Зміна істотних умов праці

Natasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 03 лютого 2014, 08:37

Повідомлення Natasha »

Доброго дня! Підкажіть будьласка коли правиль потрібно звільнити працівника. Працівник звільняється за п. 6 ст. 36 КЗпП, тумущо з 03 березня 2014 року відбуденться реорганізація, у деяких працівників суттєво зміняться обовязки, Наказ попередження підписав 02 січня 2014 року.

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Із тексту запитання стає зрозуміло, що ви виконали умову щодо попередження працівників про зміну істотних умов праці. Нагадаємо, що таке повідомлення доводиться до відома кожного працівника під підпис.
Трапляється, як у вашому випадку, що працівник відмовляється працювати після зміни істотних умов праці. Своє рішення працівник повинен зафіксувати письмово.
Отже, якщо працівник відмовився працювати в нових умовах (про що письмово повідомив), роботодавець має право розірвати з ним трудовий договір на підставі п. 6 ст. 36 КЗпП після закінчення двох місяців з моменту попередження. Тобто якщо двомісячний строк попередження спливає 03.03.2014 р., то у цей день необхідно звільнити працівника за п. 6 ст. 36 КЗпП.
Разом із тим можлива ситуація, коли працівник не бажає працювати у нових умовах праці й письмово прохає звільнити його до спливу двомісячного строку за дати попередження. У такому випадку роботодавець також має право звільнити працівника за підставою, викладеною у п. 6 ст. 36 КЗпП.
Також відзначимо: якщо працівник не бажає працювати в нових умовах праці, роботодавець для звільнення через це повинен виконати низку дій:
отримати від працівника письмову заяву про те, що він дійсно не бажає здійснювати трудову діяльність після зміни істотних умов праці;
видати наказ (розпорядження) про припинення трудового договору, де вказати причину звільнення та дату звільнення. Серед підстав для звільнення бажано вказати вищезгадану письмову заяву працівника;
внести запис до трудової книжки працівника: “Звільнений у зв’язку з відмовою від продовження роботи внаслідок зміни істотних умов праці, п. 6 ст. 36 КЗпП України”;
провести остаточний розрахунок із працівник, у тому числі виплатити вихідну допомогу.

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Прошу терміно допомогти в слідуючому. В зв"язку із змінами в структурі та в штатному розписі у працівника змінюються посадові обов"язки та розмір посадового окладу, при цьому його посада не скорочується. Працівника 14 травня 2014р. повідомлено письмово під особистий підпис про зміну істотних умов праці (видано відповідне розпорядження) . Однак, працівник не заявляє письмово своєї позиції щодо згоди працювати в нових умовах, а також не пише заяви про те, що він не бажає здійснювати роботу після зміни істотних умов праці. Усно заявляє, що жодної заяви писати не буде. Чи має право роботодавець після закінчення 2 місяців (в даному випадку 14 липня 2014 року) за відсутності будь - якої письмової заяви працівника звільнити його у зв"язку з відмовою від продовження роботи внаслідок зміни істотних умов праці на підставі п.6 ст.36 КЗпПП? Коли повинен бути звільнений працівник, якщо в день звільнення (14 липня 2014р.) він знаходиться на тимчасовій непрацездатності? Оскільки звільнення на підставі п.6 ст.36 КЗпП не є звільненням за ініціативи роботодавця, що унеможливлює звільнення під час лікарняного, то чи можливе таке звільнення працівника під час тимчасової непрацездатності (14 липня 2014р.) з подальшою оплатою листка непрацездатності?

