Меморіальний ордер 16

Обсуждаем Документи, бланки, форми бухгалтеров
НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, стикнулася з заповненням МО16, а саме по позабалансовому рахунку 031 та 021. Як їх правильно відобразить в МО? Поділіться, будь ласка!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НСемак писав:Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, стикнулася з заповненням МО16, а саме по позабалансовому рахунку 031 та 021. Як їх правильно відобразить в МО? Поділіться, будь ласка!!!
А що ви ставите на ці рахунки? І що саме не зрозуміло?

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

На 021 у мене знаходяться активи на відповідальному зберіганні, які я показую в річній звітності. Я так розумію що їх потрібно вказувати і в мо 16? Чи як правильно підкажіть, не знаю що робити? І при складанні річної звітності, а саме 5-дс "Розшифрування позабалансових рахунків" 03 рахунок нам сказали ставити всі зобовязання, то їх також нада відображати по МО 16?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НСемак писав:На 021 у мене знаходяться активи на відповідальному зберіганні, які я показую в річній звітності. Я так розумію що їх потрібно вказувати і в мо 16? Чи як правильно підкажіть, не знаю що робити? І при складанні річної звітності, а саме 5-дс "Розшифрування позабалансових рахунків" 03 рахунок нам сказали ставити всі зобовязання, то їх також нада відображати по МО 16?
звичайно ж активи на відповідальному зберіганні треба показувати там, не розумію чому питання саме по ним адже там всі поля які треба заповнити зрозумілі і ясні!! Де ви їх взагалі раніше відображали якщо не в 16 ордері?
Як заповнюється 16 ордер
6. МЕМОРІАЛЬНИЙ ОРДЕР № 16 
Накопичувальна відомість позабалансового обліку

1. У накопичувальній відомості позабалансового обліку ведеться облік надходження та вибуття в розрізі об’єктів позабалансового обліку.

2. До граф 1-6 заносяться дані про надходження (одержання, надання, отримання тощо), а до граф 7-12 - дані про вибуття (використання, списання, повернення, сплату тощо) об’єктів, які обліковуються на позабалансових рахунках:

01 «Орендовані основні засоби та нематеріальні активи»;

02 «Активи на відповідальному зберіганні»;

03 «Бюджетні зобов’язання»;

04 «Непередбачені активи»;

05 «Непередбачені зобов’язання, гарантії та забезпечення надані»;

06 «Гарантії та забезпечення отримані»;

07 «Списані активи»;

08 «Бланки документів суворої звітності»;

09 «Передані (видані) активи відповідно до законодавства».

На кінець кожного місяця розраховується вартість залишку об’єктів позабалансового обліку (графа 5) за даними цієї графи на початок місяця та записами, внесеними до цієї графи протягом місяця, з урахуванням даних, наведених у графах 8 і 11.

3. За необхідності накопичувальна відомість об’єктів позабалансового обліку продовжується додатковими аркушами такого самого змісту і формату.

4. Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

5. При автоматизованому веденні бухгалтерського обліку використовується форма меморіального ордера № 16-авт.

Порядок складання меморіального ордера № 16-авт аналогічний порядку складання меморіального ордера № 16.
А от на рахунок зобов'язань я би поспорив!

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

Наш головний розпорядник зобовязав поставити на 031 рахунок навіть зобовязання по КЕКВ 2111 та 2250, 2120. На піставі яких документами їх потрібно там відображати та обліковувати в МО 16? І як саме, якщо так? Або ж яка процедура їх обліку?

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

021 рахунок я й відображала в МО 16 тільки він такий незрозумілий по заповненню, вибуттю активів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НСемак писав:021 рахунок я й відображала в МО 16 тільки він такий незрозумілий по заповненню, вибуттю активів.
ставите в приход, і він там в приході стоїть поки не буде повернення або переадачі назад!
На кінець кожного місяця розраховується вартість залишку об’єктів позабалансового обліку (графа 5) за даними цієї графи на початок місяця та записами, внесеними до цієї графи протягом місяця, з урахуванням даних, наведених у графах 8 і 11.
Тобто висить у мо 16 кожного місяця поки не списали!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

031 рахунок, це по суті наші реєстри юридичних зобов'язань! 
я не згоден, але все ж таки мабуть треба його вести в окремому 16 МО
03 рахунок
Рахунок 03 "Бюджетні зобов'язання"
Рахунок 03 "Бюджетні зобов'язання" призначено для обліку й узагальнення інформації про розміщення замовлення, укладення договору, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, згідно з якими необхідно здійснити платежі протягом цього ж періоду або у майбутньому, відповідно до бюджетних асигнувань.

