Сторінка 1 з 1

Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 30 листопада 2015, 15:58
vik2411
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи потрібно подавати повідомлення до податкової  про переведення праціівника на іншу посаду?

Re: Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 01 грудня 2015, 14:47
panyutinorada
Не потрібно, за умови переведення в межах однієї установи.
https://buhgalter.com.ua/articles/zvitnist/povidomlennya-pro-priynyattya-pratsivnika-zhittyevi-situatsiyi/

Re: Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 01 грудня 2015, 16:44
vik2411
Дуже дякую за відповідь. Але в посиланні не зовсім відображено моє питання. Я для себе не зовсім можу визначитися. З одного  боку це зміна істоних умов праці, адже звільнення не було то й прийннятя бути не може, а з іншого боку це нові умови і новий трудовий договір.

Re: Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 03 грудня 2015, 12:36
panyutinorada
У статті з газети " Оплата праці " № 15 за серпень 2015 року наданий вичерпний перелік випадків, коли повідомлення не подають.
Серед таких випадків: працівник переводиться на іншу роботу в цій самій установі без розірвання трудового договору.

Re: Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 03 грудня 2015, 13:34
vik2411
Дуже, дуже дякую. Зараз всі мої сумніви розвіялися. Гарного дня.

Re: Повідомлення до податкової про переведення правцівника

Додано: 09 вересня 2016, 13:57
Максимович Оксана
Чи потрібно повідомляти ДФС про початок роботи працівників, які переведені на відповідні посади з однієї установи до іншої під час здійснення реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) установи враховуючи зазначене нижче. 

Наприклад, реорганізація п’яти територіальних органів установи здійснюється шляхом їх приєднання до відповідної «Установи 1», яку утворено як юридичну особу публічного права.

Права та обов’язки п’яти юридичних установ, що приєднуються переходять до «Установи 1» як правонаступникові. У разі приєднання юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичних осіб що припиняються у результаті приєднання та державна реєстрація змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, щодо правонаступництва юридичної особи, до якої приєднуються.

В результаті зазначеного «Установі 1» присвоєно новий ідентифікаційний код юридичної особи, а по завершенню реорганізації установи що приєднуються, припинять діяльність як юридичні особи.

Згідно з частиною третьою, четвертою статті 36 Кодексу законів про працю  зміна підпорядкованості підприємства, установи, організації не припиняє дії трудового договору працівників. У разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. 

Таким чином, працівники, яким запропоновано посади, за їхньою згодою будуть переведені до новоствореної «Установи 1», дія трудового договору з ними не буде припинена та ідентифікаційні дані переведених працівників будуть зазначатись при поданні установою квартальної звітності 1-ДФ. 

Враховуючи вищезазначене, чи правильним буде твердження, що у перелічених випадках, коли працівника не звільняють, а призначають за переведенням, повідомляти ДФС не потрібно?