Картки аналітичні/фактичні

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Наташа_П писав:
25 березня 2021, 11:32
Добрий день. Підкажіть будь ласка при заповненні картки фактичних видатків враховуємо, що на кінець кварталу закриті 80-ті та 70-ті рахунки. Проведення з 5511 враховуємо при заповненні чи відображаємо дані в картці накопиченно з початку року.Дякую.
По перше вести картку фактичних видатків вже не має ніякого смислу, адже фактичних видатків в бюджетній звітності не існує!
По друге вона не відповідає плану рахунків новому
По третє коли вона велась то велась наростаючим
ПО четверте рахунок 5511 взагалі до неї ніяким боком

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Але ж картка є. Наказ по її заповненню ніхто не відміняв. Колись так наростаючим. Питання в тому щоб виключити проведення Дт 5511 Кт 80*,85*,84*,81*.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Наташа_П писав:
25 березня 2021, 13:22
Але ж картка є. Наказ по її заповненню ніхто не відміняв. Колись так наростаючим. Питання в тому щоб виключити проведення Дт 5511 Кт 80*,85*,84*,81*.
Її вели щоб заповнити бюджетну звітність! Знайдіть в плані рахунків мені хоча б одне слово про фактичні видатки! Коли були фактичні видатки ніхто їх кожного кварталу не закривав саме тому це я називаю і неузгодженість, і вели картку по рахунку 801 або 802 а зараз рахунків 8 класу купа і як по ним вести по кожному картку??? Не здається зовсім безглуздям?

Особливо круто по рахунку 8012 вести по одному кекв цілу картку, коли в головній книзі можна глянути просто на цей рахунок! І так само по рахунку 8011!

Наголошую картка фактичних фидатків це абсолютне безглуздя в тому вигляді в якому вона зараз є!!
Я її бачу ось такою http://bit.ly/2Ut6MDB тоді в ній хоч якийсь смислу буде, адже витрати в фін звітності ви не показуєте в розрізі кекв!

П.С. Назвіть мені де ви будете використовувати дані з цих карток?

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Згодна з вами на 100%. Прийшла перевірка і вимагає картку.

DonBuh
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 12 січня 2019, 10:40
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення DonBuh »

Підкажіть будь ласка по цій "чудовій" формі обліку фактичних видатків - якщо в 1 кварталі закриваємо 8 класс на 5511, що потім наступного місяця відображати в картці у рядку "з початку року" - тільки квітень чи за 4 місяця? Ми поки що додаємо ще рядок з м/о№17 (закриття 8 класу) в Дебет субрахунку з мінусом. Не дуже подобається, але не знаю як правильно. Можливо хтось цікавився в Мінфіну як вони це бачать?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DonBuh писав:
05 січня 2023, 17:02
Підкажіть будь ласка по цій "чудовій" формі обліку фактичних видатків - якщо в 1 кварталі закриваємо 8 класс на 5511, що потім наступного місяця відображати в картці у рядку "з початку року" - тільки квітень чи за 4 місяця? Ми поки що додаємо ще рядок з м/о№17 (закриття 8 класу) в Дебет субрахунку з мінусом. Не дуже подобається, але не знаю як правильно. Можливо хтось цікавився в Мінфіну як вони це бачать?
Почитайте мої повідомлення вище, не можна вести те чого не існує, ніяких фактичних видатків вже не існує тому і картку таку вести на підставі даних бухобліку вже не можливо. І ще її вели щоб заповнити звіти 2м 4-1 4-2 4-3 в них вже давно прибрали фактичні видатки, саме тому і прибрали тому що їх вже не існує. І дані в цій картці вже нічого не показують і ні де не застосовуються.

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”