Подскажите !

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Оксана1
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 липня 2012, 18:32
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Оксана1 »

Подскажите, пожалуйста! Есть ли какой-нибудь бланк представления о согласовании назначения на должность главного бухгалтера для казначейства (или пример, как представление может выглядеть)?

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

Усім, доброго дня, так сталося що в зв"язку з переїздом пів року не працювала, раніше я працювала в установі , що фінансувалася з Державного бюджету в Херсонській області, тож казначеям Херсонської області великий привіт і велика вдячність, вони молодці вміють люди працювати. А от тепер про головне: зараз працюю в установі що фінансується з місцевого бюджету. ТОж поясніть які такі великі зміни трапилися за пів року. Чи може в УДКСУ м Хмельницький інші закони. раніше, якщо ти несеш реєструвати зарплату 5 числа(встановлена дата отримання з-плати), хоч на рахунок ще і не надійшли кошти - приймаються одночасно і фінансові зобов"язання і платіжки і Заявка на готівку. А зараз все по іншому: несеш реєструвати заробітну плату (якщо ще кошти не надійшли) - приймають лише фінансові зобов"язання і заявку. А платіжки приймають лише в день коли надходять коши і датою фактичного проведення платежу і знову вимагають Заявку тією ж датою. Виходить що казначеї заставляють мене порушувати строки виплати заробітної плати. адже я як бухгалтер маю своєчасно положити платіжні доручення. Можливо щось змінилося в Порядку проведення безготівкових операції. Підскажіть де прочитати, а то відчуваю себе 15-ти літньою дівчинкою з пустою головою. буду щиро вдячна за відповідь

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

HNA, теперь несёте зпл 4-го числа и платёжки от 4-го чтоб они прошли 5-го!

Вобще то если почитать Наказ про обслуживание месных бюджетов то одна из причин в не принятии платёжных поручений это ОТСУТСВИЕ ДЕНЕГ на счёте и вроде так всегда и было, просто раньше на это закрывали глаза сейчас по строже!

На счёт заявки тут они переборщили она нужна одна для взятия финобязательств, зачем им вторая не понятно!

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

EVGENIY , насчет отсутствия денег - согласна. Но вот вопрос: какой период времени платежка действительна, насколько мне не изменяет память, согласно Постановления Нац банка - 1 месяц. В таком случае не понятно почему нельзя принять платежку сразу, вместе с винансовыми обязательствами а провести оплату по ней в день зачисления средств на счет? Просто не люблю чувствовать себя слепым котенком. Я пыталась найти на эту тему какую нибудь нормативку - и ничего может вы подскажете?

Добавлено (16.11.2012, 22:39)
---------------------------------------------
EVGENIY, вношу поправку согласно Наказу про обслуживание месных бюджетов платежка действительна 10 дней, но нигде не написано что они не имеют права ее принимать пока на счете нет средств, или же я чего то не дочитала

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

HNA, платежка действительна 30 календарных дней п.10.3 (Порядок обслуговування МБ), цитата "затвердженою постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22"!!! та п.1.9."Доручення платників про списання коштів зі своїх рахунків банки приймають до виконання виключно в межах залишку коштів на цих рахунках або якщо договором між банком та платником передбачено їх приймання та виконання в разі відсутності/недостатності коштів на цих рахунках." того же постановления НБУ!!!!!!

Вообще плательщик не может делать платежное поручение пока не убедится что у него на счете есть необходимая сумма для оплаты(должен получить выписку)! А вообще налаживайте отношения с казначеем, и если Вы правы я уверен Вам пойдут на встречу. Казначейство никогда по своей прихоти не оставит людей без заработной платы. В Вашем случае, бухгалтер и казначей друг друга не поняли.

