КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ГЕНЕРАТОРА? ЯК ПРАВИЛЬНО?

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Barabylka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 березня 2021, 17:37
Регіон: Кіровоградська

Повідомлення Barabylka »

ДОБРОГО ДНЯ! ТАКА СИТУАЦІЯ: ПРИ ВСТАНОВЛЕНІ ГЕНЕРАТОРА НАСЛІДОК НЕРІВНОМІРНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ФАЗ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ ЗГОРІВ МОТОР. Купили новий мотор і поставили його як окремий ОЗ (ВАРТІСТЬ 6250 ГРН). ДІЙШЛА ЧЕРГА ДО РЕМОНТУ ГЕНЕРАТОРА. І...?
ЯК ПРАВИЛЬНО ДОКУМЕНТАЛЬНО ОФОРМИТИ ЦЮ ОПЕРАЦІЮ.
схиляюся до такого варіанту:
1. акт комісії про виведення з ладу електродвигуна та провести його заміну.
2. акт на ведення в експлуатацію ОЗ (нового мотора) чи акт передачі на ремонт ,реконструкцію та модернізацію (генератора). тут я не можу визначитися як правильно? тобто як правильно встановити цей мотор?
прошу , висловіть свою думку.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Мотор це ЗАПЧАСТИНА а не ОЗ

Barabylka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 березня 2021, 17:37
Регіон: Кіровоградська

Повідомлення Barabylka »

EVGENIY писав:
16 лютого 2023, 12:00
Мотор це ЗАПЧАСТИНА а не ОЗ
так як його(мотора) вартість 6250 грн, то я його віднесла на 1311 (капінвестиції в ОЗ)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Barabylka писав:
16 лютого 2023, 13:05
EVGENIY писав:
16 лютого 2023, 12:00
Мотор це ЗАПЧАСТИНА а не ОЗ
так як його(мотора) вартість 6250 грн, то я його віднесла на 1311 (капінвестиції в ОЗ)
вартість мотора може бути і мільйон але це не зробить його ОЗ тому що це запчастина!
На субрахунках 1515 (1525) "Запасні частини" ведеться облік придбаних чи виготовлених запасних частин, готових деталей, вузлів, агрегатів, які використовуються для проведення ремонтів, заміни зношених частин машин (медичних, електронно-обчислювальних тощо), обладнання, тракторів, комбайнів, транспортних засобів (моторів), інструментів, а також автомобільних шин (включаючи покришки, камери й обідні стрічки тощо) у запасі та обороті незалежно від їх вартості. На цих субрахунках відображається обмінний фонд повнокомплектних машин, устаткування, двигунів, вузлів, агрегатів тощо.

Barabylka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 березня 2021, 17:37
Регіон: Кіровоградська

Повідомлення Barabylka »

зрозуміла,дякую

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”