Головна книга бюджетних установ

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Правило есть - слева строчки - это мемориальные ордера, сверху столбцы - счета. Сумма оборотов будет сходиться, если в мемориальных ордерах правильно ее выставить.

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, як правильно відобразити суму в головній книзі. Купили бензин на організацію, платіжка вибита 30.11, а проплатили вже 01.12. В 6 проводці я поставила цю суму (47 401грн) на залишок на кінець місяця по субрах 375. І тепер саме на цю суму в мене не йде головна книга. Як показати її в головній книзі, щоб Дт=Кт?  Дякую за поміч!)

Ромашка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 червня 2014, 15:09
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ромашка »

Доброго ранку. Операція у Вас відбулась 01.12.2016 року, тоді, коли списалисть кошти. Значить проводку у МО-2 зробите у грудні. А за листопад на цю суму у вас заборгованість. У головній книзі за листопад проводка Дт-235 Кт-375, а в грудні - Дт-375 Кт-321.

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Я перепрошую, 375 рахунок це який? Я такого не знайшла в плані рахунків.

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Ромашка, Я перепрошую, 375 рахунок це який? Я такого не знайшла в плані рахунків.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

anastasia92, это вы его указали. Наверное, ошиблись

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Ой, сорі) Геть голова вже не варить! Я перепрошую! Дуже дякую за поміч!

olchik123
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 65
З нами з: 26 квітня 2015, 12:57
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olchik123 »

Доброго дня.Скажіть будь ласка, як в кінці року по головній книзі потрібно закривати субрахунки 802-812. Ми бюджетна організація.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

olyshka032 писав:Доброго дня.Скажіть будь ласка, як в кінці року по головній книзі потрібно закривати субрахунки 802-812. Ми бюджетна організація.
4.7 
Віднесення до результатів виконання кошторису видатків звітного періоду, проведених за рахунок коштів загального фонду бюджету 
431 
801, 802 
4.8 
Віднесення до результатів виконання кошторису видатків звітного року, проведених за рахунок доходів спеціального фонду бюджету: видатки за коштами, отриманими як плата за послуги, за іншими джерелами власних надходжень, за іншими надходженнями спеціального фонду 
432 
811, 812, 813
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-ustanov/

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

Доброго вечора!
На основі чого можна відновити головну книгу бюджетного підприємства? Книга не велася взагалі. Як вивести залишки по рахунках на звітну дату? Може хтось з такою проблемою стикався? Дякую.

ольга77777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 09 січня 2015, 16:19
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ольга77777 »

ого! як же все велося? як Ви приймали посаду...

ольга77777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 09 січня 2015, 16:19
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ольга77777 »

Відштовхуйтесь від останнього балансу.

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

приймати не було від кого. А в балансі я слабо плаваю, бо вперше в бюджеті та і зміна плану рахунків та бланків звітності не допомагає. А навпаки.

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

Наприклад стаття балансу "Фонд у МШП" Це який рахунок?
А стаття "результат виконання кошторису" відноситься на 5111 чи 5511?

ольга77777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 09 січня 2015, 16:19
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ольга77777 »

мшп по старому плану рахунків 221 по новому 1812 . результат виконання кошторису за звітний період 5511, 5512 фінансовий рузультат виконання кошторису. На 5111 віднесено зі старого плану рахунків 401 фонд необоротних активах за їх видами в старому балансі це рядок 330.

olchik123
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 65
З нами з: 26 квітня 2015, 12:57
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olchik123 »

Доброго дня.Скажіть будь ласка чи потрібно закривати рахунок 5512 (фін.результат?)

Зима
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 листопада 2013, 11:36
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Зима »

Доброго дня ВСІМ!!! Я нещодавно стала в бюджетній сфері (сільська рада), бухгалтером. Може хтось знає де можна скачати Головну книгу пов"язану з мемориальними ордерами!! Буду дуже вдячна!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Зима писав:Доброго дня ВСІМ!!! Я нещодавно стала  в бюджетній сфері (сільська рада), бухгалтером. Може хтось знає де можна скачати Головну книгу  пов"язану з мемориальними ордерами!! Буду дуже вдячна!
Ніде! Тільки самій ув'язувати! У нас на форумі ділилися такою книгою, але її кожен для себе сам повинен зробити!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY писав:
Зима писав:Доброго дня ВСІМ!!! Я нещодавно стала  в бюджетній сфері (сільська рада), бухгалтером. Може хтось знає де можна скачати Головну книгу  пов"язану з мемориальними ордерами!! Буду дуже вдячна!
Ніде! Тільки самій ув'язувати! У нас на форумі ділилися такою книгою, але її кожен для себе сам повинен зробити!
https://budget.factor.ua/viewtopic.php? ... 160#p52140

taniamix
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 жовтня 2017, 16:39
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення taniamix »