Аватар користувача
Бєлєвцова Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Регіон: Харків
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Бєлєвцова Людмила »

Доброго дня, svetlana.b! Ви попередили саме про зміну істотних умов праці, а не звільнення через скорочення штату. Тому я не раджу звільняти працівника в останній день дії попередніх умов праці. Ви зі свого боку виконали усі необхідні процедури, головною з яких є попередження працівників про зміну істотних умов праці. З такими змінами працівник ознайомлений під підпис. Якщо працівник не заявить про свої наміри звільнитися до 14.07.2014 р. (включно) – вважайте, що він погоджується працювати у нових умовах праці. «Для профілактики» ще раз поясніть йому, що у разі звільнення 14.07.2014 р. за підставою п. 6 ст. 36 КЗпП він отримає вихідну допомогу. А ось після цієї дати звільнення можливе, як правило, за його власним бажанням або за згодою сторін. Ці ж підстави для звільнення не дають право на отримання вихідної допомоги. Спробуйте зіграти на матеріальній стороні цього питання. Можливо після цього він заявить про те, що він не збирається працювати у нових умовах праці. Оформлюйте це письмо та звільняйте 14.07.2014 р. Ну а якщо ж працівник вийде на роботу 15.07.2014 – він вважатиметься таким, що погодився на нові умови праці.
Ви все цілком вірно зрозуміли, звільнення за п. 6 ст. 36 КЗпП – не вважається звільненням з ініціативи роботодавця. Тому звільнити працівника за такою підставою можна в період тимчасової непрацездатності. Якщо тимчасова непрацездатність настала до дати звільнення, то листок непрацездатності підлягає оплаті. При цьому дні, що припадають на перші п’ять днів тимчасової непрацездатності (які ополчає роботодавець), але настають за днем звільнення, не оплачуються (лист Мінсоцполітики від 19.01.2012 р. № 26/18/99-12).

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Велике дякую за вчасну відповідь. Саме після роз"яснень на предмет вихідної допомоги та переведення працівника на посаду із новими умовами праці в разі відсутності відмови від цієї запропонованої посади, працівник вирішив написати відмову від роботи після зміни істотних умов праці. Тож готуюсь звільняти за п.6 ст 36 КЗпП України. Щиро дякую за розуміння і "толкове" роз"яснення.

Aleks1972
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 листопада 2015, 13:50
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Aleks1972 »

Доброго ранку, перечитав повідомлення і у мене є до практиків запитання та прохання в допомозі розібратися з моєю ситуацією. Згідно наказу від 10.10.15 про зміну істотних умов праці з яким працівники ознайомились під підпис, їх було попереджено за 2 місяці...... тобто порядок попередження не порушений... з 12.12 запроваджуються нові умови праці... 10.12 працівник письмово погоджується на продовження роботи, однак, 14.12. пише заяву про те, що відмовляється від заяви про продовження роботи як такої, що написана під тиском керівництва. Розцінивши дану заяву як таку, що працівник відмовляється від прордовження роботи готується подання до міської ради щодо звільнення за п.6 ст.36 КЗпПУкраїни (державний службовець). Коли буде прийнято і яке рішення невідомо.....як в такому випадку працівник може продовжувати роботу якщо розроблено нову посадову інструкцію а він не згідний на такі умови...як відсторонити від роботи...підстава ... і знову ж, чи потрібно подання готувати?...як бути з тими працівниками які погодились на зміну істотних умов праці і продовжують працювати в разі відмови в задоволенні подання на звільнення даного працівника? З такою неординарною ситуацією зустрічаюся вперше ..... начеб то все і правильно по процедурі, але виходить що не все так швидко і просто...невідомо яким числом проведе міська рада наприклад звільнення... як оплата за ці дні? попередні умови праці конкретно для даного працівника збережені не можуть бути...прийдеться потім все скасовувати і всім відновлювати попередні умови праці?:)) жах...

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Щось Ви "намудрували" в своєму запитанні. По - перше, сьогодні лише 5 грудня 2015р. Про які 12.12 чи 14.12  Ви пишете? Чи Ви хочете зпрогнозувати ситуацію?


По-друге,  що Ви маєте на увазі: "подання до міської ради щодо звільнення за п.6 ст.36 КЗпП України (державний службовець)" ?


