Коментарі по газеті "Бюджетна бухгалтерія"

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Шановна Матвєєва Вікторія, а по поводу зміни структури заробітної плати в ОМС можете щось прокоментувати? Будь ласка!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Alisa17, на жаль з цього питання я Вам нічого не можу прокоментувати

СвітлАнна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 26 травня 2014, 15:30
Регіон: Хмельницкая область
Звідки: м. Хмельницький
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення СвітлАнна »

viktoriya_konon писав:Добрий день! Дякуємо, що звернули увагу на наші запитання.
1. Наш заклад (Обласна універсальна наукова бібліотека )  здійснює передплату періодичних видань для поповнення бібліотечного фонду в травні на ІІ пол звітного року та в жовтні  звітного року на наступний рік. Минулі року передплату на наступний рік обліковували на рахунку 851 «Витрати майбутніх періодів». В січні 2017 року кошти з рахунку 851 було перенесено на рахунок 2911 «Витрати майбутніх періодів розпорядників бюджетних коштів». Згідно наказу Про облікову політику кожний квартал на підставі Актів здійснюється списання витрат. Підскажіть будь ласка як правильно обліковувати в бухгалтерському обліку періодичні видання які являються бібліотечеим фондом.
2.  Підскажіть будь ласка як правильно оприбуткувати придбання книг (літерарури) для поповнення бібліотечного фонду.
3. Згідно Постанови від 30 вересня 2009 року №1073 "Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек" (зі змінами) бібліотечні працівники мають право на отримання надбавки за особливі умови роботи у розмірі до 50 % посадового окладу. Департаментом культури кожний місяць надається наказ на виплату директору бібліотеки вище вказану надбавку в розмірі до 50 %.  Підскажіть будь ласка ця надбавка вважається разовою (в звязку з тим що надається щомісячно) чи постійною та чи включається в розрахунок при нарахувані відпускних.
Я також чекаю відповіді на ці питання. Будь ласка, дайте відповідь нам, бухгалтерам бібліотек України.

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Alisa17 писав:Шановна Матвєєва Вікторія, а по поводу зміни  структури заробітної плати в ОМС можете щось прокоментувати? Будь ласка!
Підтримую запитання Alisa17. Дуже чекаємо на роз'яснення. УСЗН відмінили на місцевому рівні доплату за особливий характер роботи та премії. Питома вага обов'язкових виплат (оклад+ранг+вислуга) зросла з 45% до 79% в структурі з/пл. Я вважаю, що це зміна структури. А мене ніхто не підтримує. Роз'яснення Мінсоцполітики видалили. Може вони його доопрацьовують?

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Добрий день! Я працюю тільки півроку у с/раді, УЧУСЯ! Дуже дякую всім працівникам журналу Бюджетна бухгалтерія, за доступно, зрозуміло написані статті. За допомогою вашого номеру " Шпаргалка при складанні звіту..." та інших номерів по звіту я, новачок, уявляєте легко зробила звіт за 3 квартал! І уже підписалися на наступний рік! Хочу також подякувати що відповідаєте на наші, інколи "тупенькі", незрозумілі, питання!

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Будете й далі розфарбовувати газету під глянцевий журнал - більше передплачувати не буду!
 Так я розстався з Баланс-бюджет.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

user писав:Будете й далі розфарбовувати газету під глянцевий журнал - більше передплачувати не буду!
 Так я розстався з Баланс-бюджет.
Тю, а мені навпаки дуже подобається!! Чому така реакція?? В чому проблема?

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Я звик на обкладинці робити помітки маркером - а тепер там куча картинок, ну і кольорове на роботі мене бісить))). Вже знайшов газету з потрібним дизайном

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

Доброго дня! В журналі "Бюджетна бухгалтерія" від 03 червня 2019 року № 21 на ст.5 в останньому рядку помилка, бо ІНМА - це не 1116 субрахунок, а 1118.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

irina.skripka писав:Доброго дня! В журналі "Бюджетна бухгалтерія" від 03 червня 2019 року № 21 на ст.5 в останньому рядку помилка, бо ІНМА - це не 1116 субрахунок, а 1118.
Доброго дня! Так, Ви маєте рацію. Дійсно, у номері субрахунку закралася "друкарська помилка". Назва субрахунку вірна!
Перепрошуємо і дякуємо Вам за пильність))

Відповісти

Повернутись до “Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням”