Віртуальні авто в декларації

Svet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2015, 16:10
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Svet »

Доброго дня. Ситуація така, одного нашого працівника викликали в податкову (по люстрації), причина - повідомили, що будуть писати висновок про надання недостовірних відомостей щодо наявності майна. Виявилось, що УДАІ дала відповідь, що на жінці числиться запорожець 1970 р.в., який вже більше 20 років назад її батьком відданий сусіду за пару мішків сахару для здачі на металолом, щоб у дворі не гнив.
Так я розумію, недостовірна інформація, але ж якщо ДПІ надішле нам такий офіційний висновок, нам що її звільняти за приховування того майно, якого вже й в помині немає?
Які можуть бути шляхи вирішення цієї ситуації? Це ж не люстрація влади, це ж абсурд...

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Такої халепи зараз спливе багато, у тому числі й пов’язаної з "генеральними довіреностями". Довідку з ДАІ (копію), хоча вона й свіжа, все одно треба долучити до пояснень. Думаю, треба й пояснення батька особи долучити, вказати з якого року авто не проходив обов’язковий на той час ТО в ДАІ. Проблеми будуть, та їх треба вирішувати.
А що податківці копають лише там, де неглибоко, так зрозуміло - бояться потонути та/або потопити деякі непотопляємі "яхти".

Svet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2015, 16:10
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Svet »

Техпаспорта знайти не можуть, щоб зняти авто з обліку, батько особи давно помер. Будем намагатися спільно вирішувати проблему. До написання пояснення в цій ситуації треба грунтовно підійти. Буду рада усім порадам.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

з 15 липня на цьому форумі має з’явитися Віра Козіна. Думаю у неї буде що сказати з цього приводу: вирішувати/моделювати проблемні ситуації - її фах.
А зараз попрацюйте з поясненням, маючи на увазі його можливе використання у суді. Мабуть краще звести до давнього порушення законодавства щодо реєстрації авто.

Відповісти

Повернутись до “Люстрація влади”