Как правильно оформить подаренные компьютеры

Обговорюємо бухоблік на рахунках 10 "Основні засоби", 11 "Інші необоротні матеріальні активи", 12 "Нематеріальні активи", 13 "Капітальні інвестиції"
tatas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 13 травня 2013, 16:05
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення tatas »

Здравствуйте. Бюджетной организации были подаренны новые компьютеры. Как правильно оформить акты ? Какой они должны быть формы? Что делать в Министерстве и Казначействе я знаю. Интересует правильное оформление и проведение самими актами. Что нужно подписывать со стороной которая сделала этот подарок ? Акт в свободной форме, или есть утвержденный бланк ? Спасибо за помощь.

vic323
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 березня 2011, 10:52

Повідомлення vic323 »

У меня вопрос аналогичный, только не знаю вообще что надо. Мне сказали довидку про надходження в натур форме подписывать в министерстве не надо, а нести в казну. И что дальше?????? Материалов в инете по этому поводу не нашла.

Аватар користувача
саюн
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 25 грудня 2012, 06:52
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення саюн »

зміни до кошторису (друга група 1 підгрупа), зведення показників спецфонду , все це підписуєте і несете в казну разом з довідкою про надходження в натуральній формі, звичайно там є ще нюанси 

а щодо акта то затвердженого форми немає,  в акті вказує знос , якщо він є, необхідно , щоб розписався представник органу вищого рівня (бухгалтер) ну і ціна кількість сума , від кого надійшли компютери

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

tatas, саюн, взагалі-то потрібно створити комісію для прийому-передачі техніки, та акт затверджується начальником органу вищого рівня.

Відповісти

Повернутись до “Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій”