Суміщення професій, заміна тимчасово відсутнього працівника

Едіта
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 лютого 2017, 20:50
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Едіта »

Добрий вечір!  Допоможіть,будь ласка, працівник працює за основною посадою мол.медичної сестри на 0,75ст, чи можна протарифікувати її, ще на 0,25ст. на час тимчасово відсутнього працівника (який знаходиться в відпустці на один місяць)?

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Допоможіть будьласка! Чи може сторож бюджетної установи працювати сумісником за цією ж посадою у вільний від роботи час?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

сумісник - це буде 0,5ст і за цією ж посадою-то треба скласти такий графік, щоб було достатньо часу на відпочинок між змінами, адже цей працівник за сумісництвом повинен буде відпрацювати через зміну за графіком(півзміни неможливо ж) і до того ж повинен ще один працівник бути на 0,5ст, щоб графік виконувався

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Дякую,але підкажіть на який документ потрібно посилатися, щоб при перевірці у перевіряючих не виникло запитань. Завчасно дякую.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Добрий день! Напишіть хто-знає відповідь! я працюю на умовах повного робочого дня, іду у відпустку. Чи може працівниця яка працює на 0,5 ставки на час моєї відсутності виконувати мою роботу? і чи має право вона працювати 8 год на час моєї відсутності. І як заплатити їй заміну? Може десь у журналі є розяснення??? Я працюю недавно, і не дуже в курсі. А журнали Бюджетна бухгалтерія виписуємо дуже давно і зберігаємо

Новичек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 01 серпня 2016, 10:40
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Новичек »

Добрый день. Подскажите пожалуйста. Начальник отдела (госслужба) хочет совместить работу госслужащего и препадование хореографических дисциплин в музыкальной школе (код профессии 2351.2) по субботам. Возможно ли это.

Анатолій_007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 30 жовтня 2018, 14:34
Регіон: Сумская область

Повідомлення Анатолій_007 »

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, у школі є ставка медичної сестри  та 0,5 вакантної ставки бібліотекаря. Чи може ця особа працювати на 0.5 ставки бібліотекаря? Якщо так,то як оформити?

Відповісти

Повернутись до “Трудові відносини”