Аватар користувача
nadegda_solo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2011, 22:37
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Первомайск
Подякували: 1 раз

Повідомлення nadegda_solo »

здравствуйте! подскажите, какими нормативными документами руководствовались при начислении износа на дома и сооружения в 1996 году. Ну очень нужно исправить ошибки предыдущего бухгалтера...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

HNA,
HNA писав:вношу поправку согласно Наказу про обслуживание месных бюджетов платежка действительна 10 дней, но нигде не написано что они не имеют права ее принимать пока на счете нет средств, или же я чего то не дочитала
тут вы пропустили уже действует новый наказ в нём 10 дней убрали! Я согласен с Олегом помоему всегда можно деоговорится, темболее же у соседнего казначея 100% лежит розподил РДА и деньги будут

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

nadegda_solo писав:здравствуйте! подскажите, какими нормативными документами руководствовались при начислении износа на дома и сооружения в 1996 году. Ну очень нужно исправить ошибки предыдущего бухгалтера...

Річні норми амортизаційних відрахувань встановлюються у відсотках до балансової вартості кожної з груп основних фондів на початок звітного періоду в таких розмірах:
група 1 - 5 відсотків;
група 2 - 25 відсотків;
група 3 - 15 відсотків.
Зазначені норми застосовують для нарахування зносу невиробничих основних фондів, у тому числі житлових будинків.
Ці ж норми використовують бюджетні установи і організації для визначення зносу основних фондів.

Добавлено (22.11.2012, 20:51)
---------------------------------------------
Згідно документу

Про проведення індексації балансової вартості основних фондів та визначення розмірів амортизаційних відрахувань на повне їх відновлення у 1996 - 1997 роках

Кабінет Міністрів України
Постанова № 523 від 16.05.1996

Аватар користувача
nadegda_solo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2011, 22:37
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Первомайск
Подякували: 1 раз

Повідомлення nadegda_solo »

user, спасибо

Lu
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 07 грудня 2011, 09:46
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Lu »

Здраствуйте, подскажите, кто знает!!!!Как расчитать индексацию в кошторис на 2013 год, при условии, что зарплата повышатся будет только с 01.01.13 и 01.12.13

Инна1990
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 01 лютого 2012, 13:56
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення Инна1990 »

доброго дня! Не можу розібрати куди оприбуткувати корзини для сміття(22 грн.) та вазони для квітів (15 грн., 5 грн)?????????? на 234? чи все таки 221?

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Думаю що більше підходять до 221 "господарський інвентар - предмети конторського та господарського облаштування". А взагалі великого значення немає - на таку дрібноту ревізори уваги не звертають, головне щоб було на обліку.

Инна1990
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 01 лютого 2012, 13:56
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення Инна1990 »

ДЯКУЮ!

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

Невикористані бюджетні асигнування по КЕКВ 1111(загальний фонд,бюджетна установа-відділ Держкомзему) на кінець року.Які наслідки вони будуть мати ,згідно Постанови №228,та Наказу №1223 ? Виходить,що бюджетна установа безпідставно завищила собі потребу в фінансуванні та кошторисних призначеннях-як наслідок залишок невикористаних коштів по з/п,що буде забрано в бюджет в кінці року..

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

zema, А что нельзя зарплату выплатить?? Нам бы ваши проблемы!! В бюджет вернутся они все в конце года!!

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

так-то оно так..))) но уж очень много остаётся....эконимия ...всё возможное уже выдали...а по 1000 % премии начальник всё равно не поставит))) так-что останется и 1111 и 1120...на другие районы перекинуть не успеем...всё равно-же нарушение ,я так думаю..п.29-включення в кошторис установи асигнувань,не зумовлених потребою..

Добавлено (19.12.2012, 20:53)
---------------------------------------------
EVGENIY,по ходу подскажите как прикреплять файлы?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

над кнопкой ДОБАВИТЬ ОТВЕТ смотрите кнопка ОБЗОР и строка єта назівается ПРИКРЕПИТЬ ФАЙЛ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

упс сори, пользователи на могут файлы прикреплять! Щас поменяю настройки сайта!

Аватар користувача
Роман
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 грудня 2012, 22:22
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Новгород-Северский

Повідомлення Роман »

Добрый день всем.