Збільшення залишку на рахунку відбувається при взятті бюджетних зобов'язань, зменшення - при сплаті за бюджетними зобов'язаннями та в разі змін умов бюджетних зобов'язань (додаткові договори, розірвання договору тощо).

Рахунок 03 "Бюджетні зобов'язання" має такі субрахунки:
031 "Укладені договори (угоди, контракти) розпорядників бюджетних коштів";
032 "Укладені договори (угоди, контракти) державних цільових фондів".
На субрахунках 031 "Укладені договори (угоди, контракти) розпорядників бюджетних коштів" (032 "Укладені договори (угоди, контракти) державних цільових фондів") ведеться облік розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами інформації про розміщення замовлення, укладення договору, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, згідно з якими необхідно здійснити платежі протягом цього ж періоду або у майбутньому, відповідно до бюджетних асигнувань.


Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/
 
Треба в 16 мо писати всі договори, потім якщо ви по ним платите то вписуєм в вибуття ту суму, на кінець місяця підсумок та перенесення залишків на початок наступного місяця!!!
Ох не подобається мені це!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

І треба питання задати хто ось це вигадав, чому ж не підлаштували під таке МО 16  :57:

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

Добрий день! А ще питання, а як же ж бути з КЕКВ 2111 та 2120, 2250? Я к саме їх потрібно і на підставі чого відображати в обліку?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НСемак писав:Добрий день! А ще питання, а як же ж бути з КЕКВ 2111 та 2120, 2250? Я к саме їх потрібно і на підставі чого відображати в обліку?
Ну я би ставив Дату і номер реєстра до якого включені зобов'язання по 2111
Назва об’єкта позабалансового обліку - Зобов'язання за КЕКВ 2111
підстава (номер, дата і назва документа) - Реєстр ЮЗ №1 від 06.01.2019

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

А по вибуттю тоді буде фінансові зобовязання, так? І на мінус також? А ще питання під цей ордер, що потрібно складати всі договора, юридичні та фінансові зобовязання?

НСемак
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 травня 2018, 10:38
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення НСемак »

По суті договора у нас повинні зберігатися відповідно до номенклатури в окремій папкі. Чи їх потрібно під МО16?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НСемак писав:А по вибуттю тоді буде фінансові зобовязання, так? І на мінус також? А ще питання під цей ордер, що потрібно складати всі договора, юридичні та фінансові зобовязання?
а по вибуттю - Платіжне доручення! Договора сюди точно не потрібні! А от реєстри ЮЗ їх все одно нікуди не втулити :) Можна мабуть сюди підкладати! Платіжни доручення сюди теж не потрібно підкладати адже вони в 2 (3) МО

DonBuh
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 12 січня 2019, 10:40
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення DonBuh »

добрий день. можете підказати - якщо ми ведемо автоматизований облік (в програмі), то маємо використовувати меморіальні ордери (авт). не зрозуміло чому в мо 16 у варіанті (авт) відсутні графи 7-12 та взагалі інші назви колонок, і де тоді залишок по об'єкту має бути? У Порядку складання написано, що складання 16-авт аналогіне складанню мо16. можливо хтось може поділитися зразком заповнення (021,031). дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DonBuh писав:
27 лютого 2024, 11:07
добрий день. можете підказати - якщо ми ведемо автоматизований облік (в програмі), то маємо використовувати меморіальні ордери (авт). не зрозуміло чому в мо 16 у варіанті (авт) відсутні графи 7-12 та взагалі інші назви колонок, і де тоді залишок по об'єкту має бути? У Порядку складання написано, що складання 16-авт аналогіне складанню мо16. можливо хтось може поділитися зразком заповнення (021,031). дякую
а те що там є Дебет субрахунків і кредит питань не викликає? :52:
Думаю просто автор цього документу не став заморочуватись з 16 авт і зробив його таким як і всі, чому він так зробив , ну мабуть не було часу, або ще якихось причин, але я б все ж таки радив 16 без авт вести він більш інформативний і більш зрозумілий, до речі ми в ФІТ Бюджеті так і зробили додали 16 без авт , або покажіть заборону що так не можна?

DonBuh
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 12 січня 2019, 10:40
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення DonBuh »

звісно викликало питання, я ж і написала - що геть інші колонки, ще й м'яко кажучі дивні)) дякую за пораду. напевно потрібно звернути увагу мінфіна на "дивність" форми авт.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DonBuh писав:
28 лютого 2024, 17:50
звісно викликало питання, я ж і написала - що геть інші колонки, ще й м'яко кажучі дивні)) дякую за пораду. напевно потрібно звернути увагу мінфіна на "дивність" форми авт.
Коли будете звертати їх увагу, то зверніть їх увагу і на те що вони забули вилучити картку обліку фактичних видатків :7:

Відповісти

Повернутись до “Документи, бланки, форми”