По- третє, якщо Ви прогнозуєте ситуацію. то  ПІСЛЯ зміни істотних умов праці (у Вас - після 10.12.15р.) мова 14.12.15 про  звільнення  за підставою п.6 ст.36 КЗпП України йти не може, бо особа 10.12.15 приступила до роботи за нових умов праці і трудовий договір з нею вважається продовженим. Тому її (особи) звільнення після 10.12.15 може розглядатись лише за ІНШИХ підстав трудового законодавства!

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

Якщо людина не дає згоду на зміну умов праці, яку з/пл їй платити?

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. Розпорядження про упорядкування (зміну) структури бюджетної установи прийняте від 30.05.2016. Працівники, згідно з цим розпорядженням, попереджені про зміну істотних умов праці. Чи правомірний пункт в якому потрібно внести зміни до штатного розпису який вводитиметься в дію з 01.06.2016? На мою думку зміни мають вводитися в дію через 2 місяці після попередження, тобто 01.08.2016, а керівник вважає інакше. Якщо з 01.06.2016 буде новий штатний, як тоді платити заробітну плату? По якому посадовому окладу, якщо тої посади вже немає, а працівник має ще 2 місяці працювати?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Нет, новое штатное можно утвердить раньше - это не связанные вещи. Сотрудники, которые не будут переводиться в новую структуру, будут получать зарплату по старому штатному, оно будет действовать до увольнения последнего сотрудника, который оставался в "старом штатном".

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

Радистка_Кэт писав:Нет, новое штатное можно утвердить раньше - это не связанные вещи. Сотрудники, которые не будут переводиться в новую структуру, будут получать зарплату по старому штатному, оно будет действовать до увольнения последнего сотрудника, который оставался в "старом штатном".
Пожалуйста, дайте ссылку или ориентир на нормативку.

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

Радистка_Кэт »Будь ласка, якщо можете, допоможіть. Дійсно, яка нормативка щодо того, що старий штатний дійсний, поки є працівники по старому штатному?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Так а какую нормативную базу? Что вы будете предлагать людям? Решение про новую редакцию структуры и штатов принимается органом, вводиться в действие он может позже. Куда ж вы будете переводить людей, если нет нового штатного? Примеры вот.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
від 28 серпня 2014 року N 787
Про затвердження змін до структури та штатного розпису Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2014 рік
Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
від 4 вересня 2014 року N 832
З метою удосконалення роботи Національної ради та на підставі статті 12 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" від 23.09.97 р. N 538/97-ВР та статті 6 3 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" від 27.03.2014 N 1165-VII, Національна рада вирішила:
1. Затвердити зміни до структури та штатного розпису Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2014 рік з граничною чисельністю 230 одиниць та ввести в дію з 17 листопада 2014 року (додаток 1, додаток 2).
2. Виконання цього рішення покласти на сектор кадрів, управління бухгалтерської служби та управління правового забезпечення.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

ВОт тут есть раздел про изменения
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

ПОЧИТАЙТЕ СТАТЬЮ
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

novi4ok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 12 жовтня 2012, 08:21
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення novi4ok »

Радистка_Кэт писав:Так а какую нормативную базу? Что вы будете предлагать людям? Решение про новую редакцию структуры и штатов принимается органом, вводиться в действие он может позже. Куда ж вы будете переводить людей, если нет нового штатного? Примеры вот.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
від 28 серпня 2014 року N 787
Про затвердження змін до структури та штатного розпису Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2014 рік
Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
від 4 вересня 2014 року N 832
З метою удосконалення роботи Національної ради та на підставі статті 12 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" від 23.09.97 р. N 538/97-ВР та статті 6 3 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" від 27.03.2014 N 1165-VII, Національна рада вирішила:
1. Затвердити зміни до структури та штатного розпису Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2014 рік з граничною чисельністю 230 одиниць та ввести в дію з 17 листопада 2014 року (додаток 1, додаток 2).
2. Виконання цього рішення покласти на сектор кадрів, управління бухгалтерської служби та управління правового забезпечення
Погоджуюся. РІШЕННЯ прийняте 28 серпня 2014. Зміни до штатного вводяться в дію з 17 листопада 2014. Є час і попередити за 2 місяці і зарплату нарахувати відповідно до штатного розпису. А як же платити зарплату,  коли за розпорядженням людину прийняли на посаду з окладом згідно штатного розпису, а в новому штатному тої посади вже нема і людина працюватиме ще 2 місяці, бо тільки-но попереджена????

