Сторінка 1 з 1

Табель обліку робочого часу

Додано: 05 березня 2013, 20:57
ltvir
Може в когось є зразок табелю використання робочого часу розробленого для педагогічних працівників відповідно до форми №П-5. Будь-ласка, скиньте на електр. пошту ltvirina@rambler.ru . Табель опублікований в "Бюджетній бухгалтерії" від 17 жовтня 2011р. на мій погляд не досконалий, так як там немає видів доплат. Яку кількість годин ставити, наприклад, педагогу організатору чи директору, який працює на ставку і має 9 педагогічного навантаження? Раніше використовували довідку для нарахування заробітної плати вчителям (суто педагогічне навантаження), а табель лише для працівників які працюють, згідно штатного розпису. Тобто директор йшов по табелю, а його педагогічне навантаження по довідці. Підкажіть, будь-ласка, може ми робимо щось не так. Раніше зауважень контролюючих органів небуло.

Табель обліку робочого часу

Додано: 05 березня 2013, 22:29
EVGENIY
ltvir, Форма П-5 носит рекомендательный характер, на её основе вы можете сделать под себя и поставить туда то что вам подходит!!!

Табель обліку робочого часу

Додано: 07 березня 2013, 15:06
ltvir
Розробила свій табель обліку робочого часу для працівників закладів освіти. Буду рада будь-яким зауваженням.

Табель обліку робочого часу

Додано: 08 березня 2013, 16:51
alla-drejko
А приведіть приклад заповнення.   

Табель обліку робочого часу

Додано: 08 жовтня 2014, 11:34
psi-x
нужно ли вести табель на аттестованных милиционеров? У них согласно закону все дни считаются рабочими, но у нас была проверка Внутреннего отдела безопасности и нам сказали что нужно вести табеля, но как кто и какая форма этих табелей никто не поясняет.

Табель обліку робочого часу

Додано: 08 жовтня 2014, 13:46
Animone
psi-x писав:У них согласно закону все дни считаются рабочими


Интересно, это какого же "закону"? Я вот, например, к МВД никакого отношения не имею, но знаю, что согласно ст.22 Закона о милиции
Цитата писав:Для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий
тиждень. У необхідних випадках особи рядового і начальницького
складу несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а
також у вихідні та святкові дні.

Оплата праці в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові
дні провадиться відповідно до вимог законодавства.


А законодательством этим, надо полагать, является КЗоТ. К тому же, согласно п.2.1.1.6 Наказу МВС 30 грудня 2005 року № 1276
Цитата писав:Основним документом персонального обліку працівників- службовців є трудова книжка, яка оформлюється відповідно до Кодексу Законів про працю України та Інструкції про порядок ведення тру¬дових книжок працівників, яка затверджена спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 року за № 110.


и кроме того, согласно п.1.3.4 этого же Наказу
Цитата писав:Облік кадрів організовується та здійснюється на підставі затверджених штатів, наказів по особовому складу та інших документів, передбачених цією Інструкцією.


Так что, для работников МВД имеются все предпосылки вести табеля отработки рабочего времени. К тому же табель — это первичный документ для учета отработанного времени, который является так жe основаниeм для начисления заработной платы работникaм. Егo ведение обязательно для всех.

Табель обліку робочого часу

Додано: 08 жовтня 2014, 16:02
psi-x

Цитата писав:Интересно, это какого же "закону"?
Так сходу и не скажу, но вот тут например упоминается что платится за календарные дни http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z02 ... 0404981874
1.7. При виплаті особі рядового чи начальницького складу грошового забезпечення за неповний місяць розмір виплати за
кожний календарний день визначається шляхом ділення суми грошового
забезпечення за повний місяць на кількість календарних днів у місяці, за який здійснюється виплата.

и как это 41-годинний робочий тиждень, если у простых смертных 40—часовая неделя, откуда ещё один час? 5*40 =40, а что какой—то день в неделю работать на час больше?

Табель обліку робочого часу

Додано: 08 жовтня 2014, 17:20
Animone
psi-x писав:Так сходу и не скажу

Но ведь сказали. Правда это говорит лишь о том, что вы не умеете читать нормативные документы. Так, например, по данной вами ссылке чётко прописано, что


Цитата писав:3.7.5. Облік робочого часу здійснюється шляхом ведення щомісячного табеля з обов'язковою відміткою в ньому кількості відпрацьованих годин.

Табель обліку робочого часу

Додано: 09 жовтня 2014, 16:05
psi-x
Да, но там же сказано:
Цитата писав:3.7.4. Підставою для залучення працівників органів внутрішніх справ до понаднормової служби чи в дні щотижневого відпочинку та святкові дні є:

а) письмові накази керівників органів внутрішніх справ;

б) графіки нарядів чергувань, затверджені керівниками органів внутрішніх справ.


т.е. с одной стороны у них при расчёте зарплаты считаются календарные дни, но с другой стороны должны быть приказы о выходе на работу на выходных. Но по факту таких приказов нет, а на выходные они работают, так как же отображать в табеле?

