Неправильна назва професії та відсутність записів у трудовій

lyalya28
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 листопада 2015, 13:42
Регіон: Киевская область

Повідомлення lyalya28 »

Добрий день! Будь ласка, допоможіть!
Не можу звільнитись з роботи через неправильні та відсутні записи у трудовій.
Працюю бухгалтером у відділі освіти (не державна служба). Прийнята на роботу в 2006 році, в трудовій зроблено запис « Призначити на посаду бухгалтера по харчуванню централізованої бухгалтерії з випробувальним терміном один місяць». З того часу і дотепер в трудову книжку інші записи не вносились. Але у 2011 році я отримала вищу освіту (до того був диплом молодшого спеціаліста) і в результаті атестації було встановлено кваліфікацію « фахівець ІІ категорії» ( є відповідний наказ). На даний момент в штатному розписі моя посада значиться як « бухгалтер – фахівець ІІ категорії». Я не бухгалтер по заробітній платі чи кадровик, на жаль і на мій сором раніше питання про неправильність посад в штатному розписі та записів у трудовій книжці я не піднімала. Але зараз виникла проблема. Професійний кадровик в установі відсутній. Дуже прошу ДОПОМОЖІТЬ. Як правильно звучать посади бухгалтерів в бюджетній установі? Як співвідносяться посади в класифікаторі посад та тарифні розряди? Як правильно потрібно було мені при отриманні вищої освіти підвищити кваліфікацію? Як на даний момент виправити ситуацію і які записи повинні бути зроблені в трудовій книжці? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”