Документація

Обсуждаем всё что угодно, в пределах приличного
Аватар користувача
p1oneer
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2013, 11:43
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення p1oneer »

Добрий день, усім форумчанам! 
Я навчаюсь на 4 курсі економічного факультету, і в мене в програмі навчання стоїть обов'язковий захист кошторису бюджетної установи  (управління). Проблема в тому, що складання умовного кошторису та подальший його захист заборонено, а взяти його мені немає де. Я декілька раз писав прохання у свою місцеву ради, але прийшов лист з проханням почекати закінчення бюджетного року, але в мене раніше сесія закінчиться.
Отже звертаюсь до  вас допоможіть студенту, якщо хто може надайте документацію по бюджетній установі (управління).
P.S. Крім кошторису мені необхідно,  тарифікаційний список, план асигнувань, лімітна довідка, штатний розпис.

Добавлено (06.12.2013, 14:45)
---------------------------------------------
До речі я готовий надати матеріальну винагороду будь кому хто допоможе з документацією.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

p1oneer, попросіть у своєї ради за попередній бюджетний рік()2012, тому що 2013 бюджетний рік, ще не завершено і відповідно кошторис ще повністю не виконано!

Аватар користувача
p1oneer
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2013, 11:43
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення p1oneer »

Просив, сказали написати запит, написав через тиждень подзвонили сказали через навантаженість вони зараз не можуть задовольнити моє прохання тому  пришлють документацію через 1 - 3 місяці.
P.S. У запиті вказав що мене задовольнить інформація за будь який з останніх 3 - х років.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

p1oneer, в мене була подібна ситуація, то мені давали документи які я перезнімав власноруч. Просто поясність керівнику, що дуже треба і Ви згодні самі переписати/перезняти документи, щоб його працівників не відволікати від роботи

Аватар користувача
p1oneer
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2013, 11:43
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення p1oneer »

в міську раду не пускають просто так....ходив управління освіти там сказали що категорично не дадуть....ходив в управління соціального захисту там сказали ідти державну адміністацію чи міську раду....просто всі відпрпавляють в раду чи в адміністрвцію....просто бугалтери бояться що дадуть інформацію яку не можна....хоча більшість документації що мені треба має бути у публічному доступі для територіальної громади....

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

p1oneer, Краще ромовляти з керівником установи особисто, пояснити свою ситуацію. Якщо ж нічого не виходить зверніться за допомогою до викладача, скоріш за все в нього є подібні дані.

Аватар користувача
p1oneer
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2013, 11:43
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення p1oneer »

самі знаєте як керівники до студентів відносяться, кщо нема знайомих то від них нічого не добешься....
викладач каже щоб самі шукали бо вона за нас нашу роботу робити не буде....

Відповісти

Повернутись до “Курилка”