Перерахунок ПДФО в грудні за весь 2016 рік

Обговорюємо Єдиний соціальний внесок, податки на доходи фізичних осіб, військовий збір
Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, в грудні бухгалтери зобов'язані робити перерахунок ПДФО за весь поточний рік.
1. Я так розумію, що основною причиною для перерахунку є можливісь помилки в минулому при визначенні бази оподаткування по місяцях для застосування ПСП (наприклад, коли є перехідні виплати). 
Підвищеної ставки вже немає, тому цей ньюанс, як причина перерахунку, вже не актуальний.
Тобто, якщо в нашій установі є лише одна людина, котра користується ПСП (одна заява) і я впевнений, що протягом року ПДФО з усіх працівників утримувався вірно, я роблю перерахунок тільки по ній?

2. Чи включає перерахунок необхідність розраховувати точні суми ПДФО за рік прямо до копійок (які "загубились" внаслідок заокруглень), наприклад:
Іванов С.І. в кожному місяці отримував 1627,80 грн.
В кожному місяці з цієї суми було утримано 293,004 = 293,00 грн., за весь рік сума до перерахунку: 293,00*12 = 3516,00 грн.
У разі перерахуцнку ПДФО із всієї суми з/п за рік (1627,80*12 = 19533,60 грн.) буде дорівнювати 3516,05 грн.
Ці 5 копійок я повинен доутримувати як наслідок прерахунку? Чи такого робити не потрібно?) Дякую!

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

1. Зверніть увагу на те, що фіскали у 2016 році змінили свою позицію щодо оподаткування сторнованих і донарахованих сум.
2. Не потрібно, перерахунок  окремих  місячних сум зарплати.


Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

panyutinorada, дуже вдячний)

Відповісти

Повернутись до “ЄСВ, ПДФО, ВЗ”