Внутрішнє сумісництво

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

А якщо це не по трудовому договору, а просто виконувані обов‘язки у вільний від роботи час?
Що Ви маєте на увазі ?  Договор ЦПХ ?

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

panyutinorada писав:
А якщо це не по трудовому договору, а просто виконувані обов‘язки у вільний від роботи час?
Що Ви маєте на увазі ?  Договор ЦПХ ?
Та ні, людина працювала на посаді землеупорядника на 0,5 ставки. У зв‘язку з початком ведення приписки-виписки на сільській раді ми внесли посаду діловода 0,5 ставки і призначили на цю посаду землеупорядника, ніякі записи в трудову ми не вносили так як це не основна посада, просто було розпорядження голови. А тепер я вичитала що посадова особа ОМС не може бути сумісником і тепер не розумію як толкувати цю виконувану нею роботу.. суміщення, сумісництво чи ще якось щоб це було правильно. Я на сільській раді працюю не довго і не ознайомлена ще з усіма тонкощами. Та ще й до того всього не розумію який посадови оклад з 1 січня 2017 року ставити діловоду, бо це і не обслуговуюча посада і не спеціаліст ? допоможіть будь ласка.. а то і запитати нема в кого(

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

ми внесли посаду діловода 0,5 ставки і призначили на цю посаду землеупорядника, ніякі записи в трудову ми не вносили так як це не основна посада, просто було розпорядження голови.
Це називається на вакантну посаду діловода  прийняли працівника  за сумісництвом.
Ще потрібно було фіскалів повідомити про новоприйнятого працівника- сумісника.
який посадови оклад з 1 січня 2017 року ставити діловоду, бо це і не обслуговуюча посада і не спеціаліст ? допоможіть будь ласка.. а то і запитати нема в кого(
Діловод в сільській раді - це службовець, оклад з грудня 2015 року = 1723,00 грн.

ЯнаЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ЯнаЯ »

panyutinorada, то фактично землеупорядник не може працювати в нас ще й діловодом по сумісництву?

lll
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 листопада 2011, 16:37
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення lll »

доброго дня. В мене питання про зовнішнє сумісництво. Я працюю в ОСББ -вибачте, що прийшла на бюджетний форум (думаю методологія та сама). Підкажіть, будь ласка, в нас є зовнішній сумісник з окладом 1600грн. Це получається 0,43 ставки.До речі, чи можить у  штатному бути 0,43ставки? чи краще прописати в штатному 3723 1 ставка. а табелюєм по факту і платим по факту? Скільки годин в табелі в нього повинно бути? Наприклад візьмемо квітень 2018 року -норма робчасу -152 години. 152*0,43=65,36год, в табелі я ставлю 65 годин?
Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”