Картки аналітичні/фактичні

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Доброго вечора!Підкажіть будь-ласка, як заповнювати картку аналітичного обліку відкритих(виділених) асигнувань по спеціальному фонду по наданим послугам за оренду.Наприклад,надійшли послуги за оренду Дт 2313 Кт 2111 на сума 1000,00 грн. Потрібно дану операцію відображати в  картці аналітичного обліку відкритих(виділених) асигнувань?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Наташа_П писав:Доброго вечора!Підкажіть будь-ласка, як заповнювати картку аналітичного обліку відкритих(виділених) асигнувань по спеціальному фонду по наданим послугам за оренду.Наприклад,надійшли послуги за оренду Дт 2313 Кт 2111 на сума 1000,00 грн. Потрібно дану операцію відображати в  картці аналітичного обліку відкритих(виділених) асигнувань?
Виділяються асигнування по спеціальному фонду в частині інших надходжень спеціального фонду (фонд 7, форма звіту 4-3), відповідно власні надходження та інші власні надходження, я так розумію, в картку аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань не вносяться.

alenz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2013, 10:55
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення alenz »

Добрий день! Підскажіть будь-ласка. На зворотньому боці картки касових видатків по відшкодованю видатків є касові видатки на початок місяця. Що мається на увазі, що туди ставити усі відшкодавані видатки за попередні місяці??????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

alenz писав:Добрий день! Підскажіть будь-ласка. На зворотньому боці картки касових видатків по відшкодованю видатків є касові видатки на початок місяця. Що мається на увазі, що туди ставити усі відшкодавані видатки за попередні місяці??????
Мені здається так!

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Доброго дня!
Питання:
1.Картка аналітичного обліку капітальних видатків ведеться щомісячно-накопиченням з початку року чи кожен місяць окремо?
2.При купівлі необоротних активів спочатку оприбутковуємо на рахунок незавершеного капітального будівництва:збільшуємо незавершене капітальне будівництво, потім вводимо в експлуатацію:зменшуємо незавершене капітальне будівництво та збільшуємо основні засоби.Яке бухгалтерське проведення потрібно відображати в "Картці аналітичного обліку капітальних видатків" в колонці з 7-24?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Картка ведеться щомісяця в розрізі кодів економічної класифікації видатків, які відносяться до категорії "Капітальні видатки", за загальним та спеціальним фондами. 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/

У графі "Збільшено необоротні активи" відображаються суми коштів, спрямованих на збільшення вартості необоротних активів за відповідними субрахунками бухгалтерського обліку.


Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/

Viktoriya96
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 11 травня 2017, 09:24
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Viktoriya96 »

EVGENIY, зрозуміло, що картка ведеться щомісяця, результат накопичується на кінець року, чи кожен місяць окремо показує стан капітальних видатків за місячний період?

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

Доброго дня! А є бланки нових карток касових і фактичних в ЕКСЕЛІ , чи тільки у Ворді?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юська писав:Доброго дня! А є бланки нових карток касових і фактичних в ЕКСЕЛІ , чи тільки у Ворді?
https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

EVGENIY писав:
Юська писав:Доброго дня! А є бланки нових карток касових і фактичних в ЕКСЕЛІ , чи тільки у Ворді?
https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/
Дякую, а в іншому розділі дивилась)))

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

Ще скажіть будь ласка, а по фактичним потрібно робити окремі картки по 8011, 8012, 8013 і т.д.???

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

Юська писав:Ще скажіть будь ласка, а по фактичним потрібно робити окремі картки по 8011, 8012, 8013 і т.д.???
:57: :57: :57:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юська писав:
Юська писав:Ще скажіть будь ласка, а по фактичним потрібно робити окремі картки по 8011, 8012, 8013 і т.д.???
:57: :57: :57:
Ні, не потрібно!

rnmk2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 вересня 2017, 17:07
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення rnmk2017 »

В мене виникло питання: картки обліку відкритих асигнувань - це забалансовий 907 рахунок казначейства (виділені) чи мій реєстраційний 352 (витрачені)? Тільки вивчаю все, не можу знайти відповіді.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rnmk2017 писав:В мене виникло питання: картки обліку відкритих асигнувань - це забалансовий 907  рахунок казначейства (виділені) чи мій реєстраційний 352 (витрачені)? Тільки вивчаю все, не можу знайти відповіді.
5. Записи щодо відкритих (виділених) асигнувань та доходів спеціального фонду, що надійшли від суб'єктів державного сектору вищого рівня, здійснюються на підставі виписок органу Казначейства (банку) з рахунків відкритих асигнувань, особових, реєстраційних (поточних) рахунків, відкритих в органах Казначейства (банках)
отже саме з 907, адже 907 рахунок згідно 119 інструкції
907  - Відкриті асигнування
9075П 
Відкриті асигнування загального фонду державного бюджету 
Призначення рахунку: для обліку відкритих асигнувань загального фонду державного бюджету 
За кредитом рахунку проводиться зарахування відкритих асигнувань загального фонду державного бюджету 
За дебетом рахунку проводиться зменшення відкритих асигнувань загального фонду державного бюджету на суму коштів, направлених на здійснення видатків

rnmk2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 вересня 2017, 17:07
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення rnmk2017 »

