додаткова відпустка у зв’язку з навчанням

Allun
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2018, 10:45
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Allun »

Переглянула на сайті buhgalter.com.ua статтю від 22.05.19 "Яким чином здійснюється обчислення заробітної плати для оплати часу додаткової відпустки у зв’язку з навчанням?" у якій наголошено, що святкові та неробочі дні, які припадають на період відпустки, у розрахунок тривалості відпустки не включаються і не оплачуються. А часом раніше на сайті factor.ua було роз'яснення, що оплаті за середньою зарплатою підлягають усі дні цієї відпустки, у тому числі і святкові/неробочі дні  (видання Держслужбовець №7 за липень 2017р. стаття "На відпустку припав святковий день:як визначити її тривалість"). Будь ласка прокоментуйте на чиєму боці закон.
Востаннє редагувалось 28 травня 2019, 11:29 користувачем Allun, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Allun писав:Переглянула статтю від 22.05.19 "Яким чином здійснюється обчислення заробітної плати для оплати часу додаткової відпустки у зв’язку з навчанням?" у якій наголошено, що святкові та неробочі дні, які припадають на період відпустки, у розрахунок тривалості відпустки не включаються і не оплачуються. А часом раніше на сайті factor.ua було роз'яснення, що оплаті за середньою зарплатою підлягають усі дні цієї відпустки, у тому числі і святкові/неробочі дні  (видання Держслужбовець №7 за липень 2017р. стаття "На відпустку припав святковий день:як визначити її тривалість"). Будь ласка прокоментуйте на чиєму боці закон.
в якому журналі ви переглянули статтю за 22.05.2019?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

То була не стаття а новина! Я її з сайту вже прибрав, держпраці чуток перемудрили!!!

Ось тут все вірно написано
https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 28436.html

Allun
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2018, 10:45
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Allun »

Дякую за посилання на статтю (вона ідентична тій, що в газеті Держслужбовець за липень 2017).У мене запитання до Вас Євгеній - як Ви пов'язані з  електронним виданням бухгалтер com.ua?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Allun писав:Дякую за посилання на статтю (вона ідентична тій, що в газеті Держслужбовець за липень 2017).У мене запитання до Вас Євгеній - як Ви пов'язані з  електронним виданням бухгалтер com.ua?
я головний редактор порталу buhgalter.com.ua  :52:

Відповісти

Повернутись до “Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням”