Переведення по держслужбi в iншу область

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Пiдкажiть, будь-ласка, як здiйснити переведення по державнiй службi на рiвнозначну посаду, якщо планую змiнити мiсце проживання на iнший обласний центр? Якщо на форумi Є робiтники вiддiлiв кадрiв державних органiв, то пiдкажiть, будь-ласка, як це зробити, бо навiть не знаю з чого почати. Чи можна спланувати та органiзувати таке переведення самостiйно, бо на теперiшньому мiсцi роботи маю неконтактний вiддiл кадрiв, який до того ж знаходиться в iншому мiстi, анiж те, де я фактично працюю. Буду дуже вдячна за допомогу

irina.baranova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 10 вересня 2020, 08:54
Регіон: Миколаїв
Подякували: 3 рази

Повідомлення irina.baranova »

Доброго дня. Можливо. Організація, в яку ви бажаєте перейти має написати на вашу організацію листа про звільнення в порядку переведення. А вам вирішити питаннь дати звільнення. Але має бути рівнозначна посада або нижча

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Iрино, дякую за вiдповiдь. Пiдкажiть, менi потрiбно попереджати про бажання звiльнитися за 14 днiв? I як дiзнатися про наявнi в iншому мiстi вакансiї пiд час карантину, коли не проводять конкурсний вiдбiр? Чи можливо менi потрiбно буде написати їм запит вiд свого iменi щодо наявностi вакансiй? Якщо це буде переведення, менi не потрiбно буде брати участь у конкурсi?

irina.baranova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 10 вересня 2020, 08:54
Регіон: Миколаїв
Подякували: 3 рази

Повідомлення irina.baranova »

При переведенні вам конкурс не потрібно проходити. Із практики, загалом по домовленістю з керівницвом. Але, щоб себе підстрахувати то краще написати заяву за 14 днів. Щоб перевестись у інший орган у вас повинна бути домовленість з іншим органом. вакансіїї часто висвітлюють на сайти державного органу. Або в телефонному режимі зі службою управління персоналом поговорити по вакансіям. якось так..

luda
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2021, 14:54
Регіон: Одеська

Повідомлення luda »

Доброго дня!Підкажіть будьласка хто знає, після обєднання с/р, мене за переводом взяли д відділу освіти ОТГ спеціаліст відділу бухгалтерсбкого обліку,які складові зарплати за мною залишаються.Чи зберігається допалта за вислугу років. Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”