Гатченко Лена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Регіон: Запорожская область
Звідки: Бердянск
Подякували: 18 разів

Повідомлення Гатченко Лена »

Новое штатное расписание или измененное (без учета должностей, подлежащих сокращению) должно быть введено в действие лишь после даты окончания двухмесячного срока предупреждения работников об их увольнении. Фактически обновленное штатное расписание начнет действовать после даты увольнения работников из-за сокращения штатов на основании ст.40 п.1 КЗоТ.

работники оказываются вне штата, но трудовые отношения с ними продолжаются в течение 2 мес.срока и на них распространяется трудовое законодательство в полном объеме.
Могу сбросить статьи на почту, здесь не получается выложить

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

сбросьте на почту elenasavenich@yandex.ru
спасибо.

Марина1978

Повідомлення Марина1978 »

Добрый день, я являюсь госслужащей. На данный момент нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Ребенку 2 года. Сейчас в связи с изменением штатного расписания и условий труда, меня переводят в обслуживающий персонал, что существенно ухудшает условия труда, т.к. это не является госслужбой. за 2 месяца меня никто не предупреждал, данная должность меня не устраивает 
. Если я не соглашусь с этим предложением грозятся уволить. Правомерно ли это и как мне поступить в данной ситуации. Спасибо.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина1978 писав:Добрый день, я являюсь госслужащей. На данный момент нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Ребенку 2 года. Сейчас в связи с изменением штатного расписания и условий труда, меня переводят в обслуживающий персонал, что существенно ухудшает условия труда, т.к. это не является госслужбой. за 2 месяца меня никто не предупреждал, данная должность меня не устраивает 
. Если я не соглашусь с этим предложением грозятся уволить. Правомерно ли это и как мне поступить в данной ситуации. Спасибо.
Ваш вопрос дуже цікавий і дуже обширний! На нього не відповісти за 10 хвилин! Тому будь ласка не треба писати во всі теми! Ми його побачили!

Аватар користувача
Мацокін Андрій
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 03 лютого 2014, 07:50
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Мацокін Андрій »

alisa писав:Якщо людина не дає згоду на зміну умов праці, яку з/пл їй платити?
Якщо людина була попереджена про зміну істотних умов праці, то у неї є 2 місяці на роздуми. Впродовж терміну "роздумів" але не більше законодавчо визначених 2 місяців її виплачується з/п відповідно до її займаної посади.

Аватар користувача
Мацокін Андрій
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 03 лютого 2014, 07:50
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Мацокін Андрій »

