Запитання про вiднесення на субрахунок

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Sveta_zhurba
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 28 квітня 2014, 13:51
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск

Повідомлення Sveta_zhurba »

Дякую, Юлия Крот. Ви мені дуже допомогли

СветланаМ.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 вересня 2015, 17:01
Регіон: Николаевская область

Повідомлення СветланаМ. »

Форумчане,подскажите пожалуйста проводки - 114 (мягкий инвентарь на складе),-114/1 ( в підзв) с момента покупки, фонд, списание 1-х 50%, списание, 2-х 50% по старому и по новому. А так же 113. Большое спасибо!

СветланаМ.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 вересня 2015, 17:01
Регіон: Николаевская область

Повідомлення СветланаМ. »

по старому методу (спец фонд)
Дт114- Кт675 отримали на склад 10,00
812- 401 відобр. у фондах 10,00
114/1- 114 передали в експлуатацію 10,00
401- 132 перш.50% списали 5,00
як прав. відобразити при списанні другу половину (50%) 5,00
и списання самого Кт114/1 10,00

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

СветланаМ. писав:Форумчане,подскажите пожалуйста проводки - 114 (мягкий инвентарь на складе),-114/1 ( в підзв) с момента покупки, фонд, списание 1-х 50%, списание, 2-х 50% по старому и по новому. А так же 113. Большое спасибо!
Такі операції слід відображати в бухгалтерському обліку відповідно до Типової кореспонденції субрахунків (оприбуткування - див. п. 1.1-1.5 Типової кореспонденції, списання - п. 1.17, нарахування амортизації - п. 1.20) https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-ustanov/
Востаннє редагувалось 04 серпня 2016, 16:40 користувачем Крот Юлія, всього редагувалось 1 раз.

СветланаМ.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 вересня 2015, 17:01
Регіон: Николаевская область

Повідомлення СветланаМ. »

Ну понятно...Дякую, буду искать дальше.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

СветланаМ. писав:Ну понятно...Дякую, буду искать дальше.
Не полінуйтеся перейти за посиланням, яке я Вам залишила у повідомленні вище, і почитати (пункти Типової кореспонденції я Вам указала). Там все написано.

каре
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 серпня 2016, 05:17
Регіон: Полтавская область

Повідомлення каре »

Крот Юлія, здравствуйте подскажите пожалуйста.Бюджетная организация безоплатно передает необоротные активы другому учереждению.Какие проводки должны быть?Вторую часть износа я насчитала Дт841 Кт 132.Что дальше?

ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Підкажіть, на який субрахунок віднести електрощит вартістю 300грн?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

каре писав:Крот Юлія, здравствуйте подскажите пожалуйста.Бюджетная организация безоплатно передает необоротные активы другому учереждению.Какие проводки должны быть?Вторую часть износа я насчитала Дт841 Кт 132.Что дальше?
Доброго дня!
У разі безоплатної передачі необоротних активів (я так зрозуміла, мова йде про МНМА), слід складати такі проводки:
1) Нараховано 50% (2-гу половину) зносу Дт 841 Кт 132;
Одночасно проводиться другий запис Дт 401 Кт 841.
2) Відображено безоплатну передачу МНМА:
- на суму первісної вартості Дт 401 Кт 113;
- на суму нарахованого зносу Дт 132 Кт 401.

СветланаМ.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 вересня 2015, 17:01
Регіон: Николаевская область

Повідомлення СветланаМ. »

Крот Юлія писав:
СветланаМ. писав:Ну понятно...Дякую, буду искать дальше.
Не полінуйтеся перейти за посиланням, яке я Вам залишила у повідомленні вище, і почитати (пункти Типової кореспонденції я Вам указала). Там все написано.
Звичайно я перечитала типові кореспонденції ще до запитання, мене хвилювало питання,що до списання останніх 50%, та списання самих МНМА (наприклад на поховання померлих підопічних). Я поспілкувалася з профі, питання вирішено, вибачте за клопоти.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

СветланаМ. писав:
Крот Юлія писав:
СветланаМ. писав:Ну понятно...Дякую, буду искать дальше.
Не полінуйтеся перейти за посиланням, яке я Вам залишила у повідомленні вище, і почитати (пункти Типової кореспонденції я Вам указала). Там все написано.
Звичайно я перечитала типові кореспонденції ще до запитання, мене хвилювало питання,що до списання останніх 50%, та списання самих МНМА (наприклад на поховання померлих підопічних). Я поспілкувалася з профі, питання вирішено, вибачте за клопоти.
У повідомленні вище наведені проводки по безоплатній передачі МНМА - фактично це ті самі проводки по списанню. Раптом стане в нагоді.
На майбутнє: якщо хочете отримати конкретну відповідь, ставте більш конкретне запитання.

ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Крот Юлія, підкажіть, на який субрахунок віднести електрощит вартістю 300грн? 113 чи 221?..

Анна Русова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 серпня 2016, 08:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Анна Русова »

Підскажіть на який рахунок обліковується меморіальна дошка вартістю 2480 грн, яка встановлена на фасаді закладу

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Анна Русова писав:Підскажіть на який рахунок обліковується меморіальна дошка вартістю 2480 грн, яка встановлена на фасаді закладу
Таку меморіальну дошку слід обліковувати на субрахунку 113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи".

