журнал - головна

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
irina@1265
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 лютого 2018, 09:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення irina@1265 »

Доброго дня! Підкажіть як у головній книзі відобразити залишки на реєстраційних рахунках в Казначействі. В цьому році тільки почали її вести, на початок року відобразила по Дб 2313, а от як показати залишок на кінець місяця на реєстраційних непойму проводки.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina@1265 писав:Доброго дня! Підкажіть як у головній книзі відобразити залишки на реєстраційних рахунках в Казначействі. В цьому році тільки почали її вести, на початок року відобразила по Дб 2313, а от як показати залишок на кінець місяця на реєстраційних непойму проводки.
які проводки????? Якщо ніякого руху не було то що ви хочете в проводках написати?

irina@1265
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 лютого 2018, 09:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення irina@1265 »

EVGENIY, були надходження, як ці кошти що надійшли правильно показати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina@1265 писав:EVGENIY, були надходження, як ці кошти що надійшли правильно показати?
По загальному або спеціальному? Адже залишків по ЗФ не може бути, там в певних випадках тільки! Тому і надходження Дт 2313 Кр 7011 (5411) це по ЗФ, по різним видам СФ буде і різні 7 класу рахунки! Я не розумію в чому ваша проблема??? Ви то про залишки питаєте то тепер про надходження!

irina@1265
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 лютого 2018, 09:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення irina@1265 »

EVGENIY писав:
irina@1265 писав:EVGENIY, були надходження, як ці кошти що надійшли правильно показати?
По загальному або спеціальному? Адже залишків по ЗФ не може бути, там в певних випадках тільки! Тому і надходження Дт 2313 Кр 7011 (5411) це по ЗФ, по різним видам СФ буде і різні 7 класу рахунки! Я не розумію в чому ваша проблема??? Ви то про залишки питаєте то тепер про надходження!
Я мала на увазі залишки доходів сільського бюджету на котловому рахунку 3142, як правильно відобразити суму коштів які залишилися на кінець місяця?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina@1265 писав:
EVGENIY писав:
irina@1265 писав:EVGENIY, були надходження, як ці кошти що надійшли правильно показати?
По загальному або спеціальному? Адже залишків по ЗФ не може бути, там в певних випадках тільки! Тому і надходження Дт 2313 Кр 7011 (5411) це по ЗФ, по різним видам СФ буде і різні 7 класу рахунки! Я не розумію в чому ваша проблема??? Ви то про залишки питаєте то тепер про надходження!
[font="Noto Sans", sans-serif]Я мала на увазі залишки доходів сільського бюджету на котловому рахунку 3142, як правильно відобразити суму коштів які залишилися на кінець місяця?[/font]
Читайте вот єту тему https://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=89&t=2851

П.С. Сколько ж лет єтот вопрос будут задавать  :57:

Вика8931
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2014, 09:26
Регіон: Полтавская Область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Вика8931 »

[ltr]EVGENIY! Доброго дня, дякую Вам за головну книгу у форматі Еxсel, але допоможіть ще в такому питанні: Як додати колонки субрахунків у січні-грудні. щоб все в'язалося?[/ltr]

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Вика8931 писав:[ltr]EVGENIY! Доброго дня, дякую Вам за головну книгу у форматі Еxсel, але допоможіть ще в такому питанні: Як додати колонки субрахунків у січні-грудні. щоб все в'язалося?[/ltr]
Я вже давно її робив, треба трошки розбиратися в екселі! Все одно прийдеться правити кожен місяць мабуть! Можна виділити одразу всі 12 місяців і додати колонки і вони додадуться одразу у всіх місяцях! Перетягніть формули і перевірте! Може спрацює!

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”