Подскажите !

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Littlegirlua писав:які зараз норми зносу на необоротні активи діючі ? Дякую
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -politiki/

Littlegirlua
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 08 вересня 2015, 16:09
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Littlegirlua »

EVGENIY писав:
Littlegirlua писав:які зараз норми зносу на необоротні активи діючі ? Дякую
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -politiki/
просто зараз заповнюємо довідники 1 с,раніше нараховувалась амортизація в таблиці прикріпленій на вашому сайті, а зараз вручну вносимо,переймаюсь  чи не буде розбіжностей в електронному вигляді

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Допоможіть будь ласка! У 2015 році ми робили капітальний ремонт з утепленням даху і міняли вікна на пластикові по програмі енергозбереження. Чи потрібно нам відповідно відображати ці роботи в обліку, враховуючи вимоги наказу Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору » р. VІ « Облік ремонту та поліпшення основних засобів »

КАТЕРИНА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 серпня 2020, 13:59
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення КАТЕРИНА »

rada2815 писав:
17 квітня 2013, 12:17
Дорогі колеги !Допоможіть розібратися з відновленням касових видатків.Наприклад : по виписці нам поступили кошти за електроенергію від орендаря , я роблю проводку Дт 323 Кт 364.Пишу листа  в казначейство і роблю платіжне на відновлення касових. Друга виписка приходить з казначейства ці самі кошти вони проводять по рахунку по Дт ,а потім по Кт . Яку мені треба зробити проводку? Я вже остаточно заплуталась. Дуже дякую.
Добрый день! Я понимаю прошло уже совсем не мало времени как Вы опубликовали вопрос, но все же пожалуйста, вы разобрались? Если можно помогите с этим вопросом, перерыла весь форум, не могу разобраться :30:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

КАТЕРИНА писав:
01 лютого 2021, 13:48
rada2815 писав:
17 квітня 2013, 12:17
Дорогі колеги !Допоможіть розібратися з відновленням касових видатків.Наприклад : по виписці нам поступили кошти за електроенергію від орендаря , я роблю проводку Дт 323 Кт 364.Пишу листа  в казначейство і роблю платіжне на відновлення касових. Друга виписка приходить з казначейства ці самі кошти вони проводять по рахунку по Дт ,а потім по Кт . Яку мені треба зробити проводку? Я вже остаточно заплуталась. Дуже дякую.
Добрый день! Я понимаю прошло уже совсем не мало времени как Вы опубликовали вопрос, но все же пожалуйста, вы разобрались? Если можно помогите с этим вопросом, перерыла весь форум, не могу разобраться :30:
https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... pada-2018/
ось на цьому вебінарі я про це розповідав і показував проводки

КАТЕРИНА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 серпня 2020, 13:59
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення КАТЕРИНА »

EVGENIY писав:
01 лютого 2021, 21:29
КАТЕРИНА писав:
01 лютого 2021, 13:48
rada2815 писав:
17 квітня 2013, 12:17
Дорогі колеги !Допоможіть розібратися з відновленням касових видатків.Наприклад : по виписці нам поступили кошти за електроенергію від орендаря , я роблю проводку Дт 323 Кт 364.Пишу листа  в казначейство і роблю платіжне на відновлення касових. Друга виписка приходить з казначейства ці самі кошти вони проводять по рахунку по Дт ,а потім по Кт . Яку мені треба зробити проводку? Я вже остаточно заплуталась. Дуже дякую.
Добрый день! Я понимаю прошло уже совсем не мало времени как Вы опубликовали вопрос, но все же пожалуйста, вы разобрались? Если можно помогите с этим вопросом, перерыла весь форум, не могу разобраться :30:
https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... pada-2018/
ось на цьому вебінарі я про це розповідав і показував проводки
СПАСИБОЧКИ :52:

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”