Марина1978 писав:Добрый день, я являюсь госслужащей. На данный момент нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Ребенку 2 года. Сейчас в связи с изменением штатного расписания и условий труда, меня переводят в обслуживающий персонал, что существенно ухудшает условия труда, т.к. это не является госслужбой. за 2 месяца меня никто не предупреждал, данная должность меня не устраивает 
. Если я не соглашусь с этим предложением грозятся уволить. Правомерно ли это и как мне поступить в данной ситуации. Спасибо.
Доброго дня! Якщо вас не попередили про зміну істотних умов праці, то це порушення і норм КЗпП, і нового Закону "Про державну службу" № 889. Із Вашого запитання не зрозуміло чи введено в дію у вашому державному органі новий штатний розпис, з новими рангами і окладами і чи присвоєно Вам новий ранг. Від цього залежать норми законодавства, які застосовуються у період зміни істотних умов.
Якщо Вас переводять в обслуговуючий персонал, то штатний розпис і умови проходження держслужби ще не приведені у відповідність до норм нового Закону № 889. У цьому випадку застосовуються норми КЗпП. Так, відповідно до частини третьої статті 32 КЗпП  про зміну істотних умов праці — систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших — працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці. Для реалізації змін роботодавець видає розпорядчий документ, у якому має бути конкретно зазначено зміст змін, а також даються доручення здійснити певні заходи, пов’язані із цим, зокрема, персонально попередити працівників, яких стосується впровадження вищезазначених змін, про зміну істотних умов праці. На виконання цього розпорядчого акту відповідальна посадова особа повинна вручити працівникам повідомлення про зміну істотних умов праці!
Повідомлення мають бути вручені й працівникам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
Законодавством не визначено конкретного механізму повідомлення працівників про зміну істотних умов праці. Однак підтвердження факту повідомлення працівника є необхідним елементом у разі прийняття подальшого рішення щодо звільнення працівника за пунктом 6 статті 36 КЗпП.
Таким чином, працівникам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, у разі неможливості їх персонального попередження, повідомлення можуть надсилатися рекомендованим листом з описом вкладень та поштовим повідомленням про вручення. У повідомленні про зміни істотних умов праці, крім суті самих змін, нових умов праці, наслідків переходу працівника на роботу з новими умовами праці, має бути зазначено прохання роботодавця до працівника протягом двох місяців з часу його отримання надіслати роботодавцеві письмову згоду на продовження роботи після зміни істотних умов праці або про відмову від цього. Іншими словами, працівник має подати заяву про переведення на нову посаду або заяву про відмову від такого переведення.

Марина1978

Повідомлення Марина1978 »

EVGENIY, может вопрос Вы и увидели, но ответа я так и не получила.

Марина1978

Повідомлення Марина1978 »

Мацокін Андрій, спасибо большое за помощь.

desire_n
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 грудня 2015, 11:37
Регіон: Полтавская область

Повідомлення desire_n »

Допоможіть, будь ласка, в такій ситуації : жінка працює на 0,5 пос окладу на основному місці на посаді 1 і в цій же організації за внутрішнім сумісництвом ще на 0,5 пос окладу на 2-ій посаді. за 2 місяці попереджена про зміну істотних умов праці за обома посадами. її обидві посади виводяться зі штатного розпису в зв"язку з об"єднанням двох підрозділів в один зі зміною їх місця розташування.у новому об"єднаному відділенні будуть інші посади, які їй були запропоновані і на 1 і на 2-ій посаді.сумісництва уже не буде. ми пропонуємо їй основне місце на повну ставку (хочемо перевести з посади №1 - 0,5 ставки на повну ставку на посаді №3.що робити з сумісництвом?яку статтю застосувати на звільненні з внутрішнього сумісництва, щоб людина нічого не втратила? дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Krasirina писав:Доброго дня. Згідно п.9 розд.IV Порядку №435 керівнику держоргану надано право встановлювати режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустку без збереження зарплати на визначений цім керівником термін. Чи вплине робота в режимі неповного робочого часу на стаж для нарахування пенсії.
Як "ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" може надавати таке право???

Иван
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 28 січня 2015, 10:01

Повідомлення Иван »

Доброго дня, чи є зміною  істотних умов праці: зміна безстрокового договору на строковий договір, при цьому працівник не змінює місце та посади роботи? Чи можливо перевести робітника з бестрокового на строкий договір, якщо так то як це зробити?

Lesia1986
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 вересня 2017, 12:52
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Lesia1986 »

Добрий день! Скажіть, будь ласка, на що впливає зміна істотних умов праці? На розрахунок відпускних та лікарняних?

luda77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2020, 12:41
Регіон: Николаевская область

Повідомлення luda77 »

при скороченні штату людина хоче піти у щорічну відпустку на 14 днів з виплатою матеріальної допомоги.Чи це законно і таке можливо?

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”