Щорічні профілактичні медичні огляди для педагогічних праців

kmvpuzt@gmail.com
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 29 травня 2015, 12:15
Регіон: Винницкая область

Повідомлення kmvpuzt@gmail.com »

Щорічні профілактичні медичні огляди для педагогічних працівників професійно-технічного навчального закладу має буде платний чи безкоштовний? Чому лікарня виставляє рахунок на оплату медоглядів? Педпрацівники не відносяться до переліку працівників зі шкідливими умовами праці. Ми бюджетна установа і у нас немає в кошторисі такої статті витрат? Чи не будє це нецеліве витрачання бюджетних коштів, хотя лікарня теж бюджетна установа?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Відповідно до п. 6 Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2001 р. № 559, обов’язковим медичним оглядам підлягають, зокрема педагогічні працівники.
Як визначено у п. 2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2001 р. № 559, витрати закладів та установ охорони здоров’я, пов’язані з проведенням обов’язкових медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій, покриваються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання відповідного закладу та установи охорони здоров’я.
Працівники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності відшкодовують вартість бланка особистої медичної книжки закладам та установам охорони здоров’я, які проводитимуть обов’язкові медичні огляди при проходженні попереднього профілактичного медичного огляду до прийняття на роботу та у разі необхідності отримання нового бланка цієї книжки у зв’язку з його втратою, зіпсуттям або неможливістю подальшого використання чи придбавають зазначений бланк за власні кошти в організаціях, уповноважених реалізовувати бланки суворої звітності.
Отже, якщо обов’язковий медичний огляд проходять педагогічні працівники, то оплата витрат на проведення такого огляду проводиться за рахунок відповідної медичної установи (крім витрат на придбання бланка особистої медичної книжки).

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”