НАТУРАЛЬНА ФОРМА

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Kris23
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 червня 2020, 16:28
Регіон: Закарпатська область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Kris23 »

Доброго дня!!! Прийняли від благодійної організації генератор вартістю 600000,00 грн.в квітні, провели по натуральній формі. Виявилось, що організація помилилась з отримувачем, що по факту не ми мали його отримати, а інша організація. Питання чи правомірно буде скасувати натуральну форму, тобто зробити мінусову натуральну форму та довідку про зміни до кошторису? Яка підстава повернення, чи достатньо листа від організації, що вони нам помилково передали. Чи тільки через рішення ради?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Думаю рішення сесії тут явно ні до чого! Робіть акт повернення на підставі листа, і на підставі акту і листа робіть довідку в натуральній формі з мінусом (не знаю чи проводе таке казначейство, теоретично повинно, але можуть впиратися, потім розкажете, може скажуть не з мінусом а просто платіжку з дохідного), а вже після того як довідку в казначействі проведуть робити довідку про зміни до кошторису

Kris23
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 червня 2020, 16:28
Регіон: Закарпатська область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Kris23 »

EVGENIY писав:
17 травня 2023, 14:50
Думаю рішення сесії тут явно ні до чого! Робіть акт повернення на підставі листа, і на підставі акту і листа робіть довідку в натуральній формі з мінусом (не знаю чи проводе таке казначейство, теоретично повинно, але можуть впиратися, потім розкажете, може скажуть не з мінусом а просто платіжку з дохідного), а вже після того як довідку в казначействі проведуть робити довідку про зміни до кошторису
З казначейством обговорили, сказали, що можна зробити мінусову натуральну форму і довідку.

Kris23
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 17 червня 2020, 16:28
Регіон: Закарпатська область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Kris23 »

EVGENIY писав:
17 травня 2023, 14:50
Думаю рішення сесії тут явно ні до чого! Робіть акт повернення на підставі листа, і на підставі акту і листа робіть довідку в натуральній формі з мінусом (не знаю чи проводе таке казначейство, теоретично повинно, але можуть впиратися, потім розкажете, може скажуть не з мінусом а просто платіжку з дохідного), а вже після того як довідку в казначействі проведуть робити довідку про зміни до коштори

Доброго дня! наступне таке делікатне питання, коли ми отримували генератор, то в акті не було зазначено його вартість, відповідно ми визначили справедливу вартість на дату отримання, і поклали на баланс. Тепер ми повертаємо його, то чи обов"язково вказувати його вартість в акті повернення?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Як вам надавали так і повертайте, не було вартості значить не вказуйте, по обліку знімайте по тій вартості по якій ставили

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”