Анна Русова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 серпня 2016, 08:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Анна Русова »

дякую

Ярослава01
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 04 грудня 2015, 10:59
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Ярослава01 »

Доброго дня. Підскажіть будь ласка до якої підгрупи 104 рахунку віднести газовий котел? Дуже треба. Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ярослава01 писав:Доброго дня. Підскажіть будь ласка до якої підгрупи 104 рахунку віднести газовий котел? Дуже треба. Дякую.
9) інші машини та обладнання

Ярослава01
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 04 грудня 2015, 10:59
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Ярослава01 »

Дякую вам гарно Євгеній.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

ВикторияЯ писав:Крот Юлія, підкажіть, на який субрахунок віднести електрощит вартістю 300грн? 113 чи 221?..
Якщо я все вірно зрозуміла, то Ви придбали корпус (металева або пластмасова панель з дверцятами) для електричного розподільного щита без автоматик. В такому разі обліковувати електрощиток як окремий об’єкт не потрібно. Після придбання його слід оприбуткувати на субрахунок 234 "Господарські матеріали і канцелярське приладдя". А заміну старого щитка на новий слід розглядати як поточний ремонт, тож після встановлення його вартість необхідно списати на витрати звітного періоду.

Аватар користувача
Муштей (Кононенко) Евгения
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 листопада 2015, 14:23
Звідки: Ukraine, Терновка

Повідомлення Муштей (Кононенко) Евгения »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо організація передає системний блок від комп'ютера, частини якого обліковуються разом як цілісний об'єкт за одним інвентарним номером. Як правильно показати це в обліку? Дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Mushtei писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо організація передає системний блок від комп'ютера, частини якого обліковуються разом як цілісний об'єкт за одним інвентарним номером. Як правильно показати це в обліку? Дякую!
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... t=20#p9674
https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... spisannya/

Аватар користувача
ГОРОО ГОРОО
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 серпня 2016, 09:25

Повідомлення ГОРОО ГОРОО »

на якому субрах.обліковувати оптоволоконний пучок бокового свічення вартістю 19000,00 грн. за 1 комплект

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

ГОРОО ГОРОО писав:на якому субрах.обліковувати оптоволоконний пучок бокового свічення вартістю 19000,00 грн. за 1 комплект
На скільки я зрозуміла оптоволоконний пучок бокового свічення використовується як один із засобів реабілітації дітей з ураженням нервової системи у сенсорних кімнатах. Якщо так, тоді його слід обліковувати на субрахунку 104 "Машини та обладнання" (підгрупа 9 "інші машини та обладнання").

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

нам спонсоры подарили и установили камеры видео в школу, на 104 счет ,а в  какую группу сомневаюсь отнести

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:нам спонсоры подарили и установили камеры видео в школу, на 104 счет ,а в  какую группу сомневаюсь отнести
мені здається до 9

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

Добрый день!
Приобрели колонки, усилитель, акустический кабель для создания акустической системы. Возник вопрос по кабелю: на какой счёт оприходовать и как с ним быть после установки (будет проложен в актовом зале, здание своё, приобретён по КЕКВ 2210)

Sichova Tatiana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 15:53
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Sichova Tatiana »

День добрый! Мы получили гуманитаркой немного строителельных материалов, из них своими силами построили навес для сушки белья и беседку. Составили акт об использованных материалах, получилось стоимость навеса около 4 тыс.грн, а беседки - 2 тыс.грн.
На какой субсчет эти сооружения поставить?
Как для основных средств сумма маловата, с одной стороны, а с другой всё же сооружения...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

grek писав:Добрый день!
Приобрели колонки, усилитель, акустический кабель для создания акустической системы. Возник вопрос по кабелю: на какой счёт оприходовать и как с ним быть после установки (будет проложен в актовом зале, здание своё, приобретён по КЕКВ 2210)
Где то подобный вопрос уже недавно звучал и мы на него отвечали! Если будете оприходывать всё как АКУСТИЧЕСКАЯ СИСТЕМА то в неё и кабель войдёт! Если же всё по отдельности то кабель можно просто списать!

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

EVGENIY писав:
grek писав:Добрый день!
Приобрели колонки, усилитель, акустический кабель для создания акустической системы. Возник вопрос по кабелю: на какой счёт оприходовать и как с ним быть после установки (будет проложен в актовом зале, здание своё, приобретён по КЕКВ 2210)
Где то подобный вопрос уже недавно звучал и мы на него отвечали! Если будете оприходывать всё как АКУСТИЧЕСКАЯ СИСТЕМА то в неё и кабель войдёт! Если же всё по отдельности то кабель можно просто списать!
Да, вопрос по акустике я уже задавал!
Оприходуем всё по отдельности. Кабель отнести на 234 счёт (стоимость более 3000 грн.) а потом списать на установку?

Olichka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 червня 2013, 21:45
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Olichka »

добрый день. скажите, пожалуйста, блок питания компьютерный 300w стоимостью 450,00 грн - на какой счет отнести в бюджетной организации?спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”