Книга аналітичного обліку асигнувань та взятих зобов’язань

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VikaS писав:Підкажіть, будь ласка,  які зобов’язання: юридичні чи фінансові потрібно вказувати в книзі аналітичного обліку асигнувань та взятих зобов’язань?
Книга призначена для реєстрації узятих суб'єктами державного сектору зобов'язань (розміщення замовлення, укладання договору, придбання товарів (послуг, робіт)) відповідно до бюджетних асигнувань і контролю за відповідністю взятих зобов'язань бюджетним асигнуванням.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/

ЮРИДИЧНІ

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

Якщо ми вводимо юридичні, наприклад зарплата, то остання колонка оплачених зобов'язань буде щомісяця коригуватися?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юська писав:Якщо ми вводимо юридичні, наприклад зарплата,  то остання колонка оплачених зобов'язань буде щомісяця коригуватися?
Я цим питання задаюсь вже років 10!

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

EVGENIY писав:
Юська писав:Якщо ми вводимо юридичні, наприклад зарплата,  то остання колонка оплачених зобов'язань буде щомісяця коригуватися?
Я цим питання задаюсь вже років 10!
А якщо вводити фінансові, то і останню колонку не треба буде коригувати. А де прописано, що саме юридичні, а не фінансові зобов'язання беруться? Взагалі є якісь  більш детальні роз'яснення по заповненню цієї форми?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юська писав:
EVGENIY писав:
Юська писав:Якщо ми вводимо юридичні, наприклад зарплата,  то остання колонка оплачених зобов'язань буде щомісяця коригуватися?
Я цим питання задаюсь вже років 10!
А якщо вводити фінансові, то і останню колонку не треба буде коригувати. А де прописано, що саме юридичні, а не фінансові зобов'язання беруться? Взагалі є якісь  більш детальні роз'яснення по заповненню цієї форми?
Не має і ніколи не було, та думаю ніколи і не буде роз'ясненнь! Вигадали форму а як її заповнити ніхто не знаю! Саме юридичні тому що вони називаються БЮДЖЕТНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ. і в картці саме про них мова!

Юська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 грудня 2014, 09:13
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Юська »

EVGENIY писав: Не має і ніколи не було, та думаю ніколи і не буде роз'ясненнь! Вигадали форму а як її заповнити ніхто не знаю! Саме юридичні тому що вони називаються БЮДЖЕТНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ. і в картці саме про них мова!
Дякую!!!

Аватар користувача
OksanaNet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 05 липня 2017, 15:41
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення OksanaNet »

я щось путаю...

скажіть, чи  кожною установою ведуться

1) Картка аналітичного обліку відкритих (виділених) асигнувань
2) Книга аналітичного обліку асигнувань та взятих зобов'язань

Чим вони відрізняються ?

https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-skladannya-kartok-i-knig-analitichnogo-obliku-subyektami/

Buhosvita
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 січня 2018, 17:45
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buhosvita »

Доброго дня! Допоможіть будьласка така ситуація: ми (бюджетна установа) відшкодовуєм щомісяця кошти за електроенергію орендарю і в березні місяці нам повернулись кошти на рахунок у виписці казни написано "повернення надмірно зарахованих коштів " як цю суму відобразити в картці аналіт.обліку касових видатків адже вона вже пройшла по КЕКВ 2273 раніше? записати в ту саму колонку зі знаком "-" тобото касові за місяць по цьому КЕКв будуть нульові? та чи маю я ії знову заносить до картки віділених асигнувань?

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”