Тобто в картці я відображаю тільки виділені (907 рах) без витрачених? А в бухгалтерському обліку 907 рахунок не відображаю ( бо це забалансовий казначейський), вірно?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rnmk2017 писав:Тобто в картці я відображаю тільки виділені (907 рах) без витрачених? А в бухгалтерському обліку 907 рахунок не відображаю ( бо це забалансовий казначейський), вірно?
так

rnmk2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 вересня 2017, 17:07
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення rnmk2017 »

Дякую! Я вже давно читаю Ваші відповіді на питання, це така допомога практика! Нормативні документи є, та не так просто зрозуміти, що мається на увазі. Ще не один раз спитаю!

Viktoriya96
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 11 травня 2017, 09:24
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Viktoriya96 »

Привіт! У мене питання, щодо картки аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг), в рядку "залишок на кінець звітного періоду", що від чого потрібно віднімати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Viktoriya96 писав:Привіт! У мене питання, щодо картки аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг), в рядку "залишок на кінець звітного періоду", що від чого потрібно віднімати?
:46:
Мабуть Нараховано мінус Надійшло  :57:

Viktoriya96
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 11 травня 2017, 09:24
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Viktoriya96 »

EVGENIY, число буде за мінусом. Можливо таке? Зазвичай нараховано менше, чим надійшло.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Viktoriya96 писав:EVGENIY, число буде за мінусом. Можливо таке? Зазвичай нараховано менше, чим надійшло.
це можливо у вас так, а взагалі то з початку нараховують а потім надходить, в кожному випадку по різному! Тому думаю може бути як + так і -

Annakh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 20 березня 2017, 15:48
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Annakh »

Вибачте, розібралась

Ddd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 серпня 2017, 19:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ddd »

Доброго дня. Може в когось є приклад заповнення картки аналітичного обліку готівкових операцій. Не можу розібратись.

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

у кого є бланк картки аналітичного обліку отриманих асигнувань? Дякую!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила писав:у кого є бланк картки аналітичного обліку отриманих асигнувань?  Дякую!!
Зверху ви бачите меню, в ньому є слово БЛАНКИ, в бланках з ліва в меню є Картки і книги аналітичного обліку

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/blanks/kartki-i-knigi-analitichnogo-obliku/

Zahar2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 лютого 2017, 09:41
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Zahar2017 »

Добрий день. Дитячий садочок нараховує плату за харчування дітей. Батьки оплачують цб послугу. Підкажіть, як заповнювати карткуаналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг). Чи можливо зробити цю картку в екселі?

tatyana19
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 06 липня 2011, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 3 рази

Повідомлення tatyana19 »

В Картці обліку доходів від реалізації , нараховано доходів ставити з ПДВ чи без ПДВ ?

kmk3@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 березня 2017, 11:52
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення kmk3@ukr.net »

Re: Картки аналітичні/фактичні
EVGENIY » 28 вересня 2017, 13:00

Viktoriya96 написав:
Привіт! У мене питання, щодо картки аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг), в рядку "залишок на кінець звітного періоду", що від чого потрібно віднімати?

:46:
Мабуть Нараховано мінус Надійшло :57:
если в картке анал.обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг ) в последней строке отнимать нараховано-надійшло, то получится не понятно что, а не залишок коштів на кінець звітного періоду.

Larysa306
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 08 грудня 2017, 11:02
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Larysa306 »

Доброго дня! Прошу про допомогу. Недавно почала працювати бухгалтером. Підкажіть, будь ласка, чи правильно думаю. 
1) Для картки аналітичного огбліку касових видатків первинні документи - це виписки з казначейства? 
2) Тоді що є первинними документами для картки фактичних видатків? 
3) У картці аналітичного обліку капітальних видатків я повинна показувати всі придбання 10 і 11 рахунків? Їх придбання іде по КЕКВ 2210, а я там бачу зовсім інші КЕКВ...

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”