- то опыт решения этого вопроса?
по новой форме еще не отправляли- у нас ИС-ПРО еще не установили новую форму. но округления и раньше были, но шли как замечание и принимался отчет. в крайнем случае в ручном режиме исправьте суму, чтоб все сходилось и отправляйте еще раз

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

Доброго дня, колеги! Дякую за посилання на безкоштовний "Медок". Програму установили. Але така ж проблема із заокругленнями. Окремо звіт у табл. 1 та табл. 6 звіряється без помилок. Звіт відправляється і приходить квитанція №2 з повідомленням про помилки, звіт не прийнятий. Крім того у таблиці 6 кожний листок звіту не йде за рахунок заокруглення - і утримання і нарахування, що також видає за помилку. Допоможіть будь ласка!!!! У нас стоїть онлайн версія "Медок" безкоштовно, може проблема в цьому?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

ОльгаZT писав:Доброго дня, колеги! Дякую за посилання на безкоштовний "Медок". Програму установили. Але така ж проблема із заокругленнями. Окремо звіт у табл. 1 та табл. 6 звіряється без помилок. Звіт відправляється і приходить квитанція №2 з повідомленням про помилки, звіт не прийнятий. Крім того у таблиці 6 кожний листок звіту не йде за рахунок заокруглення - і утримання і нарахування, що також видає за помилку. Допоможіть будь ласка!!!! У нас стоїть онлайн версія "Медок" безкоштовно, може проблема в цьому?
У мене також видає помилку за рахунок заокруглення по податкам, і вручну ,коли я намагалась по працівнику виправити, табл. 6 теж "свариться" і каже ,що так не можна-це помилка- якийсь "заколдований круг". Я думаю, що буде ще якесь оновлення- бо у кого багато працівників- то взагалі не зможуть здати звіт за рахунок заокруглення 1!!

Аватар користувача
Slavker
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 14:43
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Slavker »

Luda_66 писав:
ОльгаZT писав:Доброго дня, колеги! Дякую за посилання на безкоштовний "Медок". Програму установили. Але така ж проблема із заокругленнями. Окремо звіт у табл. 1 та табл. 6 звіряється без помилок. Звіт відправляється і приходить квитанція №2 з повідомленням про помилки, звіт не прийнятий. Крім того у таблиці 6 кожний листок звіту не йде за рахунок заокруглення - і утримання і нарахування, що також видає за помилку. Допоможіть будь ласка!!!! У нас стоїть онлайн версія "Медок" безкоштовно, може проблема в цьому?
У мене також видає помилку за рахунок заокруглення по податкам, і вручну ,коли я намагалась по працівнику виправити, табл. 6 теж "свариться" і каже ,що так не можна-це помилка- якийсь "заколдований круг". Я думаю, що буде ще якесь оновлення- бо у кого багато працівників- то взагалі не зможуть здати звіт за рахунок заокруглення 1!!
Здогадуюсь, що Ви працюєте у відділі освіти з великою кількістю працівників. В першу чергу зверніть увагу на працівників з 2% та 2,6% утриманнями. Перерахуйте в ручному режимі на калькуляторі, попередньо виставивши на ньому 3 знаки після коми, проставте суми ЄВ вручну напроти працівників. Якщо Ви нараховуєте заробітну плату в програмі, то даю 80% на те, що помилка саме в цих працівниках. У мене здача звіт починається саме з перрахунку ЄВ по таких працівниках. Потім дивлюсь різницю в сумах ЄВ і вже, якщо голова лопається, доставляю будь-якому працівнику 1 чи 2 копійки до ЄВ ( тільки тому, хто на 3,6% ). Знаю, так не вірно, але що зробиш. Перерахувать 400 працівників на калькуляторі не просто.
І ще, після того, як доставите 1 чи 2 копійки працівнику, збережіть табл.6 та відкрийте табл.1 для звірки. Там перевірте чи буде помилка з різницею знову чи не буде.

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

На жаль це не допомагає...... Приходить квитанція № 2 з повідомленням про те, що звіт не прийнятий. Чекаємо оновлення, ще є час. Безкоштовне подання звіту пропонує Айфін Україна console.ifin.ua. Але як працює, ще не знаю. Можна спробувати.

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”