ПОСТАНОВА від 22 жовтня 2008 р. N 943

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

В мене не прийняли документи на реєстрацію ( придбання меблів для дитячого садка) посилаючись на цю постанову. Почитала. але в цій постанові йдеться мова за державні кошти, про обмеження придбання за рахунок місцевого бюджету не знайшла. чи я щось не так зрозуміла?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Все Ви правильно розумієте. Просто казначейство перестраховується. Можете звернутися до свого головного розпорядника (міськради) нехай чере рішення сесії проведеть придбання меблів для потреб дитсадка і в ньому вкажуть що для потреб вихованців тобто дітей, а не для адміністрації. Цитата із ПКМУ "припинити придбання меблів Для службового користування". А взагалі підійдіть до начальника відділу видатків і поясніть ситуацію. Із будь-якої ситуації є вихід. Просто зазвичай ми йог не бачимо, або ж не хочемо бачити.

P.S. Ця постанова для МБ носить рекомендаційний характер! Якщо ж у Вашої установи немає заборгованості по іншим статтям казначейство немає ніякого права відмовляти в реєстрації зобов'язань у межах кошторисних призначень на поточний бюджетний рік!!!

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

yaoleg писав:Можете звернутися до свого головного розпорядника (міськради) нехай чере рішення сесії проведеть придбання меблів для потреб дитсадка і в ньому вкажуть що для потреб вихованців тобто дітей, а не для адміністрації.

yaoleg, спасибі за відповідь, так у нас і є МБ, головного розпорядника немає. В казначействі при відмові в реєстрації на заборгованість не вказували, тільки на обмеження згідно цієї постанови. Можливо казначей підзабув, що в мене проплата з МБ, а не за державні кошти, адже в нього обслуговуються не тільки с/ради, а можливо постанова в старій редакції, де було написано "бюджетні кошти". Буду виясняти, просто сама для себе перепитала, чи я правильно зрозуміла норми постанови.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10287
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tinamar, ещё не забывайте есть вот такая
постановление КМУ «О предельных суммах расходов на приобретение автомобилей, мебели, другого оборудования и устройств, мобильных телефонов, компьютеров государственными органами, а также учреждениями и организациями, содержащимися за счет государственного и местных бюджетов» от 04.04.2001 г. № 332

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Уважаемые коллеги!
 
В постановлении есть ограничение на ремонт "служебных кабинетов". НИкаких перекрестных ссылок и разъяснений в Лиге не нашла. Что значит "ремонт служебных кабинетов", что туда включается?
 


Добавлено (13.11.2013, 22:20)
---------------------------------------------
Вот, например, выделили новое помещение, там все зорошо, но нужно перепровести освещение, розетки, утсановить батареи (прошлые арендаторы их сняли). Это не ремонт кабинетов, оно будет звучать совсем по-другому. Но я хочу сделать под эти работы дефектный акт, договор с калькуляцией, формы 2-кб, 3-кб (суммы там маленькие).
 
 
Но мало ли кто и как будет трактовать.:blink:

Ksyusha

Повідомлення Ksyusha »

скажіть, а якщо меблі закуповується за рахунок коштів спецфонду, можна не брати до увагидану постанову?

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”