Подскажите пожалуйста, могу ли я изменить условия типового договора на поставку газа нашей организации относительно сроков уплаты. Как известно, договор есть типовым, но вот условия оплаты в них не в пользу бюджетной организации. Я имею ввиду абз.3 пункта 4.6 типового договора.
У нас в договоре, который предоставил горгаз стоит 1 число крайний срок оплаты. Это значить, что за газ нужно рассчитаться в текущем месяце до 1 числа следующего месяца исходя из договорных объемов. Т.Е организация должна платить не за фактический объем газа по счетчику , а за договорной с последующей корректировкой.т.е авансовым платежем. В этом случае возникает вопрос , на основании какого документа я должен перечислить деньги, ведь акт приема-передачи за фактически потребленный объем и счет на оплату согласно того же договора , должен предоставляться горгазом до 5 числа за расчетным месяцем, потом нам дается 2 дня на подписание..
Т.е как минимум, срок уплаты должен составлять 17 число следующего месяца.

Оно б то ничего страшного, но в разделе об ответственности сторон четко оговорено, что в случае неисполения условий договора и нарушения условий оплати взымается пеня или прекращается подача газа.

Аватар користувача
ВалентинаФСБ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 30 травня 2011, 15:28
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Белозерка

Повідомлення ВалентинаФСБ »

Добрый день всем! Помогите в таком вопросе: как правильно вести учет по валюте. Значит ситуация такая: бюджетная организация сдала деньги на валютный счет, открытый в ком.банке. Валюта - деньги, изъятые следователем, будут на счете до решения суда или следователя. Нашла наказ ДКУ от 24.07.01 №126, но там общие фразы, а хочется конкретно, поподробнее. Может кто знает на каком счете учитываются, я нашла что 318, а там еще по видам валюты раписать надо. И проводки какие? И что из банка нам надо иметь? Справик про курсы валют? А в казначейство справку про ин.валюту каждый месяц подавать?

rozkvit
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 05 січня 2013, 22:31
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення rozkvit »

Обязательно ли составлять додаток к годовому плану закупок

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

rozkvit, да, это в "ІНСТРУКЦІЇ щодо заповнення форми річного плану закупівель"  ЗАТВЕРДЖЕНОЇ Наказом Міністерства економіки України  26.07.2010 N 922, прописано в п 1:

У разі якщо очікувана вартість закупівлі є меншою сум,
зазначених у частині першій статті 2 Закону ( 2289-17 ), такий
предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який
складається в довільній формі та підписується головою комітету з
конкурсних торгів або особою, яка виконує його обов'язки.

Ирис_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 03 січня 2013, 09:29
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ирис_ubr »

Может есть у кого-то простая програмка для начисления з/п. в Ексель? Поделитесь. Новичек в бухгалтерии.

Alekso
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 31 травня 2012, 22:04
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Alekso »

Подскажите пожалуйста. Если в преамбуле договора на поставку товаров и услуг указан руководитель предприятия, который на даный момент находится на больничном, может ли договор подписать исполняющий обязанности руководителя (есть приказ на временное исполнение обязанностей) или же тогда и в преамбуле должен быть указан и. о. руководителя?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Alekso, тот кто прописан в договоре, тот и подписывает

rozkvit
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 05 січня 2013, 22:31
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення rozkvit »

Подскажите пожалуйста,если был приобретен сельским советом стенд по КФК 070101,а теперь  этот стенд надо передать на КФК 110204,как правильно  отразить передачу в учете ?

Valentina_

Повідомлення Valentina_ »

Добрий день. Зовсім не можу розібратись. Для відкриття рахунку в казначействі по спец. фонду треба вказати базу 01,02,03... Де її можна знайти???????? Потрібно відкрити рахунок за кодом 2520200 (на виконання цільових заходів). Буду дуже вдячна.

Lida7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 лютого 2012, 11:51
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно

Повідомлення Lida7 »

Підкажіть чи переглядає хтось виписки з казни через інтернет?
Якщо так, то скажіть як ви це зробили!

Valentina_

Повідомлення Valentina_ »

в мене теж було це питання)))) Необхідно придбати модем (не інтернет) внутрійшній або зовнішній. Перший коштує 90 грн, другий 300грн(приблизно). Казначейство дає програмку, яка ніюи додзвонюється до "казни" і відкриває вашу пошту. Щось таке. Принаймні так пояснили в казначействі.

Lida7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 лютого 2012, 11:51
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно

Повідомлення Lida7 »

Дякую!
А мені сказали що заповнюєш лише якусь заявку і несеш до казни!
Але нічого більш детального ні де її брати ні яка вона!

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”