Табель обліку робочого часу

Додано: 10 жовтня 2014, 09:06
Animone
Animone писав:Я вот, например, к МВД никакого отношения не имею


Могу только предположить, что зарплата и денежное довольствие - это одно и тоже. Денежное довольствие выплачивается в полном объеме за полностью отработанный месяц. А это означает, что мент должен отработать установленную ему норму часов в месяц. Кстати, недельная 41-часовая норма определена и п.21 Постановы от 29.07.1991 № 114

И насколько это соответствует действительности, подтверждает табель учета рабочего времени. В противном случае, оплата производится в порядке, определенном п.1.7 (при неполном рабочем месяце) или же п.3.7 Приказа № 499 от 31.12.2007 (при переработке). Т.е. в первом случае выплачивается денежное довольствие, рассчитанное в кал.днях, а во втором - помимо денежного довольствия за полный календарный месяц производится ещё доплата, размер которой исчисляется исходя из отработанных часов.
psi-x писав:с другой стороны должны быть приказы о выходе на работу на выходных.


Не во всех случаях работа в выходные оплачивается в двойном размере. Что такое выходные - определено в КЗоТ. Читайте внимательно.

Табель обліку робочого часу

Додано: 13 жовтня 2014, 16:45
Юлия1
до нарахування заробітної плати керівник вирішив, що бухгалтеру, який нараховує заробітну плату, досить копії розпорядження  про надбавку керівника...наскільки я заню розпорядження чи накази роздруковуються у декількох екземплярах , один зберігається  у керівника, другий направляється до бухгалтерії для нарахування заробітної плати разом з табелем обліку робочого часу....первинна документація наскільки я знаю надається в оригіналі а не в копіях....чи правильно робить керівник надаючи копію свого розпорядження про нарахування надбавки до бухгалтерії???

Табель обліку робочого часу

Додано: 13 жовтня 2014, 23:34
yaoleg
Юлия1, керівник все робить правильно - в установі зберігається лише один екземпляр оригіналу наказ, все інше завірені копії!

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 18 січня 2017, 17:01
владка
ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА! графа відпрацьовано годин має заповнюватись у цілих годинах, годинах-хвилинах чи як ?

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 18 січня 2017, 18:00
EVGENIY
владка писав:ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА! графа відпрацьовано годин має заповнюватись у цілих годинах, годинах-хвилинах чи як ?
https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ogo-chasu/

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 19 січня 2017, 09:52
владка
я, мабуть, погано пояснила сутність питання... Установа працює по 8 год 15 хв чотири дні на тиждень і 7 год один день. Підраховуючи відпрацьований час часто виникає ситуація коли працівник відпрацював не цілі год а год з хвилинами 15 хв., 30, 45 . Як правильно їх відобразити у мідсумку годин за місяць? так і писати 130 год. 15 хв ?

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 13 лютого 2017, 17:12
Olga_K
15хв-це 0,25 години. відповідно до цього й заповнюємо  кількість. за таким же режимом працюємо і інколи не сходиться загальна кількість годин за місяць, але оплата по окладу- і все в нормі

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 13 лютого 2017, 17:20
Alisa17
Olga_K писав:15хв-це 0,25 години. відповідно до цього й заповнюємо  кількість. за таким же режимом працюємо і інколи не сходиться загальна кількість годин за місяць, але оплата по окладу- і все в нормі
так потрібно ставити 8.25? А в нас проставляють 8.15. Це порушення?

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 13 лютого 2017, 17:31
zachselrada@ukr.net
Я проставляю 8,25. У табелі години

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 12 липня 2017, 11:30
Krinevaelena
владка писав:я, мабуть, погано пояснила сутність питання... Установа працює по 8 год 15 хв чотири дні на тиждень і 7 год один день. Підраховуючи відпрацьований час часто виникає ситуація коли працівник відпрацював не цілі год а год з хвилинами 15 хв., 30, 45 . Як правильно їх відобразити у мідсумку годин за місяць? так і писати 130 год. 15 хв ?
Будь ласка, підкажіть, якщо, наприклад, в червні вийшло 157,25 години за повний відпрацьований місяць (норма 159 годин). Я могу нарахувати зарплату за повний місяць, це не буде порушенням, що ми не відпрацювали по нормі 159 годин? Виникло протистояння бухгалтера з кадровиком. Бухгалтер хоче, щоб в табелі було по нормам 20 днів і 159 годин. А кадровик заповнює табель 20 днів і 157,25 годин, і стверждує що це законно по колдоговору. Як правильно заповнити табель?

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 12 липня 2017, 11:53
Ventel
А в колдоговорі також вказано такий графік? Якщо так, то на мою думку, треба рахувати фактично відпрацьований час.

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 12 липня 2017, 14:11
Krinevaelena
Ventel писав:А в колдоговорі також вказано такий графік? Якщо так, то на мою думку, треба рахувати фактично відпрацьований час.
І платити пропорційно відпрацьованим годинам?

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 12 липня 2017, 14:37
Ventel
Так. Краще менше, і потім донарахувати, ніж утримувати;)

Re: Табель обліку робочого часу

Додано: 30 серпня 2017, 13:13
Olga_K
необходимо внимательно ознакомиться с колдоговором. по такому графику работают, в основном, специалисты, а для оплаты у них установлены оклады за полный отработанный месяц(в днях) и кол-во часов не особо играет роль. вот если бы оплата была почасово-тогда, конечно, учитывались бы каждые 0,25. а так-главное отработать все дни за плановым графиком.