EVGENIY, Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність, коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО) не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

taniamix писав:EVGENIY,  Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність,  коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО)  не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.
Шукайте в екселі функцію ЗАКРІПИТИ ОБЛАСТІ і буде вам щастя! Ну правда тільки зліва закріпе і зверху!

taniamix
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 жовтня 2017, 16:39
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення taniamix »

EVGENIY писав:
taniamix писав:EVGENIY,  Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність,  коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО)  не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.
Шукайте в екселі функцію ЗАКРІПИТИ ОБЛАСТІ і буде вам щастя! Ну правда тільки зліва закріпе і зверху!
Дуже дякую, получилось!!!!!! :27:

ak
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 19 квітня 2013, 14:54
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 10 разів

Повідомлення ak »

Добрий день!підкажіть будь-ласка чи є вже головна з новими меморіальними ордерами?

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

EVGENIY, добрий день! я новачок, боюся не наробити помилок. Почала вести головну книгу, скачала тут на сайті, ( величезне СПАСИБІ) ніби все сходиться. Почала закривати рахунки на 12 листі у головній у рядку річні обороти. Залишки після річних оборотів йдуть у баланс я так розумію, баланс іде нормально. А мене щось лякає контроль оборотів вкінці справа. Обороти по Дт і Кт сходяться, но сума оборотів дуже велика. Це має якесь значення? може щось неправильно вела?

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:
taniamix писав:EVGENIY,  Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність,  коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО)  не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.
Шукайте в екселі функцію ЗАКРІПИТИ ОБЛАСТІ і буде вам щастя! Ну правда тільки зліва закріпе і зверху!
Помогите разобраться, откуда взяли 799,8 грн???
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Аліна-Аліна писав:EVGENIY, добрий день!  я новачок, боюся не наробити помилок. Почала вести головну книгу, скачала тут на сайті, ( величезне СПАСИБІ) ніби все сходиться. Почала закривати рахунки на 12 листі у головній у рядку річні обороти. Залишки після річних оборотів йдуть у баланс я так розумію, баланс іде нормально. А мене щось лякає контроль оборотів вкінці справа. Обороти по Дт і Кт сходяться, но сума оборотів дуже велика. Це має якесь значення? може щось неправильно вела?
Те що сума оборотів дуже велика це нормально

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ol4ik.kis писав:
EVGENIY писав:
taniamix писав:EVGENIY,  Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність,  коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО)  не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.
Шукайте в екселі функцію ЗАКРІПИТИ ОБЛАСТІ і буде вам щастя! Ну правда тільки зліва закріпе і зверху!
Помогите разобраться, откуда взяли 799,8 грн???
От списания

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:
Ol4ik.kis писав:
EVGENIY писав:
taniamix писав:EVGENIY,  Добрий день! Дуже вдячна Вам за головну книгу, ви МОЛОДЕЦЬ!!! Чи можна вас попросити в головній книзі зробити ще одну зручність,  коли відкриваємо файл ексел дуже багато рахунків (хочеться в середині книги відразу проставляти дані, але не видно на якому рядку тобто МО)  не видно початку (тобто МО), сума оборотів і кінця книги тобто контроль, було б добре щоб внизу ця полоска пересувала тільки середину книги і так в кожному місяці, а початок і кінець книги не рухались. Дякую.
Шукайте в екселі функцію ЗАКРІПИТИ ОБЛАСТІ і буде вам щастя! Ну правда тільки зліва закріпе і зверху!
Помогите разобраться, откуда взяли 799,8 грн???
От списания
какие суммы затрагивались с этой таблицы? это понятно что от списания. я не могу выйти на эту сумму, исходя из данных таблицы

ІваннаХоКА
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 04 січня 2018, 12:05
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ІваннаХоКА »

Будь ласка, хто може скинути приклад заповнення головної книги??? Я працюю в сільскій раді, колишній бухгалтер не вела головну книгу, а я тепер незнаю як почати і ще нові рахунки , зовсім заплуталася. Будь ласка, скиньте хто може на ел.адресу silrada.69@ukr.net

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

ІваннаХоКА писав:Будь ласка, хто може скинути приклад заповнення головної книги??? Я працюю в сільскій раді, колишній бухгалтер не вела головну книгу, а я тепер незнаю як почати і ще нові рахунки , зовсім заплуталася. Будь ласка, скиньте хто може на ел.адресу silrada.69@ukr.net
Ось приклад заповнення, але чим він Вам допоможе?
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”