Головна книга бюджетних установ

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Nuttella
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 березня 2013, 23:11
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Nuttella »

Доброго дня! Перший раз на цьому сайті. Якщо хтось має- поділіться  головною книгою для бюджетних установ (в Екселі). Дякую зарані.

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Nuttella, загляните сюда https://buhgalter.com.ua/blanks/registr ... go-obliku/ и будете приятно удивлены.

Nuttella
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 березня 2013, 23:11
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення Nuttella »

Дуже вдячна!

oksi09
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 січня 2014, 21:06
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення oksi09 »

Доброго дня! Може у когось є головна книга в екселі з меморіальними ордерами. Будь ласка допоможіть!!!!!!!

marina76300
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 223
З нами з: 21 травня 2012, 11:22
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення marina76300 »

Цитата oksi09 ()200?'200px':''+(this.scrollHeight+5)+'px');">Доброго дня! Може у когось є головна книга в екселі з меморіальними ордерами. Будь ласка допоможіть!!!!!!!Я скачивала с  сайта "Бланки бухгалтера" https://buhgalter.com.ua/blanks/registr ... go-obliku/

таня6210
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 26 січня 2015, 15:07
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення таня6210 »

Цікаво було б побачити зразок заповнення головної книги, може в когось є?

Malyuga
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2013, 20:43
Регіон: Харьковская Область

Повідомлення Malyuga »

Так.мені було б дуже цікаво.також.бачити зразок заповнення головної книги сільської ради.Не завжди впевнена у правильності заповнення своєї.

таня6210
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 26 січня 2015, 15:07
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення таня6210 »

При заповнені в мене Дт = Кт, але залишок по головній книзі, і по меморіальному ордеру (на кінець)не сходиться і мені здається, що це не правельно(наприклад МО №2 рах 321,залишок згідно останьої виписки)

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

таня6210 писав:залишок по головній книзі, і по меморіальному ордеру
на початок і кінець повинні сходитись

таня6210
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 26 січня 2015, 15:07
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення таня6210 »

Дякую,буду шукати помилку....

№2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 квітня 2014, 13:02
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення №2 »

Помогите, плиз! Заключили договор на приобретение товаров в 2014 году, естественно была кредиторка на конец года, на приход поставили в январе 2015 года, как правильно отразить в главной книге?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

№2 писав:договор на приобретение товаров в 2014 году, естественно была кредиторка на конец года, на приход поставили в январе 2015 года
№2, якщо кредиторка була на кінець року, то і на облік повинні були поставити у 2014

№2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 квітня 2014, 13:02
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення №2 »

00оо

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Как же вы его сдали? У вас же баланс бы не пошел

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

№2, у вас была бы не кредиторка, а дебиторка...и только с согласованием вышестоящей организации. Так как соглосования не было и вы повесили суммы на кредиторку, значит и оприходование товара должнобыло быть в 2014 году

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В общем, напишите проводки, как вы это сделали

buhgalter123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:08
Регіон: Луганская область
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення buhgalter123 »

Подскажите, пожалуйста, я в поселковом совете новый главный бухгалтер, пытаюсь вести учет по новым стандартам, а журнал-главная и мемориальные ордера содержат счета 2005 года, например, доходы загального фонда корреспондируются по мемориальному ордеру №2 Дт 321 Кт 731, которого вообще в плане счетов нет; а в ордере 2/1 (по 010116) идет корреспонденция Дт 803 (его тоже нет в плане счетов) Кт 702. Ревизия была в октябре 2006 года, никаких замечаний по этому поводу не было. Помогите разобраться: оставлять как есть либо как эту ситуацию изменить?

Аватар користувача
Дімон
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 03 квітня 2012, 15:46
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Заставна
Подякували: 1 раз

Повідомлення Дімон »

buhgalter123, Обов'язково почніть правильно, Вам і легше буду......тому як рано чи пізно зробити це буде потрібно, а так  з чистого листа, і в ревізора до Вас не буде запитань! Вони різні бувають , котрийсь придивиться!

buhgalter123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:08
Регіон: Луганская область
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення buhgalter123 »

Дімон, я тоже так думаю, но как это сделать правильно не знаю.

