Підкажіть, будь ласка

Обсуждаем всё что угодно, в пределах приличного
Петро15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 січня 2018, 18:54
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Петро15 »

Підкажіть, будь ласка, чи існують якісь особливості у взаєовідносинах бюджетних установ (організацій) з пенсійним фондом? з фондом соціального страхування?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

що мається на увазі?

Петро15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 січня 2018, 18:54
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Петро15 »

Olga_K писав:що мається на увазі?
Ідеться про сплату ЄСВ чи певні пільги для бюджетних установ

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

не знаю. раніше були- це нижчий % по нарахованому ЄСВ(як для бюджету). а зараз... пільгових умов немає.
наскільки я знаю-то бюджет нараховує та перераховує ЄСВ ще до закінчення звітного місяця, бо з/пл виплачується на кінець поточного місяця. і в звітах тоді багато перерахунків за минулий період і л/л багато за минулий місяць, бо ж табель закриваємо наперед

olya-gula
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 26 лютого 2015, 08:39

Повідомлення olya-gula »

Допоможіть будь-ласка розібратись у неприємному питанні: сільський голова своїм розпорядженням зняв надбавку за виконання важливої роботи собі мені, як бухгалтеру, секретарю та землевпоряднику, пояснивши в розпорядженні що важлива робота у вересні місяці не виконувалась, але в розпорядженні про преміювання себе преміює в розмірі 70%(є рішення сесії про преміювання яке прийняте 09.02.2018, до підвищення окладів, рішення не переглядалось, голова не виносив це питання на сесію,преміював себе розпорядженням), співробітників  (мене як бухгалтера сільської ради, секретаря та землевпорядника) не преміює, пояснивши усно що він так захотів, в штатному станом на 15.05.2018 закладена надбавка 50% та премія в розмірі 20 % сільському голові,10% посадовим особам, чи законні його дії, і якщо ні то як з ним боротися?

Відповісти

Повернутись до “Курилка”