Картки аналітичні/фактичні

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Larysa306 писав:Доброго дня! Прошу про допомогу. Недавно почала працювати бухгалтером. Підкажіть, будь ласка, чи правильно думаю. 
1) Для картки аналітичного огбліку касових видатків первинні документи - це виписки з казначейства? 
2) Тоді що є первинними документами для картки фактичних видатків? 
3) У картці аналітичного обліку капітальних видатків я повинна показувати всі придбання 10 і 11 рахунків? Їх придбання іде по КЕКВ 2210, а я там бачу зовсім інші КЕКВ...
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

Larysa306
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 08 грудня 2017, 11:02
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Larysa306 »

EVGENIY писав:
Larysa306 писав:Доброго дня! Прошу про допомогу. Недавно почала працювати бухгалтером. Підкажіть, будь ласка, чи правильно думаю. 
1) Для картки аналітичного огбліку касових видатків первинні документи - це виписки з казначейства? 
2) Тоді що є первинними документами для картки фактичних видатків? 
3) У картці аналітичного обліку капітальних видатків я повинна показувати всі придбання 10 і 11 рахунків? Їх придбання іде по КЕКВ 2210, а я там бачу зовсім інші КЕКВ...
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/
Доброго дня. Все ж таки, не можу до кінця розібратись. З касовими видатками зрозуміла - вести по виписках з казначейства. А от на рахунок фактичних видатків зовсім заплуталась. Я цю картку веду по МО 5, 6, 8,13. Вірно? А що робити з МО10 та 9? в МО10 я списувала малоцінку і МО9 теж були списання? Де це відобразити? Касові і фактичні не можуть сходитись по кінцевих показниках, вірно? У картці фактичних видатків ми ж повинні показати всі витрати за рах. 8011, 8012, 8013 , 8014. Чи я не правильно думаю?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Larysa306 писав:
EVGENIY писав:
Larysa306 писав:Доброго дня! Прошу про допомогу. Недавно почала працювати бухгалтером. Підкажіть, будь ласка, чи правильно думаю. 
1) Для картки аналітичного огбліку касових видатків первинні документи - це виписки з казначейства? 
2) Тоді що є первинними документами для картки фактичних видатків? 
3) У картці аналітичного обліку капітальних видатків я повинна показувати всі придбання 10 і 11 рахунків? Їх придбання іде по КЕКВ 2210, а я там бачу зовсім інші КЕКВ...
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/
Доброго дня. Все ж таки, не можу до кінця розібратись. З касовими видатками зрозуміла - вести по виписках з казначейства. А от на рахунок фактичних видатків зовсім заплуталась. Я цю картку веду по МО 5, 6, 8,13. Вірно? А що робити з МО10 та 9? в МО10 я списувала малоцінку і МО9 теж були списання? Де це відобразити? Касові і фактичні не можуть сходитись по кінцевих показниках, вірно? У картці фактичних видатків ми ж повинні показати всі витрати за рах. 8011, 8012, 8013 , 8014. Чи я не правильно думаю?
Я взагалі то вже не бачу смисла в фактичних видатках, навіщо вони тепер потрібні в розрізі кекв якщо в фінзвітності вони без кекв, а в бюджетній їх вже не має! Та і в плані рахунків слово ФАКТИЧНІ прибрали! Тому це питання до Мінфіну, чи доречно вести ці картки!

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

подскажите пожалуйста а если поступление пенсий с Пенсионного фонда в терцентр (мы терцентр) на содержание подопечных субсчет 7511 какую карточку аналитического учета доходов заполнять и если другие доходы которые выделяют с местного бюджета для приобретения основных средств

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lyulyl писав:подскажите пожалуйста а если поступление пенсий с Пенсионного фонда в терцентр (мы терцентр) на содержание подопечных субсчет 7511 какую карточку аналитического учета доходов заполнять и если другие доходы которые выделяют с местного бюджета для приобретения основных средств
На какой балансовий счет в казначействе поступает такая пенсия?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lyulyl писав: если другие доходы которые выделяют с местного бюджета для приобретения основных средств
7. Картка аналітичного обліку капітальних видатків 

1. Картка призначена для відображення придбання необоротних активів (у тому числі землі, нематеріальних активів тощо), будівництва (придбання), модернізації, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будівель, споруд та об'єктів і супровідних робіт, які відповідно до державних будівельних норм є складовою частиною загальної вартості зазначених робіт, видатків з найму транспорту для будівельних робіт і капітального ремонту будівель. 