Ivanka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 25 травня 2012, 16:15
Регіон: Тернопольская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ivanka »

buhgalter123, в мене похожа ситуація. прийшла в середині року, тому по головній сторнувала обороти з поч.року по рах.(731,803 і ін.) бух.довідкою, вказуючи що ці суми ведуться в "реєстрі доходів" і "руху по котлових рахунках". Надіюсь що правильно зробила
до речі там по головній фін. результат(залишки по котл.рах. теж потрібно сторнувати("-"дт317"+"дт431, "-"дт313"+"дт711(фін.рез.по сф в неї було на 711 ). я відштовхувалась від даних звітності, що вона здавала в ДКУ.

buhgalter123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:08
Регіон: Луганская область
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення buhgalter123 »

Ivanka, дякую, але хотілось би наглядно подивиться виправлену головну. Ви б не могли мені скинути на електронку пустий бланк головної, МО 2 та МО 2/1 (по 010116), бо виправлення помилок для мене це дуже важко.

Лютикэколог
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 березня 2013, 11:08
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Лютикэколог »

Подскажите пожалуйста,  обязательно ли вести отдельно главную книгу по местному и государственному бюджету. Предыдущий бухгалтер вела только одну книгу и теперь аудиторы настаивают, что  так как в казначейство сдаем два баланса то и книг должно быть две.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Если два баланса - то и книги две, логично.

Лютикэколог
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 березня 2013, 11:08
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Лютикэколог »

По идее логично, но еще раз перечитала Закон о бух учете и усомнилась. В Законе у бух.учете и финансовой отчетности указано, что "... Підприємство  може виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов`язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства..".
У меня филиалов либо отдельных подразделений нет, а отчетность в казначейство  является финансовой. Вот теперь ломаю голову как быть. Может у кого-то были проверки фин.инспекции по данному вопросу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лютикэколог, Вопрос этот риторический я много раз с ним сталкивался!! Вот моё мнение!! Вы скорее всего упсзн? Я считаю что баланс конечно же должен быть один так же как и главная книга!! Но к примеру в упсзн, содержится оно за счёт госбюджета значит баланс и главная книга у них должна быть одна по этому КВК!! Все деньги которые по субвенциям проходят не должны нигде в учёте установы показываться, есть же пункт и в наказе 44 что сдаються только формы 2 т.е. ненужен баланс!! Но на практике мне это не удалось доказать Все вышестоящие требуют по два баланса

Алиса8812
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2015, 21:02
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Алиса8812 »

Добрий день. В мене теж є питання стосовно журналу головної та фінасової звітності. Установа - головний розпорядник коштів міського бюджету, маємо розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня. Звітність здається в межах одного бюджету, проте розпорядників - 2, тому і баланс готується нашої установи та зведений баланс. Які, на вашу думку, мають бути записи, проводки в журнал-головній? Дякую.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В вашем журнале по этим распорядителям будут только транзитные суммы их финансирования. Больше ничего

Лютикэколог
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 березня 2013, 11:08
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Лютикэколог »

EVGENIY как раз субвенции я не получаю, а сдаю полный баланс (со всеми приложениями)  отдельно по гос и местному бюджету.  Все средства  по двум бюджетам используются предприятием без передачи иным распорядителям средств. Вопрос возникает именно из-за того, что в вышестоящие организации и в казначейство сдается "фінансова звітність", а главная книга це  узагальнюючий регіст та відноситься до "бухгалтерського обліку"

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лютикэколог, Установа не може утримуватись за рахунок коштів із різних бюджетів!! Фінансова звітність повинна відповідати записам у бухгалтерському обліку! Яка ви установа??

Зима
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 листопада 2013, 11:36
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Зима »

Доброго дня! А підкажіть, будьте ласкаві, де я можу взяти в екселі Мемориальні ордери з рахунками, які б були зв"язані з Головною книгою (розносиш М.Орд., а дані з мемориалок лягають автоматично в Головну книгу.) Так само, як EVGENIY розробив нам фінансову квартальну звітність, велике ДЯКУЮ йому!!! Потім просто легше працюється. Зарання Вам дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”