Допоможіть розібратись

Аватар користувача
Рева Юлия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2016, 11:50
Звідки: Украина, Запорожье
Подякували: 1 раз

Повідомлення Рева Юлия »

доброго дня я принята на роботу 18.04.2016-  закінчився випробний термін....нарахувать по новому мені неможуть чи НЕХОЧУТЬ та сказали що продлять випробній термін.....це правельно.?... Ще читала що  принято про відміну випробного терміну особам що пройшли по конкурсу ...одинокі що мають дітей ...пройшли стажування в мене е всі ці пункти .... а ще коли взяли на роботу я зібрала документи на підтверження наукового стажу (9 років) сказали що вислуги не буде..... ХТО В КУРСІ БУДУ РАДА ЛЮБІЙ ВІДПОВІДІ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Рева Юлия писав:доброго дня я принята на роботу 18.04.2016-  закінчився випробний термін....нарахувать по новому мені неможуть чи НЕХОЧУТЬ та сказали що продлять випробній термін.....це правельно.?... Ще читала що  принято про відміну випробного терміну особам що пройшли по конкурсу ...одинокі що мають дітей ...пройшли стажування в мене е всі ці пункти .... а ще коли взяли на роботу я зібрала документи на підтверження наукового стажу (9 років) сказали що вислуги не буде..... ХТО В КУРСІ БУДУ РАДА ЛЮБІЙ ВІДПОВІДІ
Могу сказать точно, без вашего согласия вам испытательный срок не продлят! И добавлю если вас не уволили по окончанию испытательного срока значит вы стали штатным сотрудником! 
Ще читала що  принято про відміну випробного терміну особам що пройшли по конкурсу ...одинокі що мають дітей ...пройшли стажування в мене е всі ці пункти ....
Эти изменения в закон ещё не вступили в силу
я зібрала документи на підтверження наукового стажу (9 років) сказали що вислуги не буде.....
Тут мало информации

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Підкажіть будьласка ..фінансові були зареєстровані у травні, а оплата була здійснена у червні, до якого 6 меморіального правильно підшити накладні- за трачень чи червень?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lilia88 писав:Підкажіть будьласка ..фінансові були зареєстровані у травні, а оплата була здійснена у   червні, до якого 6 меморіального  правильно підшити накладні- за трачень чи червень?
Якщо в обліку провели травнем то в травень!

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Дякую за швидку відповідь)

Аватар користувача
Рева Юлия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2016, 11:50
Звідки: Украина, Запорожье
Подякували: 1 раз

Повідомлення Рева Юлия »

EVGENIY писав:
я зібрала документи на підтверження наукового стажу (9 років) сказали що вислуги не буде.....
Тут мало информации
спасибо

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”