2. Картка ведеться щомісяця в розрізі кодів економічної класифікації видатків, які відносяться до категорії "Капітальні видатки", за загальним та спеціальним фондами. У централізованих бухгалтеріях для суб'єктів державного сектору, що ними обслуговуються, складаються окремі картки за кожним суб'єктом державного сектору в розрізі зазначених параметрів та загальна картка за всіма суб'єктами державного сектору, що обслуговуються.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/


4. Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань 

1. Картка призначена для аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань.

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Будь ласка, дайте приклад Картки аналіт. обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг)

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Скажіть, будь ласка, а в картці аналіт. обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг) залишок коштів на початок звітного року та залишок коштів на кінець звітного періоду це залишки на реєстраційних рахунках в казні чи це бух.рахунки 7 класу?

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Допоможіть розібратися. По картці обліку доходів все більше і більше запитань.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ira1807 писав:Допоможіть розібратися. По картці обліку доходів все більше і більше запитань.
Да однозначно с єтой карточкой не то что то в инструкции 
2. Картка відкривається на рік.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/
А если открить карточку то вроде как на месяц

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Може якось так
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Спасибі !!!!!!!!!
Але як тоді розуміти: За рядком "Затверджено кошторисом на рік" заповнюється річна сума планових надходжень. Протягом року цей показник може коригуватися на підставі змін, що вносяться до кошторисів у порядку, встановленому законодавством. Він повинен змінюватися?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ira1807 писав:Спасибі !!!!!!!!!
Але як тоді розуміти: За рядком "Затверджено кошторисом на рік" заповнюється річна сума планових надходжень. Протягом року цей показник може коригуватися на підставі змін, що вносяться до кошторисів у порядку, встановленому законодавством. Він повинен змінюватися?
Ну в моєму прикладі там навіть одна зміна стоїть! Тут то як раз питань не має!

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Я маю на увазі, не тільки внесення додаткових змін в додаткові рядки. А сам рядок "Затверджено кошторисом". Чи він не змінний? Адже в річній звітності "Затверджено кошторисом на рік" покажемо зміненим, а не первинним.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ira1807 писав:Я маю на увазі, не тільки внесення додаткових змін в додаткові рядки. А сам рядок "Затверджено кошторисом". Чи він не змінний? Адже в річній звітності "Затверджено кошторисом на рік" покажемо зміненим, а не первинним.
Він не змінний, ніхто не забороняє додати рядок з назвою "Разом зі змінами" і бачити там вже зі всіма змінами

ira1807
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 02 вересня 2016, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення ira1807 »

Дуже дякую

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

Larysa306, Доброго дня! Що Ви відображаєте у картці аналітичного обліку капітальних видатків? Якщо придбання по 10 і 11 рахунку, але КЕКВ 2210 , то не показуєте в Картці?Дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

АнфисаБюджет писав:Larysa306, Доброго дня! Що Ви відображаєте у картці аналітичного обліку капітальних видатків? Якщо придбання по 10 і 11 рахунку, але КЕКВ 2210 , то не показуєте  в Картці?Дякую
Картка ведеться щомісяця в розрізі кодів економічної класифікації видатків, які відносяться до категорії "Капітальні видатки", за загальним та спеціальним фондами. 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

" 1. Картка призначена для відображення придбання необоротних активів ..." Так починається сам текст порядку складання картки аналітичного обліку кап.видатків. Що мали на увазі ті хто розробляв Порядок?????????
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Нарахований знос основних засобів,який робиться по квартально, у картку аналітичного обліку фактичних видатків вноситься? (меморіальний ордер №17  )

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Aniko писав:Нарахований знос основних засобів,який робиться по квартально, у картку аналітичного обліку фактичних видатків вноситься? (меморіальний ордер №17  )
По факту картка фактичних видатків втратила хоча б якийсь смисл, але за логікою тепер виходить що так, знос треба там показати, да в МО 17!

АнфисаБюджет
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 26 вересня 2017, 12:33
Регіон: Луганская область

Повідомлення АнфисаБюджет »

[font='Noto Sans', sans-serif]По якому КЕКВ у картку аналітичного обліку фактичних видатків вноситься нарахована амортизація?[/font]

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

EVGENIY писав:
Aniko писав:Нарахований знос основних засобів,який робиться по квартально, у картку аналітичного обліку фактичних видатків вноситься? (меморіальний ордер №17  )
По факту картка фактичних видатків втратила хоча б якийсь смисл, але за логікою тепер виходить що так, знос треба там показати, да в МО 17!
А по яким КЕКВ,якщо це будівля?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Aniko писав:
EVGENIY писав:
Aniko писав:Нарахований знос основних засобів,який робиться по квартально, у картку аналітичного обліку фактичних видатків вноситься? (меморіальний ордер №17  )
По факту картка фактичних видатків втратила хоча б якийсь смисл, але за логікою тепер виходить що так, знос треба там показати, да в МО 17!
А по яким КЕКВ,якщо це будівля?
А яка вже різниця? Фактичних не має в формі 2м,д! А в формі 2-дс без кекв! Тому ставте в 3110 і ніхто вам нічого не скаже!

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Спасибо огромное!

Marusnata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 травня 2016, 10:39
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Marusnata »

Підкажіть будь ласка, картки аналітичного обліку фактичних видатків треба заповнювати окремо на кожний субрахунок чи можна все в одній картці?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Marusnata писав:Підкажіть будь ласка, картки аналітичного обліку фактичних видатків треба заповнювати окремо на кожний субрахунок чи можна все в одній картці?
Картка ведеться в розрізі КЕКВ за кожним КПК, рахунки бухобліку в інструкції про складання цих карток не фігурують!
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

Marusnata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 травня 2016, 10:39
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Marusnata »

Ще питання про Книгу аналітичного обліку асигнувань та взятих зобов'язань. Що мається на увазі ЮРИДИЧНІ чи ФІНАНСОВІ обов'язання? В Пордку № 604 чітко не вказано. Пояснення "розміщення замовлення, укладання договору, придбання товарів (послуг, робіт)" нічого не пояснює. Буду дуже вдячна за відповідь... А ще дякую сайту за бланки аналітичних карток в Екселі!!! Хоч ви полегшуєте роботу бухгалтерам.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Marusnata писав:Ще питання про Книгу аналітичного обліку асигнувань та взятих зобов'язань. Що мається на увазі ЮРИДИЧНІ чи ФІНАНСОВІ обов'язання? В Пордку № 604 чітко не вказано. Пояснення "розміщення замовлення, укладання договору, придбання товарів (послуг, робіт)" нічого не пояснює. Буду дуже вдячна за відповідь... А ще дякую сайту за бланки аналітичних карток в Екселі!!! Хоч ви полегшуєте роботу бухгалтерам.
Там маються на увазі ЮРИДИЧНІ! І наступне ваше питання я вам скажу ;)  А що ставити в 24 стовпчик "Оплачено за зобов’язанням"??? Як в одну клітинку можна вмістити наприклад 20 проплат? І питань безліч по кожній формі! Може Мінфін прочитає і відміне наприклад картку фактичних видатків :)
От жодного разу Мінфін з 90-х років, жодного прикладу або роз'яснення не надав по цим формам, чесно кажучи як ці форми раніше викликали багато запитань так і зараз запитань не менше!! 

П.С. Ще додам, особисто в мене перевіряючи перевіряли щоб ці довбані форми просто були, і жодного разу не перевіряли що там в тих формах написано!!

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Добрий день. Підкажіть будь ласка при заповненні картки фактичних видатків враховуємо, що на кінець кварталу закриті 80-ті та 70-ті рахунки. Проведення з 5511 враховуємо при заповненні чи відображаємо дані в картці накопиченно з початку року.Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”